Skambučių centro naudojimas

Nepaisant didelio pagalbos internetu populiarumo, pagalba telefonu vis dar yra reikalinga, nes klientai gali pakankamai greitai susisiekti su pagalbos agentais. Remiantis skambučių centro standartais, telefonu susisiekti su agentu užtrunka apytiksliai 20 sekundžių.

Nepaisant greičio ir prieinamumo, pagalba telefonu yra pageidaujama dėl jos suteikiamos galimybės perteikti emocijas ir galimybės žmonėms aiškiau ir efektyviau save išreikšti. Be to, ji reikalauja mažiau atgalinio bendravimo. Toks bendravimas palieka mažai erdvės klaidoms ir nesusipratimams, nepaisant kad skambučių centro agentai vidutiniškai naudoja 3 sistemas, kad gautų klientų aptarnavimui skirtą informaciją.

Naudodami pagalbą telefonu, klientai jaučia didesnį pasitikėjimą, kad į jų klausimus bus atsakyta pirmojo kontakto metu. Dėl to, 50% klientų, nepriklausomai nuo amžiaus kategorijos, sprendžiant slegiančią problemą, susisiekimui su klientų aptarnavimo departamentais naudoja telefoną.

Remiantis “FinancesOnline”, 26% pasaulinių skambučių centrų skambučių yra atliekama finansinių paslaugų teikėjams, tai parodant, kad žmonės į piniginius reikalus žiūri atsakingai ir apie savo užklausas renkasi gyvai kalbėtis su skambučių centro agentais. Klientų aptarnavimas yra atsakingas už 24% visų skambučių ir pagal kontaktų skaičių yra antra pagal dydį pramonės šaka. Trečioji vieta atitenka paslaugų, technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriams, kurie atsakingi už 13% visų skambučių. Sveikatos mokslams ir apsaugai tenka 11% visų skambučių, energijos, išteklių ir pramonės – 9%, o vyriausybės ir viešųjų paslaugų sudaro 4%.

Vidutiniškai skambučių centre nuo 7 ryto iki 19:00 vakaro yra patiriamas skambučių antplūdis, o piko valanda vyksta nuo 11 valandos ryto. Daugelis skambučių centrų naudoja IVR sistemas, kurios automatiškai nukreipia skambinančiuosius į teisingą pagalbos departamentą taip sumažinant eiles, nes vartotojai, prieš nutraukdami pokalbį, tikisi laukti tik 11 minučių. Taigi, sutvarkyta ir pritaikyta IVR sistema gali būti labai naudinga siekiant sumažinti skambučių nutraukimą. Tačiau didelė dalis įmonių automatizuotas sistemas daro per daug sudėtingas, ilgas ir nereikšmingas. Rezultate, susisiekę su IVR, 27% vartotojų apleidžia skambučius.

#SkambučiųCentroVartotojai
#AptarnavimoKomanda

50%

klientų visose amžiaus grupėse, standartiškai naudoja telefoną, kad susisiektų su pagalbos komanda. 

“Zendesk”

Meditator graf standing woman

#SkambučiųApleidimas

Vartotojai apleidža

27%

skambučių įmonei, nes jie susisiekia su IVR.

“Smallbiztrends”

#SkambučiųCentroPikoValandos

Didžioji dalis įeinančių skambučių įvyksta tarp

7 - 19

valandos vietiniu laiku ir apytiksliai 11 ryto prasidedančiu piku.

“Talk Desk”

#LaikasEilėje

Vartotojai vidutiniškai eilėje lauks

11 min

prieš nutraukiant skambutį. 

“Newvoicemedia”

#VidutinisLaikasIkiSusisiekimoSuAgentu

Vidutiniškai trunka

20 sek

susisiekti su pagalbos agentu.

“FinancesOnline”

#SkambučiųCentroNaudojamosSistemos

Skambučių centro agentai vidutiniškai naudoja

3 sistemas

kad gautų klientų aptarnavimui reikalingą informaciją. 

LiveAgent

#SkambučiųCentroNaudojimas

Skambučių centro naudojimas pagal sektorių:

  • 26%  Finansinės paslaugos
  • 24%  Klientų aptarnavimas
  • 13%  Paslaugų sektorius
  • 13%  Technologijų, žiniasklaidos ir TelKo
  • 11%  Gyvybės mokslas ir sveikatos apsauga
  • 9%  Energijos, išteklių ir pramonės
  • 4%  Vyriausybės ir viešosios paslaugos

“FinancesOnline”

Turinys

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai