Vietos žyma

Kas yra vietos žyma?

El. laiškų šablonuose naudojamas alternatyvus tekstas, kuris bus redaguojamas atsižvelgiant į el. laiško turinį, yra vadinamas “vietos žyma”. Pavyzdžiui, jei darbuotojas naudoja el. laiško šabloną, kuriame yra vietos žyma žodžiui “sveiki”, į rezervuotą vietą automatiškai įrašoma atsakymo data arba darbuotojo vardas.

Vietos žymos pirmiausia naudojamos el. pašto pranešimams ir iš anksto nustatytiems atsakymams, nes dėl jų el. laiškai atrodo unikalesni.

Frequently asked questions

Kas yra vietos žyma?

Vietos žyma skirta alternatyviam tekstui, naudojamam el. laiškų šablnuose. Jis redaguojamas remiantis žinutės turiniu. Tai dažniausiai naudojama el. laiškais siunčiamuose pranešimuose ir automatinėse žinutėse.

 

Kokia yra vietos žymos taikymo nauda?

Vietos žyma jums padeda geriau bendrauti su savo auditorija, siunčiant suasmenintus pranešimus su tokiais laukeliais, kaip vardas, el. pašto adresas ir pritaikytų laukelių pasirinkimu. Jie suteikia galimybę sukurti masinius pranešimus, kurie automatizuoja jūsų darbą.

 

Ar LiveAgent yra galimybė naudoti vietos žymą?

LiveAgent jūs galite naudoti vietos žymą. Dėl to, jūs galite suasmeninti pranešimus ir palengvinti agentų darbą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai