Paprasta bilietų tvarkymo sistema, skirta „Shopify“

Lengvai stebėkite savo „Shopify“ klientų užklausas.

 • ✓ Nėra sąrankos mokesčio    
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikia kredito kortelės    
 • ✓ Atšaukti galima bet kada
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
ticketing software animation
Ticketing software

Kokybiškas internetinių „Shopify“ parduotuvių bilietų sistemos pasirinkimas

Panaikinkite nekontroliuojamą gaunamų pranešimų srautą iš visų ryšių kanalų ir padėkite savo agentams pasiekti geriausių rezultatų, įskaitant geresnį vidutinį atsakymo laiką naudojant „LiveAgent“ bilietų sistemą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Visi aptarnavimo kanalai vienoje vietoje

„LiveAgent“ pagalbos centro bilietų sistema integruojama su keliais ryšio kanalais ir siūlo beveik 200 funkcijų.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Integruokite bilietų sistemą į „Shopify“ parduotuvę.

Veiksminga aptarnavimo bilietų sistema yra būtina sėkmingos elektroninės prekybos parduotuvės dalis. „Shopify“ suteikia galimybę parduoti keliais kanalais, taip pat yra didelis klientų užklausų kiekis. Būkite pasirengę bendrauti su klientais bet kurioje platformoje.

Ticket status in LiveAgent

Neginčijama verslo nauda

Dėl stulbinamo galimų ryšio platformų skaičiaus klientai šiais laikais naudojasi keliais būdais, kad pasiektų įmonę. Sužinokite apie „LiveAgent“ bilietų sistemos teikiamus pranašumus.

Aiški organizacinė ir aptarnavimo paslaugų struktūra

Konversijos normų padidėjimas ir sumažintos išlaidos

Integruotas klientų aptarnavimo metrikos stebėjimas ir ataskaitų teikimas

Pagrindinės funkcijos

„LiveAgent“ bilietų sistema siūlo daugybę funkcijų, leidžiančių supaprastinti ir individualizuoti bendravimą.

LiveAgent universal inbox overview

Universali pašto dėžutė

Didelė ir patogi naudoti pašto dėžutė. Visa sąveika su klientais transformuojama į bilietus, automatiškai priskiriama tinkamam skyriui ar agentui ir saugoma centralizuotoje pašto dėžutėje. Visiškai pritaikoma, kad nė viena korespondencija niekada neliktų nepastebėta. Skaityti daugiau…

Hibridinė biletų sistema

Nesvarbu, ar susisiekta el. paštu, pokalbyje internete ar „Facebook“ žinutėse, bilieto ID išlieka tas pats. Supaprastinkite bendravimą su klientais, nesvarbu, koks buvo pradinis kanalas ir stebėkite pokalbius visose platformose. Skaityti daugiau…

Social customer service templates
Customer portal email templates

CRM

Išskirtinis klientų aptarnavimas yra pats savaime iššūkis, tačiau  siūlyti aptarnavimą be išankstinių žinių yra sudėtingiau nei turi būti. Rinkite ir saugokite potencialių klientų kontaktinę informaciją arba peržiūrėkite jau esamų klientų profilius, sąveikos istoriją ir koreguokite savo veiksmus pagal kiekvieną klientą. Skaityti daugiau…

Iš anksto nustatyti atsakymai

Sulaukiate dažnai pasikartojančių klausimų ar panašių užklausų? Sukurkite bendruosius atsakymus į dažniausiai kartojamus dalykus arba pasirinkite iš kelių jau iš anksto nustatytų šablonų. Skaityti daugiau…

Canned responses feature in LiveAgent

Daugiau nei 30 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir atsiliepimus, kad sužinotumėte, kaip „LiveAgent“ gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti jūsų verslo partnerių laimingumą.

„LiveAgent“ padeda lengvai palaikyti ryšį su klientais

„Ar apsipirktumėte parduotuvėje, kurioje nėra darbuotojų, kurie prireikus galėtų atsakyti į klausimus? „LiveAgent“ yra puikus būdas padaryti, kad jūsų tinklalapis atrodytų panašus į parduotuvę, kuria rūpinamasi!“

Prieinamos kainos jūsų verslui

Investuokite į bilietų tvarkymo sistemą, kuri taps labiausiai megiama jūsų klientų. Reikia daugiau informacijos? Sužinokite apie mūsų papildomus planus.

$9 mėn.

Small business

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 mėn.

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 contact form

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kiek kainuoja integruoti „Shopify“ su „LiveAgent“?

„LiveAgent“ netaiko jokių papildomų mokesčių už „Shopify“ integravimą.

Related Articles to Kokybiškas internetinių „Shopify“ parduotuvių bilietų sistemos pasirinkimas
Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

LiveAgent yra ekonomiškas ir profesionalus klientų aptarnavimo sprendimas, kuris padidina konversijų rodiklį iki 325%. Tai susideda iš tiesioginio pokalbio su klientais, skambučių centro, savitarnos ir integracijos su socialiniais tinklais ir Viber. LiveAgent gali padėti pagerinti klientų patirtį, padidinti pardavimus ir pagerinti atsakymo laiką, o jo kainos ir kokybės santykis yra labai patrauklus. Palyginus su kitais klientų aptarnavimo sprendimais kaip osTicket, Zendesk ar Front, LiveAgent turi daugybę funkcijų ir yra stabilus net ir mobiliuose įrenginiuose.

Galvojate migruoti iš Gorgias? Išbandykite nemokamą migraciją į LiveAgent. Mes galime nemokamai perkelti visus jūsų žmones, bilietus, žymas ir dar daugiau.

Migruokite iš Gorgias į LiveAgent

"LiveAgent" yra sprendimas, kuris padeda padidinti perkančių klientų konversijų rodiklį iki 325%. Praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, kuris leidžia tvarkyti el. laiškus, naudoti tiesioginius pokalbius internetu bei integruoti socialinę žiniasklaidą. Įmonės, kurios naudojo šį sprendimą, teigia, kad jis padėjo pagerinti klientų patirtį, padidinti pardavimus ir klientų pasitenkinimo lygį.

Padidinkite konversijos santykį pagerinę klientų aptarnavimo strategiją, tokią kaip internetinių pokalbių pritaikymas ir pagalbos teikimas realiuoju laiku.

Padidinkite konversijos santykį su LiveAgent

LiveAgent is a powerful customer service software that helps organizations efficiently handle customer requests from various channels and improve their marketing reputation. By integrating with websites and social media, LiveAgent can attract new customers and increase brand awareness. It offers a free trial and various features, including IVR functions. The solution can also increase customer satisfaction, loyalty, and sales while reducing costs. Migruokite iš Gorgias į LiveAgent is a call to migrate from Gorgias to LiveAgent to reduce customer shopping cart abandonment and increase engagement. LiveAgent is an economical and effective solution for organizations with high service request volume that provides unlimited agent conditions and integration with calls and social media.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

Šio teksto tema yra LiveAgent - klientų aptarnavimo programinė įranga. Jis siūlo įvairius būdus, kaip padidinti klientų patirtį, pvz., VoIP telefono sistemas, įeinančių skambučių centrų programinę įrangą ir kt. Galite gauti mokymų, peržiūrėti tinklaraščius ir įvykdyti rašymo testą. Įmonė turi klientų portalo programinę įrangą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Be to, siūloma įvairi integracija su kitais įrankiais ir alternatyvos. Galite susisiekti su pardavimų kontaktine linija arba užsisakyti naujienlaiškį, kad gautumėte naujausias informacijas apie „LiveAgent“.

Kovokite su pirkinių krepšelio atšaukimu ir susigrąžinkite pirkėjus, naudodami LiveAgent pažangias internetinių pokalbių ir automatizacijos funkcijas. Su LiveAgent tai paprasta.

Sumažinkite ir atstatykite atšauktus pirkinių krepšelius

Tekstas yra skirtas pritraukti naujus klientus ir propaguoti bendrovės produkta, ji taip pat suteikia galimybę užsisakyti demonstraciją ir gauti naujienlaiškį. Atvejo analizė yra vienas iš geriausių būdų pristatyti socialinį įrodymą savo verslo vertės ir padėti klientams išspręsti savo problemas. Jūsų LiveAgent skydelis yra kuriamas, įdiegimo būklė yra 0%, taip pat mes naudojame slapukus savo svetainėje.

Norėtumėte nemokamai gauti LiveAgent paskyrą? Pirmyn į registraciją, ji yra nesudėtinga it trunka vos porą minučių.

Susikurti Nemokamą Paskyrą

LiveAgent siūlo nemokamą paskyrą, kurios galima susikurti per 60 sekundžių. Galima pasirinkti LigeAgent subdomeno pavadinimą ir gauti produktų naujienų ir reklaminių pasiūlymų. Po registracijos elektroniniu paštu yra siunčiama prisijungimo informacija. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, o prisijungimo informacija yra siunčiama į pašto dėžutę. LiveAgent siūlo susitarti dėl skambučio ir išbandyti realią demonstraciją. Tinklalapyje galima naudoti internetinius pokalbius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai