„Zentap“

Kas yra „Zentap“?

„Zentap“ yra daugiafunkcinis rinkodaros sprendimas ir svetainių kūrimo priemonė, skirta nekilnojamojo turto agentūroms ir nekilnojamojo turto agentams. Jų paslaugos apima potencialių klientų pritraukimą, socialinių tinklų įrašų automatizavimą, vaizdo įrašų turinį su prekės ženklu, nekilnojamojo turto agentų svetaines, „Facebook“ puslapio optimizavimą ir daug daugiau.

Kaip galite naudoti „Zentap“?

Ar nepakankamai rūpinatės savo nekilnojamojo turto rinkodara? Pereikite į „Zentap“ ir pradėkite rinkodaros kampanijas naudodami veiksmingą ir patikimą sprendimą, sukurtą būtent šiam tikslui. Be to, galite naudoti „Zentap“, kad sukurtumėte fantastišką svetainę savo verslui.

Nekilnojamojo turto svetainės yra puiki proga pranešti žmonėms apie jūsų prekės ženklą, paslaugas ir puikius turimus pasiūlymus. Štai kodėl svarbu leisti klientams nedelsiant su jumis susisiekti, jei jie to nori. „LiveAgent“ gali jums padėti, nes turi savo bilietų sistemą ir tiesioginius pokalbius.

Susieję savo el. paštą su „LiveAgent“ bilietų sistema, galite lengviau rūšiuoti klientų el. laiškus, išlaikydami tvarką ir nustatydami prioritetus. Kad bendravimas būtų dar greitesnis, galite tiesiog patalpinti tiesioginio pokalbio valdiklį į savo svetainę. Jūsų būsimi klientai jį iškart pamatys, o jį spustelėję gali pradėti pokalbį.

„LiveAgent“ tiesioginių pokalbių valdiklis yra vienas greičiausių, nes pokalbių rodymo greitis yra 2,5 sekundės. Pažvelkite į palyginimą ir įsitikinkite patys. Jis taip pat palaiko daugybę naudingų funkcijų, kurios užtikrina, kad nepasiklystumėte tarp skirtingų pokalbių.

Aktyvūs kvietimai pokalbiui užtikrina, kad jūsų tiesioginio pokalbio valdiklį pastebės kiekvienas svetainės lankytojas. Rašymo peržiūrą realiuoju laiku gali parodyti, ko klientai klausia dar prieš spustelėdami siuntimo mygtuką. Iš galerijos pasirinkite pokalbio mygtuko dizainą arba sukurkite savo. Peržiūrėkite visą tiesioginių pokalbių funkcijų sąrašą, kad sužinotumėte, ką dar galima nuveikti.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew

Kokia yra „Zentap“ integracijos teikiama nauda?

  • Specialus nekilnojamojo turto rinkodaros sprendimas
  • Puiki svetainių kūrimo priemonė, padedanti parodyti savo įgūdžius
  • Lengvas bendravimas naudojant „LiveAgent“ bilietus
  • Vienas iš greičiausių tiesioginių pokalbių jūsų svetainėje
  • Lengvas integracijos procesas

Let your clients reach you faster with live chat

Place a LiveAgent live chat on your real-estate website and provide them with a fast communication option

Kaip integruoti „LiveAgent“ su „Zentap“?

Norėdami integruoti „LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuką į „Zentap“ svetainę, turite atlikti kelis paprastus veiksmus. Vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, kad sužinotumėte, kaip užbaigti šį procesą.

  • Jei neturite „Zentap“ svetainės, pradėkite ją kurti naudodami intuityvią „drag and drop“ kūrimo priemonę. Galite užsiregistruoti spustelėję šią nuorodą, kuri nukreips į pagrindinį „Zentap“ puslapį.
„Zentap“ svetainių kūrimo priemonė su įvairiomis parinktimis kairiajame skydelyje
„Zentap“ svetainių kūrimo priemonė
  • Kai jūsų svetainė bus baigta, o redaktorius vis dar atidarytas, kairiajame skydelyje spustelėkite Elementai ir raskite integracijas. „LiveAgent“ integraciją rasite čia. Pridėkite ją prie savo svetainės ir pateikite išsamią informaciją – savo „LiveAgent“ įmonės pavadinimą ir pokalbio mygtuko ID, kurį galite rasti pokalbio mygtuko nustatymuose skirtuke Integracija. Ieškokite kodo eilutėje. Baigę tiesiog išsaugokite mygtuką ir tiesioginio pokalbio valdiklis bus jūsų svetainėje.
„LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuko nustatymai su integracijos kodu ir paryškintu pokalbio mygtuko ID
„LiveAgent“ tiesioginio pokalbio ID

Štai viskas – tiesioginis pokalbis jau patalpintas jūsų svetainėje ir jūsų klientai gali bet kada su jumis susisiekti. Norite sužinoti daugiau apie tiesioginį pokalbį? Peržiūrėkite šį straipsnį apie tiesioginio pokalbio etiketą arba sužinokite daugiau apie tiesioginio pokalbio funkcijas čia.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „Zentap“?

„Zentap“ siūlo ne tik rinkodaros sprendimus, bet ir svetainių kūrimo priemonę, kurios tikslas - padėti nekilnojamojo turto agentūroms ir atskiriems agentams kurti savo svetaines. Įmonė siūlo potencialių klientų pritraukomo paslaugas, automatizuotus įrašus socialiniuose tinkluose, vaizdo įrašų turinį su prekės ženklo integracija, nekilnojamojo turto agentų svetaines, „Facebook“ puslapio optimizavimą ir dar daugiau.

Kaip galite naudoti „Zentap“?

Naudodami „Zentap“ turėsite veiksmingą ir patikimą rinkodaros sprendimą, sukurtą specialiai šiam tikslui. „Zentap“ svetainių kūrimo priemonė gali padėti sukurti nuostabią jūsų verslo svetainę. Nekilnojamojo turto svetainėse galite reklamuoti savo prekės ženklą, paslaugas ir puikius pasiūlymus. „LiveAgent“ bilietų sistema ir tiesioginis pokalbis gali jums padėti.

Kaip integruoti „LiveAgent“ tiesioginį pokalbį į „Zentap“ svetainę?

  • „Zentap“ redaktoriaus kairiajame skydelyje atidarykite Elementai ir raskite integracijas
  • Raskite „LiveAgent“ ir patalpinkite jį savo svetainėje
  • Pateikite savo įmonės pavadinimą „LiveAgent“ ir pokalbio mygtuko ID

Štai ir viskas!

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai