Bendruomenės forumas

Kas yra bendruomenės forumas?

Forumas yra vieta, kur bendrauja jūsų klientai ir agentai bei padeda vieni kitiems spręsti problemas. Kiekvienas forumo įrašas tampa bilietu. Forumas taupo jūsų klientų atstovų laiką. Klientai gali nesunkiai padėti vieni kitiems atsakydami į klausimus. Forumuose gausu patarimų ir gudrybių, idėjų, išspręstų problemų ir dar daugiau. Norint atsakyti ir ko nors paklausti, kiekvienam klientui būtina prisijungti.

Kurkite klientų bendruomenę „LiveAgent“ programoje ir sukurkite savo forumą.

Forumas

Frequently asked questions

Kas yra bendruomenės forumas?

Bendruomenės forumas yra bendravimo vieta internete. Pagrindinė tokio forumo funkcija – galimybė dalintis žiniomis, diskutuoti įvairiomis įdomiomis temomis. Klientų aptarnavimo srityje tai yra aptarnavimas per savitarną, kai klientai gali gauti pagalbos be klientų aptarnavimo komandos įsikišimo.

Ar „LiveAgent“ turi bendruomenės forumą?

„LiveAgent“ teikia bendruomenės forumo funkciją. Jei norite sukurti vietą, kurioje gausu patarimų, problemų sprendimo idėjų, verta investuoti laiką į jo formavimą. Klientas, norintis dalyvauti tokiame forume, tiesiog prisijungia ir užduoda jam rūpimą klausimą.

Kokios yra pagrindinės bendruomenės forumo funkcijos?

Bendruomenės forumas turėtų būti atviras klientams, kurie ieško atsakymų į savo klausimus. Jame turėtų būti patarimų, gudrybių, išspręstų problemų pavyzdžių. Viena iš pagrindinių ypatybių yra galimybė gauti atsakymus klientams, kurie yra nepriklausomi ir kuriems nereikia klientų aptarnavimo komandos pagalbos.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai