Tiesioginio pokalbio funkcija verslo įmonėms

Nustebinkite savo klientus ir padidinkite jų pasitenkinimą
 • ✓ Nėra paruošimo mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
 • ✓ Atšaukite bet kuriuo metu
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Antraštės Animacija
Pagalbos Tarnybos programinė įranga

Verslininkai dažnai aptaria strategijas, kaip augti ir išplėsti verslą. Tiesioginio proporcingumo augimo strategija iš šono gali priminti sėkmingą verslą, tačiau būtent laipsniško verslo plėtimo (kaštus išlaikant minimaliais) strategija yra pelningiausia. Bendravimo su klientais efektyvumas yra esminis laipsniško verslo plėtimo strategijos komponentas.

Bendravimas su klientais būna įvairių formų, nes tai priklauso tiek nuo išorinių, tiek nuo vidinių veiksnių. Abiem šių tipų ryšiams reikia operacinės sistemos pranešimams siųsti.

Idealus ekonomiškas sprendimas bet kuriai įmonei suteikiantis vieną geriausių IG yra tiesioginių pokalbių programinė įranga.

Kodėl?

Skaitykite toliau ir sužinokite!

Kas yra tiesioginių pokalbių programinė įranga?

Tiesioginių pokalbių istorija prasidėjo jau prieš kelis dešimtmečius, tačiau į juos buvo žiūrima tik kaip į pagalbinę priemonę. Pastarieji metai įrodė jų rinkodaros, pardavimo ir konversijos potencialą ir dabar jie pripažįstami kaip itin vertingas priedas šiuolaikiniam verslui. Tiesą pasakius, to laikyti priedu šiais laikais jau nebedera, nes tai tapo standartu pagalbos ar atsakymų į klausimus ieškantiems klientams.

Taigi, kas yra pokalbio gyvai programinė įranga ir kaip ji atrodo?

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew&t=4s

Pokalbio gyvai funkcija yra maža interaktyvi piktograma, paprastai pateikiama į svetainę įterpto mygtuko pavidalu, dažniausiai – apatiniame dešiniajame kampe. Tiesioginio pokalbio tikslas yra padėti bet kuriuo svetainės lankytojo klausimu realiuoju laiku.

Kas yra tiesioginių pokalbių programinė įranga? - App - Uploads - 2021 - 03 - Chat Button Template .png
Įmonės tiesioginio pokalbio mygtuko pavyzdys

Galima individualizuoti visų tiesioginio pokalbio funkcijų, įskaitant mygtukus, išvaizdą. Išlaikyti nuoseklų prekės ženklo įvaizdį ir stilių yra viena esminių įmonės reputacijos internete dalių.

Pokalbių mygtukų galerijoje galite pasirinkti iš anksto paruoštą mygtuko dizainą,

Pokalbių mygtukų galerija
Pokalbių mygtukų galerijos pavyzdys

jo padėtį ir animaciją,

https://www.youtube.com/watch?v=kY1iAEJjf68

arba galite sukurti visiškai naują pokalbio mygtuką įvesdami savo kodą.

Pokalbio-mygtuko-sukūrimo-žingsniai-LiveAgent
Pokalbio mygtuko kūrimo pavyzdys

Naudodamiesi tiesioginio pokalbio funkcija, galite pradėti pokalbį su klientu pokalbių lange, tęsti bendravimą vaizdo pokalbiu bei pridėti ir siųsti failus, – visa tai toje pačioje sąsajoje.

„LiveAgent“ pokalbių programinė įranga suteikia klientui asmeninę patirtį, nes kitoje pusėje esti žmogus, o ne pokalbių robotas. Paprasčiausiai nurodydami savo vardą, agentai akimirksniu sustiprina ryšį su pašnekovu, parodydami jam, kad kitoje pusėje tikras žmogus, o ne robotas.

Kas yra tiesioginių pokalbių programinė įranga? - App - Uploads - 2021 - 03 - Chat Window Template .png
Įmonės tiesioginių pokalbių pavyzdys

Remiantis tyrimais, nors pokalbių robotai tampa vis populiaresni, 54 % JAV interneto vartotojų mano, kad sąveikavimas su pokalbių robotais neigiamai paveiks jų gyvenimo kokybę.

Kuo verslo įmonėms naudingesni tiesioginiai pokalbiai lyginant su aptarnavimu telefonu ar el. paštu?

Kartu su technologijų plėtra ir naujovėmis klientų aptarnavimas patiria spaudimą prisitaikyti. Pokalbiai gyvai yra labiausiai pageidaujamas tūkstantmečio kartos komunikacijos kanalas, tačiau jis turi ir platesnį poveikį bei gali patenkinti ir kitų demografinių rodiklių narius.

Pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų naudotojai rečiau virsta klientais, jei ilgo naršymo skirtinguose įmonės puslapiuose jie turi paskambinti arba parašyti ilgą, visą situaciją aiškinantį el. laišką, jei jiems reikia pagalbos.

Jei neatitiksite klientų keliamų reikalavimų dėl jų aptarnavimo, greitai teks susipažinti su dideliu atmetimo rodikliu ir neigiamomis pastabomis. Telefonas ir el. paštas greitu metu nebus pilnai pakeisti, tačiau tiesioginio pokalbio funkcijos integravimas į savo svetainę gali suteikti dar daugiau teigiamo poveikio jūsų verslo įmonei.

Standartinių ryšio kanalų, tokių kaip telefonas ir el. paštas, tam tikros galimybės yra ribotos. Tiesioginio pokalbio galimybės išplečia komunikacijos kanalo vaidmenį nuo reaktyvaus iki aktyvaus aptarnavimo ir leidžia patogiai aptarnauti klientus.

Naudos įmonėms santrauka:

 • Mažesnis laukimo laikas
 • Mažiausios pastangos klientui
 • Mažiau gaunamų pranešimų
 • Padidėjęs įsitraukimas
https://www.youtube.com/watch?v=c5FMaNBxmAk

Priešingai nei telefonu ar el. paštu, tiesioginių pokalbių agentai vienu metu gali susirašinėti su keliais klientais. Norėdami neperkrauti aptarnavimo komandos ir išlaikyti paslaugą veiksmingą, administratoriai nustatymuose gali nustatyti aktyvių pokalbių skaičių ir maksimalų eilės limitą.

Vietoj atsitiktinio priskyrimo, su kuo dažniausiai susiduriama aptarnaujant telefonu ar el. paštu, pokalbių paskirstymo funkcija nustato automatinį pokalbių nukreipimą į tinkamą skyrių, komandą ar konkrečiam agentui.

Trys iš anksto apibrėžtos, įgūdžiais pagrįstos maršruto parinktys garantuoja, kad kiekvienas klientas gaus tinkamą paslaugą pagal savo užklausą.

 • Atsitiktinis priskyrimas
 • Perspėti visus
 • Maksimalus panaudojimas

Kokias kitas tiesioginio pokalbio funkcijas verslo įmonės gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje?

When you serve the customer better, they always return on your investment.

Kara Parlin – Writer, editor, and content strategist

Dėl mūsų hibridinės bilietų tvarkymo sistemos kiekviena pokalbių sesija ar žinutė paverčiama bilietais ir išsaugoma universalioje, bendrai naudojamoje pašto dėžutėje. Naudodami integruotą CRM, agentai gali pasiekti sąveikos istoriją ir negaišti laiko knisdamiesi per krūvas užrašų ar el. laiškus. Visa reikalinga informacija yra laikoma tvarkingai, paruošta ir prieinama bet kuriuo metu.

Viena iš svarbiausių ir daug paskirčių atliekančių funkcijų, aktyvus kvietimas pokalbiui, yra po pasirinkto laiko iššokantis pranešimas, svetainėje rodomas kaip specialiai pritaikytas kvietimas ar prisistatymas. Stebėdami dabartinį jūsų tinklapyje esančio svečio lankomą URL, galite pasiūlyti jam tikslinės pagalbos. Agentai gali sukurti vieną ar kelis kvietimus arba visiškai juos išjungti, jei jie visi užsiėmę kitais pokalbiais.

Kokias kitas tiesioginio pokalbio funkcijas verslo įmonės gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje? - App - Uploads - 2021 - 03 - Chat Invitation Template .png
Įmonės aktyvaus kvietimo pokalbiui pavyzdys

Jei norite dar labiau suasmeninti klientų aptarnavimą, kartu su susirašinėjimu vienu metu naudokite ir vaizdo pokalbio funkciją. Ją nustatyti galite taip pat, kaip ir pokalbio mygtuką – padėkite jį į pasirinktus svetainės puslapius.

Vaizdo pokalbis realiuoju laiku naršyklėje
Pokalbio vaizdu pavyzdys

Augimo strategija teiks daug perspektyvesnius rezultatus, jei turėsite ir prižiūrėsite potencialių ir esamų klientų sąrašą. Įdiegę kontaktinę formą galite rinkti ir gauti lankytojų kontaktinę informaciją, pvz., vardą, el. pašto adresą ar telefono numerį. Galerijoje galite rasti keletą dizainų.

Kokias kitas tiesioginio pokalbio funkcijas verslo įmonės gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje? - App - Uploads - 2021 - 03 - Pre Chat Form Template .png
Įmonės kontaktinės formos pavyzdys

Agentai gali tinkinti savo darbo eigą rankiniu būdu pridėdami žymas prie konkrečių žodžių ar frazių arba leisti sistemai tai padaryti automatiškai su kiekvienu gautu pranešimu.

Žymų-funkcija-LiveAgent
Žymų pavyzdys

Leidžia klientams palikti komentarus bei atsiliepimus, įvertinti agento efektyvumą, bendrą pasitenkinimą pokalbių sesija

Kokias kitas tiesioginio pokalbio funkcijas verslo įmonės gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje? - App - Uploads - 2021 - 03 - Agent Ranking Template .png
Įmonės agento vertinimo lango pavyzdys

ir suteikia galimybę bendrinti pokalbio kopiją.

Kokias kitas tiesioginio pokalbio funkcijas verslo įmonės gali panaudoti savo klientų aptarnavimo strategijoje? - App - Uploads - 2021 - 03 - Post Chat Survey Template .png
Įmonės apklausos po pokalbio pavyzdys

Kokios yra agentų gairės dalyvaujant tiesioginiame pokalbyje?

Pokalbių sesijas vedantys agentai turi turėti tam tikrų savybių ir įgūdžių bei laikytis chat pokalbio etiketo gairių ir taisyklių.

https://www.youtube.com/watch?v=IoGqtVXPOn0&t=2s

Tai galima pasiekti per apmokymus, tačiau agentai taip pat gali pasinaudoti tam tikromis tiesioginio pokalbio funkcijomis, kurios pagerins klientų aptarnavimo kokybę.

Norėdami pasiruošti pokalbiui, agentai pirmiau gali susipažinti su svetainės lankytojų informacija, pavyzdžiui, jų IP adresu, šalimi ar buvimo vieta, kokius puslapius jie naršo ar kiek laiko juose praleidžia. Siekdami dar tikslingesnio kreipimosi, jūsų agentai gali sujungti šias funkcijas su aktyviu pokalbio kvietimu ir iš anksto paruošti pokalbių šablonus.

Svetainės lankytojų stebėjimo funkcija klientų aptarnavimo programinėje įrangoje - „LiveAgent“

Remiantis stebėjimo rezultatais, tiesioginis pokalbis leidžia per kalbai pritaikomus valdiklius siųsti suasmenintus pasveikinimo pranešimus kliento pageidaujama kalba.

Pokalbio metu agentas gali stebėti kliento rašomą tekstą ir pasiruošti atsakymui dar prieš jam spustelint siųsti. Ši funkcija neprivaloma, tačiau ji labai pravers bet kuriam agentui, kuris nori būti vienu žingsniu priekyje savo pašnekovo.

Pokalbis realiuoju laiku
Rašomo teksto stebėjimo pavyzdys
 • Atsakymų šablonai

Atsakymų šablonai pagreitina atsako laiką, naudojant išsaugotus iš anksto paruoštus trumpus teksto atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Juos gali redaguoti ir naudoti įvairūs skyriai, kad įmonės atsakymai būtų išlaikytų vienodą toną.

Atsakymų šablonai
Atsakymų šablonų pavyzdys

Nors pokalbiai pirmiausia yra skirti išoriniams tikslams, agentai pokalbius taip pat gali naudoti viduje įmonės. Vidinis pokalbis pagerina komandinį darbą ir visų skyrių įsitraukimą.

Vidinis pokalbis
Vidinio pokalbio pavyzdys

Klientų aptarnavimo efektyvumo atpažinimo tikslais, tiesioginis pokalbis palaiko klientų aptarnavimo ataskaitas.

Remiantis ataskaitomis, sužaidybinant klientų aptarnavimą, komandos ar pavieniai agentai gali būti apdovanoti arba gali būti nustatytas jų įgūdžių lygis.

Kaip integruoti tiesioginio pokalbio programinę įrangą į savo svetainę?

Nemaža dalis įmonių klaidingai galvoja, kad tiesioginio pokalbio integravimas į jų svetainę yra sudėtingas procesas, todėl to neskuba daryti. Tiesa yra kaip tik priešinga. Norint integruoti tiesioginį pokalbį į savo svetainę, jums nereikia turėti jokios programavimo patirties ar būti kvalifikuotu kompiuterių ekspertu.

Tiesioginio pokalbio mygtuko integravimas į svetainę yra greitas ir paprastas. Kai prisiregistruojate ir gaunate prisijungimą prie savo „LiveAgent“ paskyros, belieka nukopijuoti ir įklijuoti trumpą HTML kodą.

Štai ir viskas – nereikia atsisiųsti jokios papildomos programinės įrangos. Tačiau, jei klientų aptarnavimo pagerinimo tikslais norite atlikti integraciją su išorine programine įranga, programėlėmis ar „WordPress“ papildiniais, tai pilnai įmanoma naudojant „Native“ arba „Zapier“ integracijas.

Ar tiesioginis pokalbis yra saugus?

Verslo ir klientų duomenų apsauga bei kibernetinis saugumas yra pats svarbiausias prioritetas bet kuriai įmonei, kuri nori būti žinoma, kaip patikima ir pritraukti lojalių klientų. Bendros „LiveAgent“ saugos funkcijos užtikrins visų jūsų klientų saugumą.

Štai keletas „LiveAgent“ siūlomų saugumo funkcijų:

Informacingi ištekliai

Jei norite sužinoti daugiau apie tiesioginių pokalbių programinę įrangą, apsilankykite mūsų akademijos puslapyje. Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite mūsų klientų pagalbos portale.

Tiesioginis pokalbis kaip omnikanalės pagalbos tarnybos sistemos dalis

Tiesioginis pokalbis nėra vienintelė būtina priemonė įgyvendinti nuoširdžiai į klientą orientuotos ir pelningos įmonės viziją. Pritraukimas ir bendravimas su klientais keliais kanalais yra raktas į naudos, pajamų ir pranašumų prieš konkurentus pasaulį.

Pokalbiai gyvai tėra viena sudėtingos pagalbos tarnybos sistemos dalis, kuriai priklauso bilietų tvarkymas, skambučių centras, socialinių tinklų valdymas ir daug kitų funkcijų.

Išbaigtas pagalbos tarnybos sprendimas ir jo funkcijos įgalina jūsų klientų aptarnavimo skyrių pasiekti aukštesnį produktyvumo lygį ir nepaprastų rezultatų.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U

FAQ

What is live chat software?

Live chat software is one of the best ROI communication solutions for enterprises. It is a web-based tool for instant messaging between the business and the customers

What are the benefits of using live chat for Enterprise businesses over the phone or email support?

In comparison with a phone or email support, live chat delivers - reduced average waiting time, lowest-customer effort, decreased volume of incoming messages, and increased engagement

What other features of live chat can Enterprise businesses utilize in their customer support strategy?

Any sized enterprise will find live chat features to be user-friendly and efficient for marketing, sales, conversion, and retention strategies. The core features are: Universal inbox, Proactive chat invitation, Video chat, Contact form, Tags, The post-chat survey

What are the guidelines for agents operating live chat?

Agents must follow the rules of chat etiquette in order to deliver a positive experience. For that reason, they can utilize features such as Monitoring online visitors, Multi-language chat, Real-time typing-view, Canned responses, or Internal chat. The managers can observe the performance report of each agent and implement gamification for rewarding agents for their performance

How to integrate live chat software into your website?

After receiving login details for your LiveAgent account, you can integrate the live chat button on your website by copying and pasting a short HTML code. No additional software is required, but additional integrations are supported.

How secure is live chat?

LiveAgent provides combined security features for the safety and security of all its clients and subscribers: BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR, API security

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai