Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Sąskaitų valdymas

„LiveAgent“ yra pagalbos centro programinė įranga, suteikianti daugybę galimybių, leidžiančių nuveikti daugiau, nei manote. Rūpinkitės savo atsiskaitymais, sąskaitomis faktūromis ir viskuo kitu naudodami „LiveAgent“ mokėjimų priemonę.

Atsiskaitymų valdymo programinė įranga skirta tvarkyti visus atsiskaitymus, sąskaitas faktūras už paslaugas ir produktus bei mokėjimų sekimui. Įmonių savininkai turi sekti savo mokėjimus ir sąskaitas faktūras, todėl atsiskaitymo programinė įranga yra būtina sėkmingam verslui. Tai padeda valdyti pajamas bei išlaidas. Šios įrangos dalis yra automatika, padedanti jums automatizuoti daugybę kasdieniškų, pasikartojančių užduočių, kurios paprastai užima daug laiko, jei jas turi atlikti žmogus. Tai padeda sutaupyti laiko ir pinigų bei leidžia sutelkti dėmesį į užduotis, reikalaujančias jūsų dėmesio.

Atsiskaitymo integracijos

Sąskaitų valdymas
„2Checkout“ integracija, skirta „LiveAgent“

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, galite pasinaudoti mūsų integracijomis. „ChargeDesk“, „Braintree“ arba „2checkout“ sklandžiai prisijungia prie „LiveAgent“ paskyros ir leidžia atlikti išplėstinius atsiskaitymo veiksmus, pvz., išrašyti sąskaitas faktūras, atlikti grąžinimus, mokėjimų autorizavimą ir daug daugiau. Galite pasirūpinti viskuo vienoje vietoje. Tai reiškia, kad nenutrauksite savo darbo eigos perjungdami programinės įrangos ir viskas bus tvarkingai sudėliota viename prietaisų skydelyje.

Need a live chat widget?

LiveAgent offers the fastest and leanest chat widget on the market, making it the perfect eCommerce chat solution. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai