Puiki „Shopify“ pokalbių programinė įranga.

Pradėkite teikti pagalbą realiuoju laiku savo pirkėjams jau šiandien.

 • ✓ Nėra sąrankos mokesčio    
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikia kredito kortelės    
 • ✓ Galima atšaukti bet kada
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo

Sveiki, aš esu Džonas, kaip galėčiau jums padėti?

Norėčiau patikrinti savo užsakymo būseną.

Žinoma, pateikite man savo užsakymo ID.

Mano užsakymo ID yra GQ34566Geriausi tiesioginiai pokalbiai, skirti „Shopify“ parduotuvėms

Suteikite jaukią ir draugišką aplinką savo internetinėje parduotuvėje naudodami „LiveAgent“ pokalbių programinę įrangą. Pritraukdami potencialius klientus naudokite pardavimų tunelį ir nedelsdami atsakykite į visus jų klausimus ar problemas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Būkite dabarties momente

Susisiekite su savo klientais realiuoju laiku tiesiogiai savo „Shopify“ internetinėje parduotuvėje. Naudodami itin greitą ir lengvą integraciją, galite pradėti kalbėtis iškart.

Aptarnavimo tiesioginiu pokalbiu pranašumai

Tiesioginis pokalbis tapo pageidaujama internetinių pirkėjų bendravimo platforma naršant ir perkant internetu. „LiveAgent“ aptarnavimas pokalbiais suteikia ypatingą naudą jūsų komandai, kad ji galėtų teikti efektyvesnį ir individualizuotą klientų aptarnavimą.

Sumažinta gaunamų bilietų ir užklausų apimtis

Padidėjęs įsitraukimas ir pardavimų rodikliai

Geresnis įspūdis klientams

Visi aptarnavimo kanalai vienoje vietoje

„LiveAgent“ pagalbos centro programinė įranga integruojama su įvairiais ryšio kanalais ir siūlo beveik 200 funkcijų.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Pagrindinės funkcijos

工作

Sukurkite pokalbio mygtuką, turintį bet kokį norimą stilių ir patalpinkite bet kur savo svetainėje. Taip pat galite pasirinkti jau iš anksto sukurtą mygtuką mūsų mygtukų galerijoje. Skaityti daugiau…

Database illustration

Atsakykite į visus klientų klausimus realiuoju laiku arba pasiūlykite jiems patarimų, kaip priimti geresnius sprendimus. Spausdinimo vaizdas realiuoju laiku padės būti pasirengusiems dar prieš klientams spustelėjus siuntimo mygtuką. Skaityti daugiau…

Purchaes frequency

Susisiekite ir pasiūlykite pagalbą savo internetiniams lankytojams pakviesdami juos į tiesioginį pokalbį su agentu. Susikurkite patys arba pasirinkite iš mūsų kvietimo pokalbiui galerijos. Skaityti daugiau…

What is live chat software

Leiskite savo klientams netrukdomai naršyti siūlydami pokalbio langų prijungimo galimybę. Pokalbio langą galima prijungti kairėje arba dešinėje svetainės pusėje. Skaityti daugiau…

personalization features of LiveAgent

Išsiaiškinkite naršančių svetainės lankytojų kiekį, geografinę vietą ar naudojamo URL tipą. Neautomatiškai priskirkite agentus, atsižvelgdami į klientų, laukiančių pokalbio eilėje, skaičių. Skaityti daugiau…

Website Monitoring by LiveAgent

Peržiūrėkite visus ankstesnius pokalbius, klientų užklausas, duomenis ir informaciją. Taikykite žymas konkretiems pokalbiams, kad paieška būtų greitesnė. Naudokite surinktus duomenis problemoms išspręsti. Skaityti daugiau…

0-24-támogatás

Sutelkite dėmesį ir stebėkite internetinių lankytojų sąveiką su jūsų svetaine ir laiką, kurį jie praleidžia naršydami. Aktyviai ruoškitės pokalbiui surinkdami informacijos apie potencialų klientą. Skaityti daugiau…

Hívásátirányítás előnyei

Nustatykite pokalbių paskirstymą iš anksto nustatytu būdu, kad maksimaliai išnaudotumėte galimybes ir greitai bei tiksliai bendrautumėte. Skaityti daugiau…

Person with chart behind him exxplainig the data

Išmatuokite tiesioginio pokalbio ir agentų įtaką konversijoms ir pajamoms stebėdami tiesioginio pokalbio sesijas. Skaityti daugiau…

LiveAgent Login

Tiesioginis susirašinėjimas tarp komandų ar padalinių leidžia efektyviau bendrauti viduje. Pradėkite bendravimą tiesiogiai per bilietą ar vykstantį pokalbį. Skaityti daugiau…

Daugiau nei 30 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir atsiliepimus, kad sužinotumėte, kaip „LiveAgent“ gali padidinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti jūsų verslo partnerių laimingumą.

Labai funkcionalus tiesioginių pokalbių sprendimas

„Tiesioginis pokalbis veikia gerai ir aš tikiuosi, kad galėsiu kalbėtis skirtingomis kalbomis su potencialiais klientais“.

Geriausi rezultatai už sumokėtus pinigus

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Palaikykite ryšį su klientais visais komunikacijos kanalais naudodami papildomas funkcijas.

$9 mėn.

Small verslas

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 el. pašto adresai
 • 3 kontaktinės formos
 • 1 API raktas
$29 mėn.

Medium verslas

 • Visi Mažo plano ypatumai bei
 • 10 el. pašto adresų
 • 3 tiesioginio pokalbio mygtukai
 • Skyrių valdymas
0 $ mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 kontaktinė forma

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suGeriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga „Shopify“ parduotuvėms
Atlikite ir priimkite tarptautinius skambučius už vietines kainas su LivegAgent virtualaus telefono programine įranga. Mes bendradarbiaujame su 99% VoIP tiekėjų.

Pirmaujanti virtualaus telefono programinė įranga skirta B2B ir B2C verslams

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri yra populiarus ir patikimas pasirinkimas verslui. Tai lengvai naudojama debesų kompiuterija paremta sistema, kuri padeda valdyti bilietus, el. laiškus, pokalbius ir socialinius pranešimus. LiveAgent padeda 21 000 įmonių teikti geriausią klientų aptarnavimą be IT pagalbos. Tai yra viskas-viename daugiakanalė platforma, kurioje galima naudoti virtualų telefoną.

Nuotolinio pagalbos centro programinė įranga tampa nauju standartu daugumai žmonių visame pasaulyje. Dar prieš covid-19 proveržį nuotolinis darbas buvo vis labiau plintantis.

Ieškote nuotolinės pagalbos tarnybos programos?

LiveAgent is a software program for customer service that can adapt to different business models. It features various business solutions and success stories in various industries and sectors. Time tracking tools can help increase work efficiency, and LiveAgent offers an integrated time tracking tool for monitoring customer service reps' time spent on tickets. Training of customer service reps is essential in a constantly evolving world with growing human needs. LiveAgent can aid in the improvement of customer service skills. Customer loyalty development is vital for long-term good results. LiveAgent can help improve customer satisfaction and establish good relationships with customers.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

„LiveAgent“ nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga leidžia bendrauti ir efektyviai paversti svetainės lankytojus klientais. Naudokite greičiausią pokalbių valdiklį.

Ar jums reikia nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos?

Šiame tekste aptariama internetinių pokalbių statistika ir tendencijos, klientų aptarnavimo programinė įranga LiveAgent, kuri yra geriausias aptarnavimo priemonės pasirinkimas ir gali padėti įmonėms pagerinti klientų patirtį bei padidinti pardavimus. Taip pat pateikiamos rekomendacijos dėl iniciatyvių kvietimų pokalbiui klientams ir galimybė naudoti paslaugą nemokamai 7 arba 30 dienų.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

Teikiant vertę klientams ir mažinant pastangas, LiveAgent padidina pardavimus. Tai įrankis, kuris gerina aptarnavimą, išlaikymą ir lojalumą su daugybe funkcijų.

Suteikite savo klientams galimybę rasti atsakymus, kuriie jiems reikalingi, naudojantis savitarnos paslaugomis. „LiveAgent“ DUK programinė įranga leidžia jums sukurti puikius klientų portalus.

Pasinaudokite DUK programine įranga, kad optimizuotumėte klientų savitarną

Pritaikykite savo žinių bazę ir DUK su „LiveAgent“ įranga. Tai padės gerinti klientų aptarnavimą ir pasitenkinimą naudojant daugiau nei 180 funkcijų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai