Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Šablonai
 • Teisinės sutarties keitimo el. laiškų šablonai

Teisinės sutarties keitimo el. laiškų šablonai

Jūsų įmonės ir klientų santykius reglamentuoja įvairios teisinės sutartys, tokios kaip taisyklės ir sąlygos (TS), privatumo politika, Europos Sąjungos (ES) bendrieji duomenų apsaugos reglamentai (BDAR), slapukų politika, elgesio kodeksai, bendruomenės gairės ir priimtino arba sąžiningo naudojimo politika. Visi vartotojai ir klientai turi sutikti su jūsų teisinėmis sutartimis, kad galėtų pirkti, užsiregistruoti asmeninėms paskyroms arba užsiprenumeruoti naujienlaiškius.

Sutikimo su įvairiomis teisinėmis sutartimis procesas paprastai atliekamas vartotojui pažymint daugybę langelių, kad sąlygos buvo perskaitytos ir su jomis sutiko. Visos teisinės sutartys turėtų būti pasiekiamos jūsų svetainėje ir bet kokio susirašinėjimo pabaigoje, kad vartotojai, jei reikia, galėtų peržiūrėti visas sutartis, kurias pasirašė skaitmeniniu būdu.

Teisinės sutarties keitimo el. laiškų šablonai
Teisinės sutarties pakeitimo el. laiškas iš „YouTube“.

Įmonės atnaujina savo teisines sutartis dėl įvairių priežasčių – paprasčiausiai daro jas suprantamesnes, racionalesnes ar ar informuoja vartotojus apie naujas funkcijas. Kita priežastis gali būti prisitaikymas prie naujų įstatymų, tokių kaip BDAR. Bet kokie teisinių sutarčių pakeitimai, nepaisant priežasties, gali turėti didelės įtakos naudotojams ir jų teisėms.

Jei vartotojas sutiko su bet kuria iš jūsų taisyklių ir sąlygų, jis turi būti informuotas apie bet kokius pakeitimus prieš jiems įsigaliojant. Tai leidžia vartotojams sutikti su naujomis sutartimis, panaikinti savo paskyras arba atsisakyti gauti naują turinį.

El. laiškų šablonų pritaikymas
Išsaugokite mūsų šablonus, tinkinkite ir išsiųskite
 • [įmonės] [turinio prenumeratos] taisyklių ir sąlygų atnaujinimas
 • Keičiasi jūsų [prenumeratos] sąlygos
 • [įmonės] privatumo politikos pakeitimai
 • Tai jūsų duomenys, todėl juos kontroliuojate.
 • Atnaujiname sąžiningo naudojimo politiką
 • Keičiasi [Įmonės] priimtino naudojimo politika. Štai ką reikia žinoti.
 • Atliekame pakeitimus, kad atitiktume naują BDAR standartą
 • Dar vienas BDAR el. laiškas…
Laikrodžio piktograma su apvalia rodykle

Pranešimai apie politikos atnaujinimus turi būti išsiųsti iš anksto. Turite suteikti savo vartotojams pakankamai laiko atsakyti ir (arba) perskaityti teisinių sutarčių pakeitimus prieš jiems įsigaliojant, todėl patartina išsiųsti el. laišką bent prieš savaitę iki pakeitimų. Galbūt norėsite į el. laišką įtraukti pakeitimų santrauką, kad pagreitintumėte naujų sutikimų gavimą.

Pranešimų skambutis

Vartotojai turi būti įspėti apie bet kokius teisinių sutarčių pakeitimus, didelius ar mažus. Štai kai kurie tokių pakeitimų pavyzdžiai:

 • Pirma, galite pakeisti savo sąlygas, kad jos būtų aiškesnės ir lengviau suprantamos.
 • Antra, galite nuspręsti paprašyti naudotojų daugiau asmeninės informacijos nei anksčiau arba naudoti jų asmens duomenis nauju būdu, o tai turės įtakos privatumo politikai ir (arba) BDAR atitikčiai.
 • Trečia, galite nuspręsti pakeisti paslaugų apribojimų taisykles, todėl jūsų sąžiningo naudojimo politika turėtų būti atitinkamai atnaujinta.
Atidarykite el. laišką, pažymėtą varnelę

Vartotojai turi būti įspėti apie bet kokius pakeitimus, o el. paštas yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų tai padaryti. Jei nesiunčiate atnaujinimo apie būsimus teisinės politikos pakeitimus, techniškai sudarėte tik „„browsewrap““ sutartį (nuorodos į dokumentus yra jūsų svetainėje, bet vartotojai gali apie jas nežinoti). Dėl to vartotojai gali ginčytis, kad nesutiko su naujomis sąlygomis, apie kurias jie nežinojo. Jei vietoj to el. paštu išsiųsite pranešimą apie atnaujinimą ir (arba) sudarysite „clickwrap“ sutartį, priversite vartotojus sutikti su naujomis sąlygomis pažymint langelį, jūsų teisinių sutarčių pakeitimai bus vykdomi.

Free 14-day trial. No credit card needed.

Discover all that LiveAgent has to offer, including email templates and canned responses.

Free trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kada turėčiau siųsti teisinės sutarties pakeitimo el. laišką?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pranešimai apie politikos atnaujinimus turi būti išsiųsti iš anksto. Turite suteikti savo vartotojams pakankamai laiko atsakyti ir (arba) perskaityti teisinių sutarčių pakeitimus prieš jiems įsigaliojant, todėl patartina išsiųsti el. laišką bent prieš savaitę iki pakeitimų.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Apie kokius teisinių sutarčių pakeitimus naudotojai turėtų būti informuojami?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Vartotojai turi būti įspėti apie bet kokius teisinių sutarčių pakeitimus, didelius ar mažus. Štai kai kurie tokių pakeitimų pavyzdžiai: sąlygos ir nuostatos, privatumo politika arba sąžiningo naudojimo politika” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar visada turiu siųsti el. laišką apie teisinės sutarties pakeitimą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Vartotojai turi būti įspėti apie bet kokius pakeitimus, o el. paštas yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų tai padaryti. Jei nesiunčiate atnaujinimo apie būsimus teisinės politikos pakeitimus, techniškai sudarėte tik „„browsewrap““ sutartį (nuorodos į dokumentus yra jūsų svetainėje, bet vartotojai gali apie jas nežinoti). Dėl to vartotojai gali ginčytis, kad nesutiko su naujomis sąlygomis, apie kurias jie nežinojo.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai