Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agentų grupė

Kas yra agentų grupė?

Agentų grupė dar kitaip yra vadinama skyriumi ir į ją patenka panašių įgūdžių ir sugebėjimų turintys darbuotojai. Skirstymas į grupes taip pat yra pagrįstas klientų buvimo vieta arba problemos tipu. Agentų grupės padeda agentams susitelkti į konkrečią sritį ir išlikti susikaupusiems bei efektyviems. Visi gaunami pranešimai ir skambučiai, patenkantys skirtingais kanalais, akimirksniu nukreipiami įvairioms agentų grupėms automatiškai. Sukurkite agentų grupes savo „LiveAgent“ programoje.

Sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ skyrius.

Agentų grupė
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia agentų grupė?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tai yra agentų, turinčių panašių sugebėjimų ir įgūdžių, grupė. Tokiu būdu lengviau organizuoti komandą. Grupavimo dėka agentai gali sutelkti dėmesį į tam tikrą sritį, o tai skatina agentų efektyvumą ir našumą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip sukurti agentų grupes „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ galite sukurti vadinamuosius skyrius. Pavyzdžiui, galite sukurti pardavimų grupę ir priskirti jai atitinkamus bilietus. Tsi galite padaryti skiltyje Konfigūracija spustelėję Skyriai. Čia galite kurti ir valdyti savo grupes.” } } ] }

DUK

Ką reiškia agentų grupė?

Tai yra agentų, turinčių panašių sugebėjimų ir įgūdžių, grupė. Tokiu būdu lengviau organizuoti komandą. Grupavimo dėka agentai gali sutelkti dėmesį į tam tikrą sritį, o tai skatina agentų efektyvumą ir našumą.

Kaip sukurti agentų grupes „LiveAgent?

LiveAgent“ galite sukurti vadinamuosius skyrius. Pavyzdžiui, galite sukurti pardavimų grupę ir priskirti jai atitinkamus bilietus. Tsi galite padaryti skiltyje Konfigūracija spustelėję Skyriai. Čia galite kurti ir valdyti savo grupes.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai