“OptiTELECOM”

Kas yra “OptiTELECOM”?

“OptiTELECOM” veikia nuo 2008 metų ir daugiausiai dėmesio skiria IP sprendimams, o konkrečiai Telefonų Stotims ir IP Telefonijai.

Siekdami visą laiką siūlyti tik geriausius sprendimus, “OptiTELECOM” nuolat stengiasi savo klientams pasiūlyti pačius novatoriškiausius ir stabilius sprendimus su įspūdingais komercinių ir techninių funkcijų deriniais.

Ji siūlo 24 valandas per parą dirbančią, specializuotą techninio palaikymo komandą, kuri užtikrins jūsų įmonės Virtualios Telefono Stoties veiklą, nes jūsų verslo veikla yra mūsų rūpestis.

Virtualios Telefono Stoties paslaugą bei susijusius ryšius teikia nacionalinis operatorius, registruotas ir įgaliotas veikti Portugalijoje.

Kaip galite tai naudoti?

Jei ieškote VoIP teikėjo, kurį galėtumėte prijungti prie savo LiveAgent skambučių centro, “OptiTELECOM” yra puikus pasirinkimas. LiveAgent skambučių centras tvarkys jūsų skambučius ir bilietus, o “OptiTELECOM” pasirūpins viskuo kitu. Nešiojamųjų kompiuterių ar išmaniųjų telefonų mikrofonai ir garsiakalbiai yra viskas ko jums reikia, siekiant įkurti pradinį skambučių centrą. Jei vėliau pageidausite pagerinti savo skambučių kokybę, jums gali prireikti kitos techninės įrangos.

Youtube video: IVR & CALLBACK FEATURE DEMO | LiveAgent

Kaip galite pasinaudoti „LiveAgent“ skambučių centru?

Dėl savo pažangių funkcijų, LiveAgent įmonėms suteikia galimybę lengviau valdyti ir palaikyti skambučių centrą. Pavyzdžiui, jūs galite sukurti pritaikytusIVR (Interaktyvaus Autoatsakiklio) medžius, kurie automatiškai nukreips jūsų klientus teisingam departamentui ar agentui.

Geriausia dalis? „LiveAgent“ IVR funkcija atlieka visą darbą ir sukuria savo klientams patirtį be rūpesčių. Viskas, ką jie turi padaryti, yra išklausyti IVR meniu ir paspausti atitinkamą rinkimo klaviatūros klavišą (pvz., paspauskite 1, jei norite susisiekti su pardavimų skyriumi), kad būtumėte susieti su tinkamu asmeniu.

Skambučių centras su IVR

Ar jūsų klientai per kalidą susisiekė ne su tuo departamentu? Sprendimas yra paprastas, naudokite skambučių perkėlimus ir taupydami klientų laiką, nukreipkite juos vienam iš savo kolegų.

Ar sunku prisiminti, ką sakė jūsų klientai? Nesijaudinkite, „Live Agent“ įrašo visus gaunamus ir siunčiamus skambučius ir saugo juos sistemoje. Jei jums reikia ką nors prisiminti, tiesiog suraskite bilietą ir išklausykite visą skambučio įrašą. Skambučių įrašymas taip pat gali būti naudojamas apmokant naujus agentus ir parodant jiems teisingus atsakymus į klientų skambučius.

Reikalinga išsamesnė informacija apie skambučių centro funkcijas? Peržiūrėkite mūsų Skambučių Centro funkcijų puslapį, kuriame pateikta visa informacija apie LiveAgent skambučių centro galimybes.

Kaip integruoti “OptiTELECOM” VoIP į LiveAgent?

Jei norite sukurti savo LiveAgent skambučių centrą su “OptiTELECOM”, kaip savo VoIP teikėju, sekite šį nesudėtingą vadovą.

  • Atsidarykite LiveAgent ir eikite į Konfigūracija > Skambutis > Numeriai. Paspauskite ant viršuje esančio oranžinio Sukurti mygtuko. 
  • Iš VoIP teikėjų sąrašo pasirinkite “OptiTELECOM”
Pasirinkite “OptiTelecom”
  • Įveskite pavadinimą ir numerį, pasirinkite departamentą, įveskite prisijungimo informaciją ir pasirinkite išeinančių skambučių priešdėlio numerį. Jūs taip pat galite pažymėti ar atžymėti parinktį dėl visų skambučių įrašymo. Kai norėsite baigti, paspauskite apačioje esantį Pridėti mygtuką.
“OptiTelecom” telefono numeriai

Telefono numeris yra LiveAgent ir paruoštas naudojimui. Jei pageidaujate, galite pridėti daugiau “OptiTelecom” telefono numerių ar pridėti numerius iš kitų VoIP teikėjų.

Gaukite daugiau informacijos apie „LiveAgent“ Skambučių Centro programinę įrangą

Ieškote daugiau informacijos apie skambučių centro veikimą ir įkūrimą? Jei jums įdomu, peržiūrėkite LiveAgent akademiją ir sužinokite daugiau informacijos apie skambučių centrus ir kitas temas, susijusias su klientų aptarnavimo pasauliu.

Įdomu, ką dar galima padaryti su „LiveAgent“? Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad pamatytumėte pilną mūsų klientų aptarnavimo programinės įrangos apžvalgą.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Modulus integration!

Frequently asked questions

Kas yra "OptiTELECOM"?

"OptiTELECOM" yra Portugalijos operatorius, kuris nuo 2008 metų specializuojasi VoIP srityje, daugiausiai dėmesio skiriantis IP sprendimams, ypatingai Telefonų Stotims ir IP Telefonijai

Kiek kainuoja "OptiTELECOM" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "OptiTELECOM" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "OptiTELECOM" taiko mokestį už savo paslaugas.

Kaip galite pritaikyti "OptiTELECOM" VoIP numerį LiveAgent?

Kaip jau minėjome anksčiau, "OptiTELECOM" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite žemiau pateiktą vadovą: 

1. Eikite į Konfigūracija > Skambutis > Numeriai > "OptiTELECOM"

2. Pridėkite VoIP numerį ir iš karto pradėkite jį naudoti

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai