Geriausia nemokama žinių bazės programinė įranga

Sužinokite, kaip lengvai sukurti profesionalių žinių bazių.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Ieškote nemokamos žinių bazės programinės įrangos?

Pritaikoma individualiems poreikiams ir nemokama žinių bazė palengvina jūsų agentų darbą ir skatina klientus padėti vieni kitiems.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2021 m. Būkite arčiau savo klientų ir padėkite jiems greičiau su „LiveAgent“.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent | Live Agent05:07Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent
Live Agent

Kas tai yra nemokama žinių bazės programinė įranga?

Žinių bazė yra internetinė savitarnos duomenų bazė, kuria gali naudotis visi, ieškantys informacijos apie jūsų įmonę ar produktus. Ši programinė įranga leidžia saugoti, bendrinti ir valdyti svarbią informaciją bei duomenis. Viskas yra vienoje vietoje, kur ji yra lengvai prieinama. Žinių bazės įrankiai iš esmės gali sutaupyti vertingų išteklių, tokių kaip laikas ir pinigai, nes leidžia teikti aptarnavimą savo klientams, net jei jūsų agentai nėra prisijungę.

Kodėl rinktis nemokamą žinių bazės programinę įrangą?

Sukurkite vietą, kurioje jūsų agentai galėtų dalytis savo žiniomis ir kur jūsų klientai galėtų išspręsti savo problemas.

Laimingesni klientai

Sukurkite išsamius žinių bazės straipsnius, kad galėtumėte greitai padėti savo klientams.

Klientų aptarnavimas 24/7

Suurdami žinių bazę užtikrinsite, kad jūsų klientai galėtų naudotis svarbia informacija 24/7/365.

Sumažėjęs bilietų kiekis

Suteikite savo klientams galimybę savarankiškai rasti informaciją ir leiskite agentams sutelkti dėmesį į opesnes problemas.

4 žingsniai, kaip sukurti nemokamą žinių bazę

Sukurkite vietą, kurioje jūsų agentai galėtų dalytis savo žiniomis ir kur jūsų klientai galėtų išspręsti savo problemas.

Pasirinkite iš 3 iš anksto sukurtų dizainų

„LiveAgent“ žinių bazės kūrimo įrankis leidžia pasirinkti iš anksto sukurtą žinių bazę. Nors mes nesiūlome pasirinktinės temos, dizainas yra koreguojamas pagal spalvą ir gali būti pritaikytas pagal jūsų HTML antraštę/poraštę. Pasirinkę dizainą, galite pradėti pildyti savo žinių bazę tinkamu turiniu tiek klientams, tiek visai jūsų komandai.

Peter Komornik

„LiveAgent“ apjungia puikius tiesioginius pokalbius internetu, bilietų sistemą ir automatizavimą, kurie leidžia mums suteikti išskirtinį aptarnavimą savo klientams.

black Slido logo

Gera ir nemokama žinių bazės programinė įranga

Nemokamas „LiveAgent“ planas yra puikus sprendimas startuoliams. Tačiau mokami planai siūlo įvairias pagalbos tarnybų funkcijas, kurios palengvina jūsų darbo eigą ir suteikia daugiau galimybių teikti klientų aptarnavimą.

Free help desk software migration icon

Nemokama paskyra

Nemokama

7 dienų klientų aptarnavimo bilietų istorija

Ribotos integracijos

Nėra socialinių paskyrų

Nėra kai kurių funkcijų

Free Live Chat-icon

Mokama paskyra

nuo $15/mėn.

Jokių apribojimų

Daug naudingų funkcijų

Socialinių tinklų paskyros

Visa pranešimų istorija

ir daug daugiau…

book lover - illustration

Nemokamas klientų aptarnavimas

Ar žinojote, kad dauguma klientų mėgsta savarankiškai ieškoti sprendimų prieš kreipdamiesi į klientų aptarnavimo tarnybą? Kurdami savo žinių bazę, galite suteikti jiems vertingos informacijos ir sutaupyti klientų aptarnavimo komandos laiko, kurį jie praleistų atsakinėdami į pasikartojančius klausimus. Turėdami nemokamą žinių bazės programinę įrangą, jie gali sutelkti dėmesį į svarbiausias problemas.

Vidinė žinių bazė

„LiveAgent“ atviro kodo žinių bazės programinė įranga leidžia jūsų įmonei kurti žinių bazės turinį savo agentams ir klientams. Vidinis žinių valdymo įrankis gali būti vienas šaltinis, kuriame saugoma įmonės informacija.

„LiveAgent“ internetinėje žinių bazės programinėje įrangoje yra paieškos variklio kodas, leidžiantis jūsų agentams lengvai ieškoti reikiamos informacijos per paieškos laukelį. Privati žinių bazė paspartina darbą, o tai džiugina tiek pačius agentus, tiek klientus.

Customer portal software settings in LiveAgent

Praktiškas WYSIWYG redaktorius

Suteikti žinių savo klientams yra paprasta! Sukurkite konkrečias kategorijas ir palengvinkite savo žinių bazės naršymą. Vėliau užpildysite kategorijas naudingu turiniu naudodami integruotą WYSIWYG teksto rengyklę, skirtą straipsniams. Turinį galite pritaikyti savo poreikiams ir stilizuoti naudodami antraštes, skirtingas spalvas, stilius ir paveikslėlius.

WYSIWYG editor in Help desk software - LiveAgent
Attachments in articles in LiveAgent

Pridėkite failų priedus prie straipsnių

„LiveAgent“ žinių bazė yra galingas įrankis, kuris taip pat leidžia pridėti failus prie straipsnių. Ši savitarnos galimybė sumažina nereikalingas klientų užklausas ir bendrai pagerina bendravimą su klientais, nes jie gali savarankiškai pasiekti informaciją.

Daugiau nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir atsiliepimus ir sužinokite, kaip „LiveAgent“ gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir santykius su verslo partneriais.

Kodėl rinktis žinių bazės programinę įrangą?

70% klientų mieliau patys ieškotų atsakymų į savo klausimus prieš kreipdamiesi į klientų aptarnavimo tarnybą. „LiveAgent“ leidžia lengvai sukurti žinių bazę vos keliais paspaudimais. Galite kurti kategorijas, straipsnius ir pritaikyti pagal savo įmonės dizainą net ir neurėdami žinių apie programavimą.

Business bag - icon

Nauda verslui

Suteikite pagalbą neprisijungus prie interneto

Patikimas klientų aptarnavimas

Vidinė įmonės žinių bazė

Handshake icon

Nauda klientams

Veikia 24/7/365

Klientai gali rasti atsakymus patys

Greičiausias klientų aptarnavimas

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suNemokama žinių bazės programinė įranga
Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijomis, užtikrinanti aukštą aptarnavimą ir efektyvumą."

Mūsų pagalbos agentai jums padės saugiai ir be problemų perkelti jūsų duomenis iš "Novocall". Prisijunkite prie LiveAgent jau šiandien ir teikite geresnę pagalbą.

Keliatės iš "Novocall" į LiveAgent?

"Mokymasis, partnerių programa, Klientų aptarnavimo programinė įranga - „LiveAgent“ teikia integruotą sprendimą verslo komunikacijai ir ryšiams."

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Prisijunkite prie geriausių kompanijų, teikiančių geresnį aptarnavimą su „LiveAgent“.

Perkelkite duomenis iš „CallHub“ į „LiveAgent“

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, naudojama daugybei kalbų, suteikianti bendravimo kanalus vienoje vietoje už prieinamą kainą. Tai padeda padidinti efektyvumą ir padidina klientų pasitenkinimą bei pardavimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai