Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ieškote „Tidio“ alternatyvos?

Pereikite į daugiakanalę klientų komunikacijos programinę įrangą ir leiskite savo klientams patogiai pasiekti jus mėgstamais kanalais. Pagerinkite sąveiką su klientais naudodamiesi el. pašto bilietais, tiesioginiais pokalbiais, socialiniais tinklais, skambučių centru ar žinių baze.

Viskas yra vienoje sistemoje patogiam naudojimui. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją jau šiandien ir dar labiau padidinkite klientų pasitenkinimą naudodamiesi „LiveAgent“.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
Chat button gallery in Live chat software - LiveAgent

Greičiausias pokalbių įrankis rinkoje

Pokalbių paslauga yra greita ir patikima galimybė bendrauti su klientais. „LiveAgent“ tiesioginis pokalbis yra greičiausias rinkoje, jo rodymo greitis yra 2,5 sekundės. Taip pat palaikomos puikios funkcijos, kurios gali pagerinti klientų įsitraukimą ir agento produktyvumą.

Realaus laiko spausdinimo peržiūra leidžia pamatyti, ką rašo jūsų klientai, kol jie paspaus siuntimo mygtuką, o aktyvūs kvietimai pokalbiui skatina klientus susisiekti su jumis. Peržiūrėkite visą funkcijų sąrašą arba išbandykite jas.

Tvarkykite pokalbius kaip profesionalas su mūsų pokalbių platforma

Išspręskite klientų užklausas per daugiau kanalų

„Tidio“ pokalbiai yra nuostabi priemonė aptarnaujant klientus. Tačiau ne kiekvienam pagalbos centrui užtenka tiesiog pokalbių, kad suteiktų nuostabų aptarnavimą klientams. Štai kodėl „LiveAgent“ siūlo el. pašto bilietus, tiesioginius pokalbius internetu, skambučių centrą, klientų portalą, „Viber“ ir socialinius tinklus – „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

Kurkite geresnius santykius su klientais ir leiskite savo klientams susisiekti su jumis iš visų svarbių internetinių vietų. Išbandykite šiandien ir sužinokite, kaip patobulinti savo pagalbos centrą, naudojantis kelių kanalų bilietais.

Reports in Help desk software - LiveAgent

Pagalbos centro platforma su išmaniuoju pranešimų nukreipimu

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Animated Gifs in help desk ticket answers - LiveAgent

Palengvintas klientų aptarnavimas

„LiveAgent“ palaiko pažangias kiekvieno įrankio ir komunikacijos kanalo, kuriuos galite naudoti pagal savo planą, funkcijas. Tvarkykite savo kontaktus ir naudokite išplėstinį filtravimą, jei norite rūšiuoti gaunamus klientų pranešimus. Sukurkite pritaikytus IVR medžius savo skambučių centrui.

Sukurkite pasirinktinius pokalbių ir skambučių mygtukus arba koreguokite savo prekės ženklą ir straipsnių stilių savo klientų portale. Pažvelkite į visą funkcijų sąrašą, kad sužinotumėte, ką galite padaryti naudodami „LiveAgent“.

Pirmiausiai sukurta programinė įranga

Ar žinojote?

2006 m. įsteigtas „LiveAgent“ buvo pirmasis sprendimas rinkoje, pasiūlęs tiesioginius pokalbius internetu ir pagalbos centro galimybes. Nuo 2021 m. „LiveAgent“ yra geriausiai įvertinta ir daugiausiai apžvalgų turinti pagalbos centro įranga rinkoje, aptarnaujanti daugiau nei 150 milijonų vartotojų ir 40 000 įmonių visame pasaulyje.

„Tidio“ alternatyva
30%

Gaukite daugiau pajamų

Sukurkite įsimintiną klientų patirtį, padidinančią pajamas.

97%

Gerinkite pasitenkinimą

Džiuginkite savo klientus žaibišku atsakymu.

16×

Padidinkite kliento vertę

Atlikite daugiau pardavimų, išlaikydami klientus ištikimus savo prekės ženklui.

Mes galime jums suteikti nuostabią vartotojo patirtį

Suprantame, kad klientų aptarnavimas gali būti nelengvas darbas, kai nėra kam padėti. Štai kodėl mūsų klientų aptarnavimo tarnyba yra prieinama 24/7 visiems, norintiems sužinoti ką nors naujo ar prireikus pagalbos sprendžiant problemą.

„LiveAgent“ turi daug laimingų klientų ir jūs taip pat galite juo tapti. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien arba peržiūrėkite mūsų apžvalgas ir sužinokite, kodėl klientai perėjo į „LiveAgent“.

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
 • Roman Bosch

  Roman Bosch

  Partly

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • christine preusler

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • Karl Dieterich

  Karl Dieterich

  Covomo

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • Hendrik Henze

  Hendrik Henze

  HEWO interneto marketingas

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • Razvan Sava

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • Taras Baca

  Taras Baca

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • user testimonials

  Andrej Ftomin

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • Matt Janaway

  Matt Janaway

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Rafael Kobalyan

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • Ivan Golubović

  Ivan Golubović

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • user testimonials

  Rustem Gimaev

  Antalijos konsultacinis kalbų centras.

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga... Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Peter Komornik

„LiveAgent“ apjungia puikius tiesioginius pokalbius internetu, bilietų sistemą ir automatizavimą, kurie leidžia mums suteikti išskirtinį aptarnavimą savo klientams.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Pasiruošę išbandyti mūsų klientų aptarnavimo platformą?

Pagerinkite savo pokalbius su klientais šiandien ir pradėkite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją. Tam nereikia jokių išankstinių įsipareigojimų ir kredito kortelės informacijos. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Pažvelkite į mūsų tinklalapį ir naršykite, kad gautumėte daugiau informacijos apie „LiveAgent“. Norėdami pamatyti „LiveAgent“ veikimą, būtinai pažiūrėkite mūsų pristatymo vaizdo įrašą.

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
[extrafaq headline = "DUK" question-1 = "Kas yra „Tidio" ir kokios yra jo geriausios alternatyvos?" answer-1 = "Tidio" yra pokalbių su klientais programinė įranga, turinti daugybę puikių funkcijų. Viena iš populiariausių jos alternatyvų yra „LiveAgent", teikianti daugiakanalę bilietų sistemą ir greitą pokalbių valdiklį." question-2 = "Ieškote alternatyvos Tidio?" answer-2 = "Išbandykite „LiveAgent" ir sužinokite, kodėl daugiakanalė bilietų sistema padeda jūsų klientams. Tvarkykite el. laiškus, tiesioginius pokalbius, skambučių centrą, klientų portalą ir net „Viber“, „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“." klausimas-3 = "Kokios yra Tidio alternatyvos pranašumai?" answer-3 = " „LiveAgent" siūlo sąžiningus kainų planus savo daugiakanalinei bilietų sistemai. Juo taip pat galima valdyti daugiau komunikacijos kanalų ir teikti nuostabų aptarnavimą savo klientams 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę"

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai