„Fortune 3“

Jei norite „LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuką patalpinti „Fortune 3“ svetainėje, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis.

https://www.youtube.com/watch?v=KEhKJII3DUo
  • Pirmasis žingsnis yra sukurti ir pritaikyti savo poreikiams naują pokalbio mygtuką „LiveAgent“ skydelyje. Nukopijuokite jo HTML kodą (Ctrl + C) į iškarpinę.
  • Eikite į „Fortune 3“ parduotuvės nustatymus ir pasirinkite Svetainės dizainas> Svetainės išvaizda ir stilius> Redaguoti šabloną> Šaltinio vaizdas> įklijuokite pokalbio mygtuko kodą („Ctrl“ + V) tiesiai virš
fortune3 LiveAgent integration
  • Eikite į parduotuvės tinklalapį, atnaujinkite jį ir pokalbio mygtukas yra paruoštas.
fortune3 livechat LiveAgent integration

Kodėl rinktis „Fortune3“?

Pradėkite kurti savo internetinę parduotuvę su šių dienų geriausia platforma. „Fortune3“ elektroninės prekybos svetainių kūrimo priemonė ir pirkinių krepšelio programinė įranga siūlo geriausius sprendimus, kaip parduoti savo produktus internetu iš savo išskirtinės parduotuvės.

Kaip tai naudojama?

„LiveAgent“ „Fortune3“ integracija leidžia „Fortune3“ parduotuvėje patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką.

Frequently asked questions

Kas yra elektroninės prekybos programinė įranga?

El. prekybos programinė įranga yra tiesiog internetinių parduotuvių kūrimo priemonė. Naudodami suprojektuotus šablonus, per kelias minutes galite sukurti savo internetinę parduotuvę. Yra įvairių rūšių elektroninės prekybos programinės įrangos, pvz., „Magento“, „Shopify“ ar „Fortune 3“.

Kaip galite integruoti „Fortune 3“ į „LiveAgent“?

1. Prisijunkite prie „LiveAgent“ paskyros

2. Sukurkite/tinkinkite tiesioginio pokalbio mygtuką

3. Nukopijuokite HTML kodą

4. Įklijuokite jį į „Fortune 3“ parduotuvės nustatymus (Svetainės dizainas - Svetainės išvaizda ir stilius - Redaguoti šabloną - Šaltinio rodinys - Įklijuokite kodą - Išsaugokite

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai