„Process Street“

Kas yra „Process Street“?

„Process Street“ yra verslui skirta darbo eigos programinė įranga. Kurkite kontrolinius sąrašus, stebėkite verslo veiklą ir pagerinkite savo darbo eigą.

Kam galite ją panaudoti?

Galite naudoti „Process Street“ integraciją, kad galėtumėte lengvai sekti savo atnaujinimus iš „LiveAgent“ valdymo skydelio. Sužinosite apie naujus klientus, priedus, kontrolinius sąrašus, komentarus arba užduoties patikrinimo informaciją. Be to, galite kurti ir atnaujinti kontrolinius sąrašus, valdyti klientus arba pradėti su jais bendrauti.

Privalumai

  • Sklandus eigos sekimas viename sprendime
  • Patogus darbo valdymas

Frequently asked questions

Kas yra „Process Street“?

„Process Street“ yra darbo eigos ir procesų valdymo programinė įranga. Ji sumažina padaromų klaidų dažnį ir sutaupo įmonei pinigų dėl savo itin galingų kontrolinių sąrašų. 

Kam galite veiksmingai panaudoti „Process Street“ integraciją „LiveAgent“ sistemoje?

Integracija leidžia atnaujinti kontrolinius sąrašus ir valdyti klientus iš vienos sąsajos. Be to, ji siunčia pranešimus, kai įsigijate naujų klientų, kontrolinių sąrašų ar sulaukiate komentarų. Tokie atnaujinimai rodomi tiesiai jūsų „LiveAgent“ valdymo skydelyje. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai