Atsiliepimai & Pasiūlymai

Paskatinkite klientus atsiųsti jums naujų idėjų ir atsiliepimų būsimai plėtrai. Aptarkite kiekvieną idėją su savo klientais atsiliepimų forume. Ar žinote, kokios yra jūsų klientams svarbiausios funkcijos? Leisk jiems balsuoti! Aiškiai praneškite apie atnaujinimų eigą savo klientams.

Atsiliepimų mygtukai

  • Atsiliepimų mygtuko patalpinimas jūsų svetainėje leidžia lankytojams pateikti jums atsiliepimų ir pasiūlymų arba balsuoti už esamus.
  • Kai klientas parašo atsiliepimą, esate apie tai informuojamas ir sukuriamas bilietas, o prireikus galite į jį atsakyti.
  • Galite turėti keletą atsiliepimų mygtukų įvairiose atsiliepimų lentose.

Surinkite svarbius klientų atsiliepimus patalpinę atsiliepimų mygtuką bet kurioje svetainės vietoje. Pritaikykite atsiliepimų mygtuką individualiems poreikiams, kad jis atitiktų jūsų verslą.

Pasirinkite iš daugybės iš anksto sukurtų atsiliepimų mygtuko pozicijų ir stilių:

Neradote tinkamo stiliaus atsiliepimų mygtukui? Nesijaudinkite, nes galite jį sukurti įkėlę paveikslėlį arba parašę savo HTML kodą.

Allow your customers to search for help

Add a search bar to your knowledge base to make it easier than ever to find important information. Try it today. No credit card required.

Žinių bazės ištekliai

Sužinoti daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai