Tiesioginis pokalbis švietimo ir nevyriausybinėms organizacijoms

Nustebinkite savo klientus ir padidinkite jų pasitenkinimą
 • ✓ Nėra paruošimo mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
 • ✓ Atšaukite bet kuriuo metu
Antraštės Animacija
Pagalbos Tarnybos programinė įranga

Asmeninių ryšių užmezgimas yra vienas iš kertinių akmenų švietimui ir nevyriausybinėms organizacijoms. Tai remiasi studentų, aukotojų ar suinteresuotųjų šalių susidomėjimu, reputacija ir parama.

Skaitmeninis bendravimas atvėrė duris naujoms studentų įsitraukimo, planavimo ir lėšų rinkimo strategijų galimybėms.

Tiesioginis pokalbis yra puiki priemonė bet kuriai institucijai, norinčiai modernizuoti klientų aptarnavimą ir užmegzti ilgalaikius ryšius.

Kas yra tiesioginis pokalbis?

Jei įdomu, kas iš tikrųjų yra tiesioginis pokalbis, galime išskirti jį į tris esminius komponentus, kurie sudaro vieną pilną komunikacijos kanalą.

Tiesioginių pokalbių programinė įranga yra sudėtingos, omnikanalės pagalbos tarnybos programinės įrangos dalis, apimanti bilietų tvarkymą, skambučių centrą, socialinius tinklus, žinių bazę, klientų portalą ir daugelį kitų.

Tiesioginių pokalbių programinė įranga siūlo daugybę funkcijų, kurias gali naudoti klientų aptarnavimo skyrius. Tai suteiks didelį pranašumą, lyginant su internetinių užklausų tvarkymu per kitus komunikacijos kanalus.

Pokalbio gyvai įrankis yra pranešimų langas naršyklėje, suaktyvinamas spustelėjus pokalbio valdiklį, dar vadinamą pokalbio mygtuku. Tai pilnai tinkinama ir patogi funkcija, kurią paprasta integruoti į savo svetainę.

Redaguoti pokalbio mygtuką
Pokalbio mygtuko pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Kiekvieno mygtuko iš anksto sukurtą stilių, padėtį, animaciją ir pan. galite rasti pokalbio mygtukų galerijoje arba galite jį sukurti visiškai nuo nulio, naudodami savo kodą.

Pokalbio mygtukų galerija
Pokalbio mygtukų galerijos pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Įterpkite pokalbio mygtuką savo tiksliniuose puslapiuose, pvz., prisiregistravimo, DUK ar paramos, ir pajuskite teigiamus pokyčius.

Pagalba pokalbiu gyvai yra paslauga, kurią organizacija teikia išoriškai visuomenei arba viduje savo darbuotojams. Tai yra greičiausias būdas padėti pagalbos prireikusiems internetinių svetainių lankytojams, nes kiekviena sesija vyksta realiuoju laiku, su pokalbių agentu žmogumi, o ne robotu.

Pagalbos tiesioginiu pokalbiu pavyzdys

Kokie tiesioginio pokalbio pranašumai prieš pagalbą telefonu ar el. paštu?

Būkime atviri; nei telefonas, nei el. paštas greitu metu netaps nebereikalingais. Tiesą sakant, nemažai daliai klientų jie vis dar yra pageidaujamas būdas susisiekti. Tam yra daugybė priežasčių, tačiau neginčytina, kad tiesioginiai pokalbiai populiarėja bendravimui internetu tapus norma.

Tiesioginių pokalbių programinę įrangą ypač pamilo tūkstantmečio karta. Daugiau nei 63 % naujosios kartos renkasi, kad į pagrindines klientų aptarnavimo užklausas būtų atsakyta per tikralaikį susirašinėjimą.

Moderniai pokalbių programinei įrangai tampant vis tobulesnei, jos privalumai, palyginti su telefonu ar el. paštu, tampa vis akivaizdesni.

Taigi, kokie tie privalumai?

Pažvelkime į tris geriausius.

 • Sumažinta vidutinė laukimo trukmė. Tiek telefonas, tiek el. laiškai reikalauja didelių vartotojo pastangų, tiekiant bendrauti. Skambučio laukimas eilėje, kol bus sujungta su atstovu, arba rašymas ir ilgas atsakymo laukimas. Tiesioginis pokalbis yra ne tik tikralaikis, bet ir agentai gali pridėti įvairiausių reikalingų failų, tokių kaip prisijungimo dokumentai ar susitarimai.
 • Daugiaveika. Agentai supranta, kiek vargo kyla keitinėjantis tarp telefonų ar el. pašto dėžučių, kad būtų galima nuosekliai padėti savo klientams. Tiesioginių pokalbių operatoriai gali lengvai rūpintis keliais pokalbiais neprarandant dėmesio ties kitomis užduotimis.

Rezultatas? Mažesnės veiklos sąnaudos ir padidėjusi IG, nes jums nereikės samdyti didžiulių komandų, kad galėtumėte efektyviai tvarkyti savo komunikacijos kanalus. Didelė nauda tiek EDU, tiek NVO institucijoms, nes jos dažnai dirba su mažu biudžetu.

Jei pokalbių užklausų tampa per daug, administratoriai visada gali nustatyti maksimalų pokalbių, kuriuos gali atlikti konkretus agentas, skaičių arba bendrą maksimalų eilės ilgį.

 • Sumažėjęs bilietų kiekis. Dirbantiems klientų aptarnavimo srityje yra per gerai žinoma, ką reiškia gauti per daug skambučių ar el. laiškų užklausų. Maža to, užklausos telefonu ar el. paštu paprastai užtrunka ilgiau. Turėdami galimybę susisiekti su aptarnavimo komanda tiesiogiai iš svetainės klientai sutaupo laiko ir tai taip pat tai gali sumažinti pagalbos bilietų skaičių. Taip yra dėl to, nes daugumoje atvejų pagalbos agentai gali išspręsti užklausą čia ir dabar.

Visa tai įmanoma per pokalbį gyvai, nes visa komunikacija atliekama patogiai naudojantis kompiuteriu, kol jūsų potencialūs klientai ar nuolatiniai vartotojai naršo jūsų svetainėje.

Jums net nereikia kompiuterio. Tiesioginis pokalbis yra optimizuotas mobiliesiems telefonams ir kitiems panašiems įrenginiams, todėl jūsų komanda gali atsakyti būdami bet kur į bet kurią platformą.

Kokie yra tiesioginio pokalbio naudojimo privalumai EDU ir NVO institucijoms?

Go beyond merely communicating to ‘connecting’ with people.

Jerry Bruckner - author of The Success Formula For Personal Growth

Švietimo ir ne pelno verslo įmonės pastaraisiais metais pastebimai pakeitė savo rinkodaros ir paslaugų strategijas. Pagrindinis variklis yra technologijos. Kai tapo lengviau užmegzti ryšį visame pasaulyje, augo ir tarptautinių studentų ar organizacijų susidomėjimas.

Efektyvus bendravimas yra lojalumo formavimo pagrindas.

Tiesioginio pokalbio pranašumai EDU organizacijoms:

 • Padėkite studentams pildyti paraiškas, registruotis ar atlikti kitas procedūras
 • Tikralaikiai patarimai
 • Patarimai dėl skirtingų kursų
 • Sustiprėjęs pasitikėjimas studentų įstaiga ir studentų organizacija
 • Geresnis studentų ir tėvų įsitraukimas
 • Daugiau paraiškų ir registracijų

Tiesioginio pokalbio nauda NVO institucijoms:

 • Didesnis rėmėjų įsitraukimas
 • Skirtingų kartų požiūrio pritaikymas
 • Stabili rėmėjų parama mainais už teigiamą aptarnavimo patirtį
 • Didesnis supratingumas tarp rėmėjų ir organizacijos
 • Duomenų rinkimas jūsų kitai lėšų rinkimo strategijai
 • Savo rėmėjų skirtingais jų sprendimų priėmimo etapais, pavyzdžiui, paramos proceso metu, vedimas.

Kokias tiesioginio pokalbio funkcijas EDU ir NVO institucijos gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje?

Svarbu išsaugoti savo asmeninių ar verslo rėmėjų arba studentų informaciją ir profilius kitai jūsų lėšų rinkimo, suinteresuotosų šalių ar registracijos strategijai.

Universalios pašto dėžutės pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Kiekviena pokalbio sesija paverčiama bilietais ir išsaugoma universalioje, bendrinamoje pašto dėžutėje. Naudodami įmontuotą CRM, jūsų pokalbių agentai gali rinkti ir saugoti pokalbių duomenis. Atsakyti galės bet kuris agentas, nes reikalinga informacija bus prieinama visiems ir bet kuriuo metu.

Viena iš svarbiausių ir daugiafunkcinių ypatybių – aktyvus kvietimas pokalbiui – yra laikinas iššokantis pranešimas, kuris svetainėje rodomas kaip pritaikytas kvietimas ar supažindinimas.

Kvietimų pokalbiui galerija
Kvietimų pokalbiui galerijos pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Stebėdami dabartinį tiesioginio pokalbio pašnekomo lankomą URL, galite susisiekti ir ištiesti pagalbos ranką. Agentai gali įgalinti vieną ar kelis kvietimus arba juos visiškai išjungti, jei jie visi užimti.

Dabartinis tiesioginio pokalbio pašnekovo lankomas URL
Svetainės lankytojų stebėjimo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Neprivaloma, bet naudinga funkcija agentams, kurie nori būti vienu žingsniu priekyje bendraudami su klientais. Pokalbio metu agentas gali stebėti, ką rašo jo pašnekovas, ir paruošti atsakymą prieš jam paspaudžiant mygtuką siųsti.

Rašymas realiuoju laiku
 • Iš anksto paruošti atsakymai

Iš anksto paruošti atsakymai supaprastina darbo eigą padėdami negaišti laiko atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus rašymui.

Atsakymų šablonai
Iš anksto paruošto atsakymo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Pokalbių nukreipimas yra ypatingai svarbus, jei pokalbis turėtų pasiekti atitinkamą fakulteto skyrių arba kampanijos projekto komandą. Agentai ar pokalbių administratoriai gali pasirinkti iš trijų iš anksto nustatytų maršruto parinkčių, kad užtikrintų greitą ir tikslų ryšį:

 • Atsitiktinis priskyrimas
 • Perspėti visus
 • Maksimalus panaudojimas
Chat distribution
Pokalbių paskirstymo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Žymas galima pridėti rankiniu būdu arba automatiškai prie konkrečių žodžių ar frazių, taip sukuriant individualią agento darbo eigą.

Žymų-funkcija-LiveAgent
Žymų pavyzdžiai (spustelėkite, jei norite padidinti)

Galimi klientų komentarai ar atsiliepimai ir agento efektyvumo ar bendro pasitenkinimo pokalbio sesija įvertinimai.

Agentų reitingavimas
Agentų reitingavimo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Studentai, rinkėjai ar rėmėjai atvyksta iš viso pasaulio. Naudojant tiesioginio pokalbio kalbai pritaikomus valdiklius, jūsų institucija tikrąja to žodžio prasme taps pasauline.

Daugiakalbių pokalbių valdiklio pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Jei norite dar labiau suasmeninti klientų aptarnavimą, vienu metu naudokite vaizdo skambutį ir susirašinėjimą. Kaip ir pokalbio (susirašinėjimo) mygtuką, taip ir vaizdo pokalbio mygtuką galima įdėti į konkrečius svetainės puslapius.

Naršyklinio vaizdo pokalbio realiuoju laiku maketas
Vaizdo pokalbio pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Jei norite pamatyti visus mūsų prieinamos kainos planus, kuriuose yra papildomų funkcijų, apsilankykite mūsų kainodaros puslapyje.

Kokios yra pokalbio gairės ir taisyklės?

Pokalbiai skiriasi priklausomai nuo situacijos, tačiau bendraujant internetu reikia laikytis kai kurių protokolų ir taisyklių.

Individualiai ar grupėse, bet kuris pokalbių operatorius turi turėti visus klientų aptarnavimo įgūdžius, pradedant nuo techninių įgūdžių, tokių kaip kompiuterinis raštingumas, gramatikos mokėjimas ar spausdinimo greitis, iki laisvųjų įgūdžių, tokių kaip empatija ir kantrybė. Visa tai sudaro pilną internetinių pokalbių etiketą.

Tiesioginių pokalbių metu informacija besikeičiama greitai, todėl agentai turi būti aptariamos srities ekspertai. Žinių bazės įdiegimas ir prižiūrėjimas gali būti puikus būdas informacijai gauti tiek agentams, tiek ir klientams, kurie teikia pirmenybę savitarnai, vietoje tradicinio aptarnavimo.

Stand out from your competitors with a strong
customer-centric culture​

Ar EDU ir NVO institucijoms gali būti naudinga užsisakyti išorinio klientų aptarnavimo paslaugas?

Vis dažniau įmonei ar įstaigai tampa įprasta užsisakyti išorinę klientų aptarnavimo komandą.

Pagrindiniai motyvai yra laiko trūkumas, biudžeto problemos ir darbo krūvio paskirstymas. Dauguma EDU ir NVO institucijų nesamdo didelių aptarnavimo komandų ir nedirba visą parą, todėl jų klientų aptarnavimo valandos yra ribotos. Laimei, būtent dėl ​​šios priežasties egzistuoja specializuoti centrai.

Sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ paskyros išorinio aptarnavimo užsakymo naudą čia.

Kaip integruoti tiesioginio pokalbio programinę įrangą į savo svetainę?

Integruoti tiesioginio pokalbio mygtuką į savo svetainę yra paprasta, kaip du kart du. Prisiregistravus ir gavus prisijungimą prie savo „LiveAgent“ paskyros, tereikia nukopijuoti ir įklijuoti trumpą HTML kodą.

Ar žinote, kas dar yra puiku? Nereikia atsisiųsti jokios papildomos programinės įrangos! Tačiau, jei norėdami pagerinti aptarnavimo patirtį norite integruotis su trečiųjų šalių programine įranga, programėlėmis ar papildiniais, tai pilnai galite padaryti naudojant „Native“ arba „Zapier“ integracijas.

Saugumas

Apsaugokite savo studentų ir rėmėjų duomenis. Kombinuotos „LiveAgent“ saugos funkcijos suteiks jums ramybę žinant, kad visi jų duomenys yra saugūs.

Štai keletas mūsų siūlomų saugumo funkcijų:

Žinių bazė

Žinios yra galia. Remiantis tuo, mūsų žinių bazė reguliariai atnaujinama nauja informacija. Be to, mes taip pat skatiname jus visus prisidėti prie jos arba sukurti bendruomenę per mūsų klientų portalą.

 

Still not convinced?

Start a free-14 day trial, no credit card required.

FAQ

Can live chat be used for internal purposes as well?

Not only can live chat be a highly useful communication tool for external purposes but recruiters and employers can utilize it internally for onboarding and training processes.

How to integrate live chat software into your website?

No need to download any additional software, live chat is immediately accessible after signing up. Integration is done by copying and pasting a short HTML code.

Is live chat a secure solution?

Anyone with a goal of a strong online presence has to take the necessary steps to ensure the protection of its business and customers. For that reason, LiveAgent has implemented various security features: BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2019 m. „LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti pagalbos centro programinė įranga 2019 m., skirta vyriausybėms

Pagalbos centro programinė įranga vyriausybei

Tekste pateikiama informacija apie įmonės paslaugas ir tai, kaip jos padeda didinti pajamas, pagerinti klientų patirtį ir pasitenkinimą. Taip pat pabrėžiama, kaip padidinti klientams teikiamą vertę ir išlaikyti juos ištikimus prekės ženklui. Galiausiai tekste siūloma nemokama LiveAgent programinė įranga vyriausybei, kuri padeda arčiau susisiekti su klientais ir suteikia 7-30 dienų nemokamą bandymą.

Tiesioginio pokalbio internetu programinė įranga, padedanti nekilnojamojo turto agentams pagerinti klientų aptarnavimą, pritraukti potencialius klientus ir padidinti konversijų rodiklį

Tiesioginis pokalbis internetu, skirtas nekilnojamojo turto sektoriui

Siūloma organizuoti tiesioginius pokalbius su klientais, naudojant daugiakalbius valdiklius ir patyrusį aptarnavimo personalą, kurio kvalifikacija atitinka produktus ar paslaugas. Taip pat svarbu užtikrinti saugumą ir integruoti tiesioginius pokalbius į savo svetainę, panaudojant „LiveAgent“ platformą. Yra trys įrankiai – Hubspot, Pipedrive ir Survio – skirti įmonėms aptarnauti klientus. Tiesioginis pokalbis internetu gali padėti nekilnojamojo turto agentams suteikti teigiamą patirtį klientams, ieškantiems naujų namų.

Pasirūpinkite, kad jūsų bendravimas nekeltų rizikos ir pasirinkite galingą komunikacijos įrankį savo įmonės verslui – „LiveAgent“ tiesioginį pokalbį.

Tiesioginio pokalbio funkcija verslo įmonėms

Tiesioginis pokalbis gali pagerinti komandinį darbą ir klientų aptarnavimą. Tai lengva integruoti į jūsų svetainę ir saugu naudoti su daugybe funkcijų, tokių kaip video pokalbiai ir atsiliepimų apklausa. LiveAgent yra patikima tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms ir jums nereikia turėti programavimo patirties, kad pradėtumėte naudoti tai.

Keliaukite toli ir aukštai iškilę nešami klientų sėkmės sparnų ir niekada nepraleiskite progos privilioti potencialius klientus naudodami „LiveAgent“ pokalbių programinę įrangą.

Tiesioginiai pokalbiai kelionių ir apgyvendinimo paslaugų teikėjams

LiveAgent siūlo tiesioginio pokalbio įrankius kelionių agentūroms. Tai įskaitant žinučių ir atsakymų šablonus, pokalbių istoriją, vidinius pokalbius, žymų naudojimą, apklausas ir pokalbių paskirstymą. Tiesioginio pokalbio mygtukas gali būti lengvai integruojamas į svetainę. LiveAgent taip pat siūlo įvairius būdus ir funkcijas, kad keliautojams būtų suteikta geresnė kelionių patirtis. Saugos funkcijos apima IP blokavimus, HTTPS šifravimą ir BDAR.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai