Agentų grupė

Kas yra agentų grupė?

Agentų grupė dar kitaip yra vadinama skyriumi ir į ją patenka panašių įgūdžių ir sugebėjimų turintys darbuotojai. Skirstymas į grupes taip pat yra pagrįstas klientų buvimo vieta arba problemos tipu. Agentų grupės padeda agentams susitelkti į konkrečią sritį ir išlikti susikaupusiems bei efektyviems. Visi gaunami pranešimai ir skambučiai, patenkantys skirtingais kanalais, akimirksniu nukreipiami įvairioms agentų grupėms automatiškai. Sukurkite agentų grupes savo „LiveAgent“ programoje.

Sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ skyrius.

LiveAgent's agent group function
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia agentų grupė?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tai yra agentų, turinčių panašių sugebėjimų ir įgūdžių, grupė. Tokiu būdu lengviau organizuoti komandą. Grupavimo dėka agentai gali sutelkti dėmesį į tam tikrą sritį, o tai skatina agentų efektyvumą ir našumą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip sukurti agentų grupes „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ galite sukurti vadinamuosius skyrius. Pavyzdžiui, galite sukurti pardavimų grupę ir priskirti jai atitinkamus bilietus. Tsi galite padaryti skiltyje Konfigūracija spustelėję Skyriai. Čia galite kurti ir valdyti savo grupes.” } } ] }

DUK

Ką reiškia agentų grupė?

Tai yra agentų, turinčių panašių sugebėjimų ir įgūdžių, grupė. Tokiu būdu lengviau organizuoti komandą. Grupavimo dėka agentai gali sutelkti dėmesį į tam tikrą sritį, o tai skatina agentų efektyvumą ir našumą.

Kaip sukurti agentų grupes „LiveAgent?

LiveAgent“ galite sukurti vadinamuosius skyrius. Pavyzdžiui, galite sukurti pardavimų grupę ir priskirti jai atitinkamus bilietus. Tsi galite padaryti skiltyje Konfigūracija spustelėję Skyriai. Čia galite kurti ir valdyti savo grupes.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai