“GoTrunk”

Kas yra “GoTrunk”?

“GoTrunk” yra galinga SIP magistralės paslauga, skirta įeinantiems ir išeinantiems skambučiams. Bendrovė veikia pasauliniu mastu ir savo paslaugas teikia tūkstančiams klientų.

Bendrovės tikslas yra teikti pasaulinio lygio bendravimo sprendimus įmonėms, naudojančioms SIP (Sesijos Interneto Protokolą) ir VoIP (IP telefonija). Dėl šių priežasčių, “GoTrunk” bendradarbiauja su LiveAgent, kad mūsų klientai galėtų pilnai išnaudoti savo LiveAgent skambučių centro potencialą.

Kaip naudoti “GoTrunk”?

“GoTrunk” gali būti naudojamas, kaip jūsų pagrindinis VoIP paslaugų tiekėjas. Papraščiausiai prijunkite jį prie savo LiveAgent pagalbos tarnybos programinės įrangos, nustatykite skambučių centrą ir pradėkite skambinti. LiveAgent siūlo pažangias skambučių centro funkcijas, kurios jums suteikia galimybę atlikti individualius skambučius su klientais, nustyatytinukreipimo taisykles, pagal kurias kambučiai bus nukreipti teisingam departamentui ar atlikti vaizdo skambučius.

Skambučių centrus galima panaudoti įvairiems tikslams, tokiems kaip klientų santykių valdymo gerinimui, klientų atsiliepimų rinkimui ar telefoninių apklausų atlikimui, kad pagerinti klientų pasitenkinimą.

Norėtumėte pamatyti, kaip realiomis sąlygomis veikia skambučių centras? Apsilankykite mūsų skambučių centro funkcijų puslapyje ar peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą ir pamatykite viską, ką galite atlikti su LiveAgent skambučių centro programine įranga.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Ar “GoTrunk” ir LiveAgent integracija kainuoja?

LiveAgent suteikia nemokamą integraciją su “GoTrunk”, todėl galite gauti nemokamą prieigą. Tačiau “GoTrunk” yra mokama paslauga, todėl norėdami naudoti jų telefono numerius, jums reikės įsigyti numerį/prenumeratą.

“GoTrunk” naudojimo privalumai

  • Mažesnė skambučių kaina
  • Nesudėtinga integracija
  • Galimybė naudoti įvairius įrenginius (virtualūs telefonai/aparatiniai telefonai)
  • Veikia visame pasaulyje

Kaip integruoti “GoTrunk” į LiveAgent

  • Prisijunkite prie savo “GoTrunk” paskyros. Jei dar neturite “GoTrunk” paskyros,  ją galite susikurti nemokamai. Jūs taip pat turite atlikti paskyros aktyvacijos procesą – paprasčiausiai įveskite savo telefono numerį ir sulauksite skambučio. 
"GoTrunk" registracijos puslapis
“GoTrunk” bandymas
  • Būdami savo sąskaitoje, atsidarykite kairiąjį prietaisų skydelį ir paspauskite ant Telefono Numerių. Šioje vietoje galite susikurti savo “GoTrunk” numerį ar surasti turimą. Tuo atveju, jei kuriate naują numerį, yra keletas nuo jūsų šalies priklausomų parinkčių, todėl išsirinkite geriausiai atitinkančią jūsų poreikius. 
Naujo numerio sukūrimas "GoTrunk" skydelyje
Sukurti naują numerį
  • Toliau, atidarykite savo LiveAgent paskyrą ir eikite į Konfigūravimas > Skambutis > Numeriai. Paspauskite ant oražinio sukūrimo mygtuko, kad sukurti naują savo LiveAgent skambučių centro numerį. Iš tiekėjų sąrašo išsirinkite “GoTrunk”.
GoTrunk VoIP tiekėjų sąraše LiveAgent viduje
“GoTrunk” tiekėjų sąraše
  • Dabar viskas ką turite padaryti, tai suteikti informaciją. Įrašykite savo vartotojo vardą, slaptažodį, ir savo “GoTrunk” telefono numerį. Jūs taip pat galite nurodyti numerį, pasirinkti departamentą kuris iš to numerio gaus skambučius, pasirinkti numerio rinkimo priešdėlį, ir taip pat įrašyti skambučius. Kai baigsite, paspauskite “Pridėti” langelio apačioje. 
"GoTrunk" galutinis konfigūravimas LiveAgent
Konfigūruoti “GoTrunk”

Štai ir viskas, jūsų “GoTrunk” numeris yra sujungtas su LiveAgent, ir jūs galite pradėti atlikti ir gauti klientų skambučius. Ar norėtumėte apie LiveAgent sužinoti daugiau? Apsilankykite mūsų skambučių centro funkcijų puslapyje ar peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą. Jei norite patys išmėginti LiveAgent, šio puslapio apačioje užsiregistruokite nemokamam 14 dienų bandymo laikotarpiui.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free GoTrunk integration!

Frequently asked questions

Ką reiškia SIP?

SIP reiškia Sesijos Inicijavimo Protokolas (Session Initiation Protocol). Tai yra signalinis protokolas, kuris apibrėžia tarp galutinių taškų siunčiamus pranešimus ir valdo visus skambučio elementus. Jis naudojamas atliekant skambučius, vaizdo skambučius, siunčiant žinutes ir žiniasklaidos paskirstyme.

Kas yra "GoTrunk"?

"GoTrunk" yra LiveAgent VoIP partneris. Iš esmės, "GoTrunk" yra SIP magistralės paslauga, skirta įeinantiems ir išeinantiems skambučiams. Jūs galite prijungti savo "GoTrunk" telefono numerį su LiveAgent ir savo pagalbos tarnybos programinėje įrangoje sukurti skambučių centrą.

Kiek kainuoja prijungti "GoTrunk" prie LiveAgent?

"GoTrunk" prijungimas prie LiveAgent yra nemokamas. Atkreipkite dėmesį, kad "GoTrunk" veikia nepriklausomai, todėl už savo paslaugas gali taikyti atitinkamą mokestį. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai