Sąskaitų valdymas

„LiveAgent“ yra pagalbos centro programinė įranga, suteikianti daugybę galimybių, leidžiančių nuveikti daugiau, nei manote. Rūpinkitės savo atsiskaitymais, sąskaitomis faktūromis ir viskuo kitu naudodami „LiveAgent“ mokėjimų priemonę.

Atsiskaitymų valdymo programinė įranga skirta tvarkyti visus atsiskaitymus, sąskaitas faktūras už paslaugas ir produktus bei mokėjimų sekimui. Įmonių savininkai turi sekti savo mokėjimus ir sąskaitas faktūras, todėl atsiskaitymo programinė įranga yra būtina sėkmingam verslui. Tai padeda valdyti pajamas bei išlaidas. Šios įrangos dalis yra automatika, padedanti jums automatizuoti daugybę kasdieniškų, pasikartojančių užduočių, kurios paprastai užima daug laiko, jei jas turi atlikti žmogus. Tai padeda sutaupyti laiko ir pinigų bei leidžia sutelkti dėmesį į užduotis, reikalaujančias jūsų dėmesio.

Atsiskaitymo integracijos

„2Checkout“ integracija, skirta „LiveAgent“

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, galite pasinaudoti mūsų integracijomis. „ChargeDesk“, „Braintree“ arba „2checkout“ sklandžiai prisijungia prie „LiveAgent“ paskyros ir leidžia atlikti išplėstinius atsiskaitymo veiksmus, pvz., išrašyti sąskaitas faktūras, atlikti grąžinimus, mokėjimų autorizavimą ir daug daugiau. Galite pasirūpinti viskuo vienoje vietoje. Tai reiškia, kad nenutrauksite savo darbo eigos perjungdami programinės įrangos ir viskas bus tvarkingai sudėliota viename prietaisų skydelyje.

Need a live chat widget?

LiveAgent offers the fastest and leanest chat widget on the market, making it the perfect eCommerce chat solution. Try it today for free. No credit card required.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai