„Quriobot“

Įsitikinkite, kad turite „LiveAgent“ ir „Quriobot“ paskyrų administratoriaus teises. Išsamų integravimo vadovą rasite žemiau.

https://www.youtube.com/watch?v=DY-11m7MhRc
  • Užsiregistruokite „Quriobot“ čia.
  • Šiuo tikslu negalite naudoti numatytojo valdiklio kodo, kurį suteikia „LiveAgent“, nes pokalbis bus pradėtas tik pasirinkus šią parinktį „Quriobot“, todėl jums reikės išplėstinės mygtuko integracijos su išsamia informacija, kurią rasite čia. Be to, norime, kad „Quriobot“ vėl būtų paleistas iš naujo, kai jūsų tiesioginio pokalbio sesija pasibaigs, todėl tam mums reikia šiek tiek magijos – daugiau informacijos čia.
  • „LiveAgent“ valdiklio kodas, kurį turite pridėti prieš skilties pabaigą savo HTML puslapyje, atrodys maždaug taip:
 
var chatButton;
(function(d, src, c) 
{ 
  var t = d.scripts[d.scripts.length - 1], s = d.createElement('script');
  s.id = 'la_x2s6df8d';
  s.async = true;
  s.src = src;
  s.onload = s.onreadystatechange = function()
  {
    var rs = this.readyState;
    if(rs && (rs != 'complete') && (rs != 'loaded'))
    {
      return;
    }
    c(this);
  };
  t.parentElement.insertBefore(s, t.nextSibling);
})
(document, '//YOURURL', function(e) 
{
  chatButton = LiveAgent.createButton('YOURID', e); 
  
  chatButton.oldOnCloseFunction_ = chatButton.onCloseFunction_;
  chatButton.onCloseFunction_ = function() 
  {
     chatButton.oldOnCloseFunction_(); 
     quriobot.show_frame();
  }
});

Pastaba: pakeiskite SAVO URL ir SAVO ID aukščiau esančiame kode į savo, kurį pateikė LiveAgent, taip pat atkreipkite dėmesį į quriobot.show_frame (); kurio reikia, kad „Quriobot“ vėl pasirodytų.

  • Jei tai pridėjote savo svetainėje, esame pasirengę pridėti reikiamus skambučius į „Quriobot“, kad galėtumėte pradėti tiesioginį „LiveAgent“ pokalbį. Norint tai padaryti, jums reikia tik dviejų dalykų: paleisti „LiveAgent“ ir paslėpti „Quriobot“.
CSM Quriobot integration
 function() {
    chatButton.onClick();
    quriobot.hide_frame();
} 

Viskas! Pavyzdžiui, jei pridėsite tai kaip atsakymą į atsakymo parinktį, pradėsite „LiveAgent“ pokalbį ir paslėpsite „Quriobot“. Uždarius „LiveAgent“, „Quriobot“ vėl pasirodys!

Papildoma informacija: jei norite, kad įjungus „LiveAgent“ būtų paslėptas „Quriobot“ ženkliukas, tiesiog pridėkite šią eilutę prie kodo ir jis bus paslėptas, kol vėl pasirodys išjungus tiesioginį pokalbį.

 function() {
  chatButton.onClick();
  quriobot.hide_frame();
  document.getElementById("botbutton").classList.remove('show');
} 

Jei kyla problemų dėl „Quriobot“, susisiekite el. paštu – support@quriobot.com, o jei turite problemų dėl „LiveAgent“, susisiekite su mumis adresu support@liveagent.com

Kas yra „Quriobot“?

Sunku būti pasiekiamam pokalbiuose 24/7, bet tai nėra neįmanoma. Dabar jums nebereikia prarasti naujų potencialių klientų ar palikti esamų klientų laukti. Naudodami „Quriobot“, galite sukurti išmanųjį robotą, kuris pateikia protingus atsakymus. Įsivaizduokite, kad turite pokalbio mygtuką, tačiau jūsų klientui reikia kažko paprasto, ką būtų galima lengvai išspręsti be pokalbio? Arba norite nukreipti jį tinkamiausiam agentui? Štai kaip galite tai padaryt.

Kodėl turėtumėte tai išbandyti?

„Quriobot“ veikia 24/7. Programa labai gerai dokumentuota, su ja lengva dirbti ir yra labai intuityvi. Padeda padidinti konversijas 28%, o potencialių klientų pritraukimo rodikliai padidėja iki 21%. Daugelis mūsų klientų tai jau išbandė.

Kaip tai veikia?

Galite sukurti intuityvų pokalbių robotą, kuris visą laiką bendrauja su jūsų klientais. „Quriobot“ pokalbių robotas gali būti naudojamas klientų pritraukimui, klientų aptarnavimui ir atsiliepimų rinkimui. Galite lengvai pereiti nuo tiesioginio pokalbio prie „Quriobot“. Visas funkcijas galite išbandyti „Quriobot.com“. Geriausia tai, kad galite išbandyti nemokamai.

Quriobot integration animation

Frequently asked questions

Kas yra „Quriobot“?

„Quriobot“ leidžia įmonėms sukurti indididualiems poreikiams pritaikytą pokalbių robotą. Pagrindinis privalumas yra tas, kad pokalbių robotas veikia 24/7. Todėl tai gali užkirsti kelią potencialių klientų praradimui.

 

Kas yra pokalbių robotas?

Pokalbių robotas yra dirbtinis intelektas, imituojantis natūralų pokalbį. Taigi, galima efektyviai bendrauti su potencialiais klientais, kai klientų aptarnavimas/paslauga nėra teikiami.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai