Personalizuoti

Kokia yra žodžio personalizuoti apibrėžtis?

Personalizuoti – tai taikyti individualius reikalavimus. Klientų aptarnavimo kontekste personalizavimas reiškia klientų patirties individualizavimą / suasmeninimą. Šis terminas reiškia kažką individualaus, išskirtinio ir unikalaus. Be abejo, personalizuota patirtis yra išskirtinio dėmesio rezultatas.

Bendrasis ir techninis terminas

Klientų patirties valdyme ir kasdienėje kalboje terminai „personalizuoti“, „pritaikyti“, „tinkinti“, „suasmeninti“ ir „individualizuoti“ yra vartojami pakaitomis. Tačiau skaitmeninėse technologijose už jų slypi skirtingi procesai. Jie skiriasi savo sudėtingumu.

Techniškai kalbant, personalizavimo terminas reiškia netiesioginį procesą, kuriame naudojamas sudėtingas algoritmų automatizavimas, fone renkantis duomenis ir analizuojantis elgseną internete, siekiant ilgalaikio skaitmeninio tikslo – geriau numatyti veiksmus. Prognozuojamajam personalizavimui galima naudoti anonimiškai surinktus naudotojų elgsenos duomenis.

Individualiai pritaikytas personalizavimas

Tačiau algoritmai yra tik aiškiai apibrėžtų instrukcijų rinkinys. Kitu atveju galite nustatyti savo pritaikytas instrukcijas ir pasiekti dar tikslesnį, jūsų poreikiams pritaikytą poveikį. Prisitaikantis pritaikymas / tinkinimas yra jūsų produkto ar paslaugos pritaikymo klientui forma. Kadangi mūsų personalizavimo amžiuje visada galima dar labiau pabrėžti teigiamos klientų patirties svarbą.

Redaguoti aptarnavimo agento arba kliento profilio atvaizdą aptarnavimo tarnybos  programinėje įrangoje – LiveAgent

Perpildytoje rinkoje konkurencija dėl klientų dėmesio yra didelė. Todėl vienintelis būdas išsilaikyti priekyje – teikti individualiai pritaikytą suasmenintą pagalbą. Tai galima veiksmingai padaryti naudojant klientų aptarnavimo programinę įrangą.

Personalizavimas teikiant klientų aptarnavimo paslaugas

Jūsų klientų aptarnavimo komandą natūraliai sudaro žmonės, kurių įgūdžiai ir motyvacija skiriasi. Kad leistumėte jiems daryti tai, kas jiems geriausiai sekasi ir patinka, turėtumėte apžvelgti, kaip sekasi klientų aptarnavimo komandai, ir atitinkamai paskirti jiems užduotis. Taip užtikrinsite, kad klientui dėmesį skirs motyvuoti ir kompetentingi darbuotojai. Klientų aptarnavimo atstovai vertina, kai jiems duodami nurodymai ir priemonės, padedančios teikti klientų aptarnavimo paslaugas, kurių iš jų tikimasi. Tai taip pat yra veikiantis personalizavimas, darantis teigiamą poveikį įvairiais lygmenimis.

Ataskaitos aptarnavimo tarnybos programinėje įrangoje – „LiveAgent“

Klientų aptarnavimo srityje pritaikyta sąveika su klientais neabejotinai turi teigiamą poveikį, nes geras aptarnavimas teigiamai veikia klientų elgesį. Klientai vertina, kai vertinamas jų laikas, o į jų užklausą reaguojama greitai ir kvalifikuotai. Lygiai taip pat kaip ir klientų aptarnavimo komandos vertina, kai jų darbas vertinamas ir jie gali susitelkti į tai, ką moka geriausiai.

Improve the quality of your customer service with personalization

Save the time and effort of your customer support.

Frequently asked questions

Kokia yra personalizavimo nauda?

Pagerinti klientų patirtį. Sutaupyti kliento ir klientų aptarnavimo atstovų laiko ir pastangų, kad kliento kelionė būtų sklandesnė ir malonesnė.

Kokie yra personalizuoto / asmeninio pasiūlymo privalumai?

Asmeniškesnis nukreipimas į asmenį gali duoti teigiamų rezultatų. Klientai jausis labiau vertinami, o klientų aptarnavimo tarnyba sutaupys laiko ir pastangų.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai