„Flash Telecom“

„Flash Media Europa“ yra 100% ispanų operatorius, registruotas CNCM, kuris specializuojasi VoiP.

„Flash Telecom“ dirba nuo 1999 m., užtikrindamas telekomunikacijų sistemų techninę ir komercinę kokybę. „Flash Telecom“ siekia, kad jūs rūpintumėtės savo verslu ir paliktumėte savo linijų, skirstomųjų skydų ir balso sistemų techninį valdymą jų rankose.

„Flash Telecom“ rūpinasi virtualių skirstomųjų skydų, VoIP linijų, 902 linijų, 900 linijų ir provincijos geografinių linijų valdymu.

Kaip galite jį naudoti?

„LiveAgent“ ir „Flash Telecom“ dabar yra partneriai, todėl „Flash Telecom“ VoIP integravimas tapo lengvesnis nei bet kada. „LiveAgent“ netaiko jokių papildomų mokesčių už „Flash Telecom VoIP“ numerio prijungimą prie jūsų skambučių centro. Jei jus domina „Flash Telecom“ prijungimas prie „LiveAgent“ skambučių centro, tiesiog prisijunkite prie „LiveAgent“ paskyros ir vykdykite instrukcijas.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

3. Ieškokite „Flash Telecom“

4. ir PRIDĖTI

5. Įveskite reikiamus kredencialus

„Flash Telecom“ integravimo kaina:

„Flash Telecom“ ir „LiveAgent“ yra partneriai. Taigi, jei turite sutartį su „LiveAgent“, integracija yra nemokama. Tačiau „Flash Telecom“ turi kainą už savo paslaugas, nes įmonė veikia atskirai.

„Flash Telecom“ pranašumai

  • Taupus
  • Patobulintas CX
  • API integracija
  • pažangios funkcijos

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Modulus integration!

Frequently asked questions

Kas yra „Flash Telecom“?

„Flash Telecom“ yra Ispanijos telekomunikacijų paslaugų įmonė, veikianti visoje Ispanijoje nuo 1999 m. ir teikianti tokias paslaugas IP telefonija (VoIP).

Kiek kainuoja integruoti „Flash Telecom“ su „LiveAgent“?

„LiveAgent“ jau integravo „Flash Telecom“. Taigi integracija yra nemokama, tačiau atminkite, kad „Flash Telecom“ ima mokestį už savo paslaugas.

Kaip galite įdiegti „Flash Telecom“ VoIP numerį „LiveAgent“ programoje?

Kaip minėjome anksčiau, „Flash Telecom“ jau yra „LiveAgent“ dalis. Tiesiog prisijunkite ir vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais: 1. Eikite į Konfigūracijos; Skambinti; Numeriai; Flash Telecom 2. Pridėkite VoIP numerį ir naudokite iš karto

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai