Nefiksuotas VoIP

Kas yra nefiksuotas VoIP telefono numeris?

Nefiksuotas VoIP telefono numeris yra virtualus telefono numeris, nesusietas su savininko fiziniu adresu. Vietoj to, jam reikia tik interneto ryšio ir, skirtingai nei naudojant tradicinius telefono numerius, galėsite juo naudotis iš bet kurios fizinės vietos.

Taip, galite skambinti arba siųsti žinutes iš nefiksuoto VoIP numerio su konkrečios vietos vietovės kodu ten negyvendami.

Šis lankstumas leidžia įmonėms lengvai įsitvirtinti tam tikroje vietovėje, net jei fiziškai jos randasi kitur. Be to, skambindamos klientams, esantiems tam tikroje vietoje iš numerių su atitinkamu vietovės kodu, šios įmonės lengviau įgyja jų pasitikėjimą. Tai protingas būdas padidinti jūsų verslo pasiekiamumą.

Nefiksuotų VoIP numerių naudojimas taip pat yra ekonomiškas, nes galite skambinti žmonėms skirtingose ​​vietose už tą pačią kainą.

„Skype“ ir „Google Voice“ yra įprastos platformos, siūlančios nemokamas nefiksuoto VoIP paslaugas. Norėdami pradėti jomis naudotis ir atlikti nefiksuoto VoIP skambučius, tiesiog įdiekite atitinkamas mobiliąsias programėles ir susikurkite paskyrą.

Customer service software for the app generation

Provide customer support on the go with LiveAgent's mobile help desk app for both Android and IOS systems.

Kaip sužinoti, ar skambinantysis naudoja VoIP numerį?

VoIP numeriai atrodo kaip įprasti mobiliųjų telefonų numeriai. Taigi, jūs negalite pasakyti, ar skambutis ar žinutė yra iš VoIP telefono tiesiog į jį pažiūrėję.

VoIP paslaugų teikėjai leidžia skambinti naudojant balso per internetą protokolą. Ši technologija yra pagrįsta debesija ir leidžia skambinti naudojant interneto ryšį. Taigi, kai kas nors jums skambina naudodamasis interneto telefonu arba VoIP paslauga, sunku pasakyti, iš kurios vietos atėjo skambutis.

Kaip sužinoti, ar skambinantysis naudoja VoIP numerį?
VoIP teikėjai

Skambintojo ID arba CNAM (skambintojo vardo rodymas) paieška gali padėti išsiaiškinti, ar telefono skambutis yra iš VoIP numerio.

Kas naudoja nefiksuotą VoIP?

Nefiksuotu VoIP naudojasi tiek fiziniai asmenys, tiek ir įmonės. Dėl lankstumo VoIP numeris yra vertingas įrankis, leidžiantis įmonėms aptarnauti savo klientus, esančius tose vietovėse, kuriose nėra jų atstovybių.

Įmonės, kurių darbuotojai išsibarstę didelėje teritorijoje, taip pat gali naudoti nefiksuotas VoIP linijas, kad palaikytų ryšį be fizinės vietos nustatymo išlaidų.

Debesija pagrįsti skambučių centrų teikėjai, tokie kaip „LiveAgent“, taip pat integruoja nefiksuotus VoIP paslaugų teikėjus į savo programinę įrangą. Tokiu būdu jų vartotojai gali kurti skambučių centrus su agentais bet kurioje pasaulio vietoje. Tokiu atveju skambučių centro paslaugų teikėjas automatiškai priskiria nefiksuotus VoIP numerius su tuo pačiu vietiniu kodu, kaip ir vietoms, iš kurių sulaukiama daugiausiai skambučių.

https://www.youtube.com/watch?v=SyvXUDe3g6A

Looking to enhance your call center's software capabilities?

LiveAgent offers over 50 integrations with VoIP providers.

Šios įmonės ne tik veikia be lokacijos kliūčių, bet ir gali sutaupyti išlaidų, susijusių su tradicine biuro telefono sistema, skirta tarpmiestiniams ar tarptautiniams skambučiams.

Deja, dėl lankstumo ir lengvumo, kai kiekvienas gali gauti šiuos nefiksuotus numerius, sukčiai juos taip pat naudoja nusikalstamai veiklai.

Ar galima skambinti ir siųsti žinutę nefiksuotu VoIP numeriu?

Nefiksuotas VoIP numeris gali priimti įeinančius skambučius ir žinutes tol, kol VoIP skambinantysis turi aktyvų interneto ryšį. VoIP numeris yra tas, kurį gaunate VoIP skambučiams, kai prisiregistruojate pas paslaugų teikėją.

Jei turite VoIP paskyrą, taip pat galite skambinti ir siųsti žinutes iš savo nefiksuoto numerio į kitus VoIP numerius arba įprastas telefono linijas.

Jei kyla sunkumų skambinant ar siunčiant žinutes, susisiekite su VoIP teikėjo aptarnavimo komanda.

Ar galima atsekti nefiksuotą VoIP?

Kaip minėta anksčiau, nefiksuotas VoIP linijas lengva gauti ir jos suteikia lankstumo, ypač kai kalbama apie tarptautinius skambučius. Deja, dėl šio lankstumo juos taip pat sunku atsekti. Visgi, atsekti nefiksuotą VoIP numerį yra įmanoma.

Ryšio iš nefiksuoto VoIP telefono atsekimas praverčia, jei įtariate nusikalstamą veiklą ir norite apie tai pranešti valdžios institucijoms.

Nors ne visada lengva atsekti nefiksuotą VoIP skambutį, yra įvairių būdų, kaip tai padaryti saugiai.

Galite ieškoti telefonų knygose ir įrašuose arba naudoti identifikavimo paslaugą, pvz., skambintojo ID.

 • Telefonų knygos ir įrašai: vienas iš būdų identifikuoti VoIP skambinantįjį yra patikrinti telekomunikacijų įmonių telefonų knygas ir įrašus. Šie įrašai gali būti internete arba ne. Kai gausite prieigą prie šių įrašų, tiesiog ieškokite vartotojo, susieto su numeriu.

Tačiau atminkite, kad VoIP priskyrimai gali keistis be atitinkamo įrašų atnaujinimo. Taigi su numeriu susietas vartotojas gali nebebūti dabartiniu savininku.

 • Identifikavimo paslauga: jei turite prieigą prie identifikavimo paslaugos, galbūt galėsite išsiaiškinti VoIP linijos savininką. Šio metodo problema yra ta, kad dauguma skambintojų, turinčių nusikalstamų ketinimų, suklastoja savo skambintojo ID, todėl juos sunku atpažinti.

Nors šie metodai gali veikti, jums vis tiek gali būti sudėtinga rasti skambinančiojo fizinį adresą. Taigi, jūs negalite visiškai pasikliauti gautais rezultatais. Geriausias būdas kovoti su apgaulingais VoIP numeriais yra pranešti apie juos, o visa kita palikti valdžios institucijoms.

Kuo skiriasi fiksuoti ir nefiksuoti VoIP telefonų numeriai?

Yra vienas pagrindinis skirtumas tarp dviejų tipų VoIP numerių. Fiksuoti VoIP numeriai yra susieti su savininko fiziniu adresu, o nefiksuotas VoIP numeris nėra susietas su jokiu fiziniu adresu.

Jei bandote nuspręsti, ar pasirinkti fiksuotą ar nefiksuotą VoIP numerį, pateikiame jums keletą privalumų ir trūkumų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti:

Fiksuotų VoIP numerių privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Patikimas įmonės telefono numeris, kuriuo jūsų klientai gali lengvai pasitikėti.
 • Iškilus saugumo problemoms, pvz., skambinant 911, pagalbos tarnybos gali lengvai atsekti tikslią jūsų buvimo vietą.
 • Prieiga prie pažangesnių skambinimo ir nukreipimo funkcijų klientams ir darbuotojams.

Trūkumai

 • Nefiksuoto VoIP paslaugų teikėjai prieš suteikdami telefono numerį prašo jūsų pilno fizinio adreso, įskaitant gatvę.
 • Fiksuoto VoIP paslaugų teikėjai paprastai ima mokesčius už savo funkcijų sąranką ir naudojimą.
 • Skambučiai į tolimas vietoves yra brangūs.
 • Jei jūsų įmonė aptarnauja žmones didelėje teritorijoje, bus sudėtinga įsitvirtinti tam tikroje vietoje, nes jūsų telefono numeriai turi būti susieti su vienu iš jūsų biurų ar būstinių.

Nefiksuotų VoIP numerių privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Galite lengvai užmegzti ryšį su savo klientais, nepaisant savo buvimo vietos.
 • Nefiksuotus VoIP numerius lengva gauti ir paprasta nustatyti.
 • Skirtingai nei naudojant fiksuotus VoIP numerius, tradicinius fiksuotojo ryšio telefonus ar kitas verslo telefono paslaugas, galite skambinti žmonėms skirtingose ​​vietose už tą pačią kainą.

Trūkumai

 • Nefiksuoti VoIP numeriai nėra lengvai atpažįstami, todėl jūsų klientas gali supainioti jūsų skambučius su brukalo siuntėjais ar sukčiais.
 • Ribota prieiga prie pagalbos tarnybų, nes bus sunku atsekti, iš kur skambinta.

Nefiksuotų VoIP numerių privalumai

Nefiksuoto VoIP numerio naudojimas gali pagerinti jūsų įmonės išorinę komunikaciją ir suteikti daugiau lankstumo šiais būdais:

Mažesnės skambučių kainos

Nefiksuoti VoIP sprendimai leidžia skambinti į skirtingas vietas už nedidelę kainą. Kadangi skambinsite internetu, turėsite sumokėti tik interneto plano mokestį (jokios telefono sąskaitos!). Dėl to tai yra labai ekonomiškas pasirinkimas verslui.

Įsigijimo paprastumas

Daugelis verslo VoIP paslaugų teikėjų reikalauja tik el. pašto adreso, kad galėtumėte sukurti paskyrą. Atlikę kelis prisiregistravimo veiksmus, jums bus priskirtas nefiksuotas VoIP numeris ir galėsite greitai pradėti bendrauti su klientais.

Pavyzdžiui, jei vykdote internetinį verslą ir neturite tradicinės parduotuvės, galite gauti nefiksuoto VoIP verslo liniją.

Lengva verslo plėtra

Turėdami nefiksuotą VoIP numerį, galite išplėsti savo verslą už savo fizinės vietos ribų. Pavyzdžiui, galite gyventi JAV ir susisiekti su Kanados klientais naudodami vietinį telefono numerį.

Neribotos skambinimo iš debesies funkcijos

Daugelis nefiksuotų VoIP sprendimų turi papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, „LiveAgent“ VoIP skambučių centro telefono sistema aprūpinta pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip IVR, automatinis atgalinis skambutis, ACD, išmanusis skambučių nukreipimas, skambučių peradresavimas, programinių telefonų palaikymas, neriboti skambučių įrašai, vaizdo skambučiai ir pan.

Jei turite nuotolinių darbuotojų komandą, „LiveAgent“ skambinimo funkcijų dėka jie gali efektyviai bendradarbiauti nepaisant fizinės vietos.

Discover all that LiveAgent has to offer

Enjoy the benefits of an omnichannel cloud-based call center software.

https://www.youtube.com/watch?v=BZtDNkvb2a8&t=3s

Frequently asked questions

Kas yra nefiksuotas VoIP telefono numeris?

Nefiksuotas VoIP telefono numeris yra virtualus telefono numeris, nesusietas su jokiu fiziniu adresu. Jis leidžia jums skambinti internetu, naudojant balso per internetą protokolus.

Kaip sužinoti, ar skambinantysis naudoja VoIP numerį?

Galite atskirti VoIP numerį nuo tradicinio telefono numerio pagal skambintojo ID ir CNAM duomenis.

Kas naudoja nefiksuotą VoIP?

Įmonės naudoja nefiksuoto VoIP sprendimus, kad pagerintų ryšį tarp nuotolinių darbuotojų komandos. Asmenys, kuriems reikia lankstumo ir kurie nori pigiai skambinti į užsienį, taip pat naudojasi šiais numeriais. Deja, nusikaltėliai taip pat jais pasinaudoja vykdydami sukčiavimą ir nesąžiningą veiklą.

Ar galima skambinti ir siųsti žinutę nefiksuotu VoIP numeriu?

Taip, galite skambinti arba siųsti žinutę nefiksuotu VoIP numeriu, jei yra interneto ryšys.

Ar galima atsekti nefiksuotą VoIP?

Nors atsekti nefiksuotą VoIP numerį yra gana sudėtinga, tai įmanoma. Visgi, gauti rezultatai gali būti netikslūs. Geriausia yra leisti atitinkamoms institucijoms atsekti numerį, jei įtariate nusikalstamą veiklą.

Kuo skiriasi fiksuoti ir nefiksuoti VoIP telefonų numeriai?

Fiksuoti VoIP numeriai susieti su asmeniniu arba verslo adresu, o nefiksuoti VoIP numeriai yra virtualūs ir neapsiriboja jokiu fiziniu adresu ar geografine vieta.

Nefiksuotų VoIP numerių pranašumai

Nefiksuotus VoIP numerius lengva įsigyti ir paprastai reikia atlikti kelis prisiregistravimo veiksmus per el. paštą. Kadangi VoIP sprendimai neapsiriboja jokia geografine vieta, įmonė gali lengvai įsitvirtinti bet kurioje vietoje. Jie taip pat yra ekonomiški ir turi papildomų funkcijų, priklausomai nuo pasirinkto teikėjo.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai