“Webflow”

Kas yra “Webflow”?

Tai yra svetainės kūrimo platforma, nereikalaujanti kodavimo. Ji yra nesudėtinga tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems vartotojams. “Webflow” palaiko aktyvias svetaines ir generuoja kodą, kol jūs kuriate svetainę jų sąsajoje. Sukurkite įspūdingą svetainę savo įmonei, tinklaraščiui, portfeliui ar universitetui. 

Kaip galite naudoti “Webflow”?

Ieškote verslo reklamavimo galimybių internete? Pradėkite naudotis “Webflow” ir naudodami jų nuostabų redaktorių, susikurkite savo svajonių svetainę. Jums nereikia mokytis programavimo, paprasčiausiai kurkite iš akies ir neilgai trukus galėsite ją naudoti. “Webflow” puikiai tinka kuriant svetaines, skirtas tokiems tikslams, kaip įmonėms, tinklaraščiai ar internetinėms parduotuvės.

Užtikrinkite, kad jūsų klientai gautų tiksliai tai, ko jie ieško jūsų svetainėje. Geriausia dalis yra ta, kad dėl internetinių pokalbių ir kitų įrankių, jūs galite naudoti LiveAgent klientų pagalbą.

LiveAgent internetinių pokalbių plėtinys jūsų klientams palengvina atsakymų į klausimus gavimą. Be to, dėl lengvo prieinamumo, jis gali padidinti jūsų pardavimus. Svetainėje naršantys klientai gali paspausti mygtuką ir užduoti klausimus apie juos dominantį produktą, o tai jums suteiks progą su jais pabendrauti ir įtikinti apie jo kokybę.

Internetinių pokalbių funkcija gali įvairiais būdais palengvinti jūsų darbą. Peržiūrėkite tokias funkcijas, kaip spausdinimas realiuoju laiku, kuris suteikia progą pamatyti ką rašo jūsų klientai, iki “siųsti” mygtuko paspausdimo, ar aktyvūs pakvietimai pokalbiui, kurie priverčia jūsų svetainės lankytojus jus pastebėti. Internetinių pokalbių valdiklis yra tarp greičiausių pokalbių valdiklių – pokalbio rodymo greitis yra 2,5 sekundės. Peržiūrėkite palyginimą.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Kokia yra “Webflow” teikiama nauda?

 • Pažangus interneto svetainių kūrėjas
 • Nereikalingas programavimas
 • Palaiko reaguojančias svetaines
 • Tikslumas tarp maketų ir tiesioginių svetainių

Get more sales with LiveAgent live chat

Place a chat button on your website and provide guidance and support for your visitors today

Kaip integruoti “Webflow” į LiveAgent?

LiveAgent internetinių pokalbių valdiklio integravimas į jūsų “Webflow” svetainę yra lengvas procesas, kurį galima atlikti vos per kelias minutes. Viskas ką jums reikia atlikti, tai įterpti kodą ir išsaugoti jį savo svetainėje. Sekite žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip tai padaryti.

"Webflow" pagrindinis puslapis su viršuje, dešinėje esančia bandymo parinktimi
Pradėkite savo “Webflow” bandomąjį laikotarpį
 • Dabar, jūs sužinosite kaip sukurti LiveAgent pokalbių mygtuką. Atidarykite savo LiveAgent paskyrą (arba jei dar neturite, pradėkite 14 dienų nemokamą bandymo laikotarpį) ir eikite į Konfigūracija > Pokalbis > Pokalbių Mygtukai ir paspauskite ant viršuje esančio Sukurti mygtuko.
Pokalbių mygtuko sukūrimas LiveAgent konfigūracijoje
Sukurti naują mygtuką
 • Peržiūrėkite pokalbių mygtukų galeriją ir išsirinkite savo svetainei tinkamą mygtuką. Jūs galite jį prisitaikyti ir pasirinkit iš kelių parinkčių – apvalaus, šoninio, kampinio ir kitų. Taip pat yra galimybė įkelti savo mygtuko dizainą iš nuotraukos ar HTML. Jūsų pasirinkimas. 
LiveAgent pokalbių mygtukų galerija su dideliu mygtukų pasirinkimu
Pasirinkite mygtuką
 • Kai pasirinksite dizainą, laikas sukonfigūruoti mygtuką. Suteikite mygtukui pavadinimą, pasirinkite už pokalbius atsakingą departamentą ir pasirinkite kalbą. Tuomet peržiūrėkite kitus puslapio nustatymus ir pritaikykite mygtuką pagal savo pageidavimus. Tai atlikti labai lengva. Kai tai padarysite, išsaugokite mygtuką arba jį išbandykite, kad pamtytumėte, ar jis atitinka jūsų standartus.
LiveAgent pokalbių mygtuko konfigūravimas
Sukonfigūruokite mygtuką
 • Dabar eikite į pokalbių mygtuko konfigūracijos integracijos skyrių. Jį galite rasti kairiajame skydelyje. Nuėję, nukopijuokite kodą ir eikite į savo “Webflow” puslapio redaktorių.
LiveAgent pokalbių mygtuko kodas po sėkmingos konfigūracijos
Nukopijuokite kodą
 • “Webflow” redaktoriuje eikite į kairįjį skydelį ir paspauskite Puslapiai. Pasirinkite puslapį, kuriame norite patalpinti savo LiveAgent internetinių pokalbių mygtuką ir slinkite puslapį žemyn, kol pamatysite Pasirinktinis Kodas parinktį. Patalpinkite mygtuką savo kode ir Išsaugokite. Viskas baigta. 
"Webflow" parinktinio kodo parinkimas LiveAgent integracijos procese
Pokalbių mygtuko kodo talpinimas

Dabar, jūs esate pasiruošę greitai atsakyti į bet kokius iš klientų gaunamus klausimus ir užklausas. Norite sužinoti daugiau apie pagalbą internetiniais pokalbiais? Peržiūrėkite LiveAgent Akademijos straipsnius ir sužinokite daugiau apie tai, kaip nesudėtingai atsakyti į klientų problemas. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "Webflow"?

Šis svetainės kūrimo įrankis jums leidžia sukurti savo svetainę nerašant jokio kodo. Taigi, ją lengva naudoti ir išmokti tiek pradedantiems, tiek pažengusiems vartotojams. Svetainę galima apipavidalinti naudojant "Webflow" sąsają, kuri apipavidalinimo metu sugeneruoja kodą. 

Kaip galite naudoti "Webflow"?

Naudokite "Webflow" ir sukurkite savo svajonių svetainę. Nereikia mokytis programavimo; tiesiog kurkite iš akies ir netrukus jau galėsite ją naudoti. Naudodami "WebFlow", jūs galite sukurti įvairiems tikslams skirtas svetaines, įskaitant verslo, tinklaraštį ir internetinės prekybos. Sukūrus svetainę, jūs galite patalpinti LiveAgent pokalbių mygtuką ir svetainės lankytojams teikti greitą bendravimo būdą. 

Kokios yra "Webflow" teikiamos naudos?

 • Pažangus svetainės kūrėjas
 • Nereikalingi kodavimo įgūdžiai
 • Palaiko reaguojančias svetaines
 • Tikslumas tarp maketų ir tiesioginių svetainių

Kaip integruoti "Webflow" į LiveAgent?

 • Eikite į LiveAgent Konfigūracija > Pokalbis > Pokalbio Mygtukai ir Sukurkite naują pokalbio mygtuką. 
 • Nukopijuokite pokalbių mygtuką iš Integracijos skyriaus
 • Įklijuokite kodą į savo "Webflow" svetainės kodą
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai