Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Atraskite, kaip LiveAgent pagerina telekomunikacijų verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį ir paskatinkite savo klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą, naudojant žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Rinkodaros pramonei

Nesivaržykite, kai beldžiasi galimybės! Atsakykite į jas su LiveAgent – labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programine įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais.

Padidinkite savo rinkodaros pastangas su LiveAgent

Būkite daugiakanaliai

Suteikite savo klientams laisvę susisiekti su jumis, naudojant jiems priimtiną kanalą – nesvarbu, ar tai būtų internetiniai pokalbiai, el. paštas, telefonas, ar socialinė žiniasklaida.

Pagerinkite konversiją

26% padidinkite savo konversiją, pasinaudodami tinklapio lankytojų stebėjimu, pokalbiais realiuoju laiku ir aktyviais pakvietimais pokalbiui.

Sukurkite įsimintiną klientų patirtį

Parodykite savo klientams rūpestį, suteikdami jiems suasmenintą, išsamų ir greitą aptarnavimą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Paverskite svečius į klientus

Pasinaudokite momentu, kurį sukūrėte taikydami savo rinkodaros kampaniją ir paverskite nepažįstamus lankytojus į potencialius klientus. Išnaudokite pagalbos tarnybos programinę įrangą – ypatingai internetinius pokalbius ir žinių bazę, bei suteikite klientams erdvę užduoti klausimus ir gauti atsakymus.

woman having a question-illustration
digital marketing-illustration

Pagerinkite savo konversijas

Savo svetainėje patalpinę internetinius pokalbius realiuoju laiku, galite pastebėti akivaizdžius pokyčius savo versle. Žmogiškojo ryšio užtikrinimas gali padidinti jūsų konversijos santykį, sukurti didesnę lojalių klientų bazę, pagerinti verslą ir padidinti pajamas.

Suteikite klientams laisvę rinktis

Potencialių klientų ugdymas ir prekės ženlo propagavimas turi atlikti svarbų vaidmenį jūsų rinkodaros departamente. Rūpestis esamais klientais yra daug lengvesnis, nei naujų pritraukimas. Suteikite savo klientams skirtingas susisiekimo su jumis galimybes ir pamirškite apie senamadiškus el. laiškus. Susisiekite su jais naudodami rinkos lyderiams skirtu LiveAgent.

digital marketing customer profiles-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką rinkodaros ir telekomunikacijų pramonėje.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl rinkodaros agentūrai reikalinga pagalbos tarnybos programinė įranga?

Pagalbos tarnybos programinė įranga yra puikus sprendimas rinkodaros agentūrai, nes jis padeda jums surinkti informaciją apie savo klientų poreikius, kuri padės suteikti nepriekaištingą klientų aptarnavimą.

Kodėl jūsų rinkodaros agentūra, kaip pagalbos tarnybos programinę įrangą, turėtų rinktis LiveAgent?

LiveAgent yra pažangi, prieinama ir funkcionali pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri suteikia galimybę teikti dar efektyvesnę pagalbą, nes ji sukurta taip, kad vienoje sąsajoje būtų galima spręsti užklausas iš kelių skirtingų kanalų. Ji taip pat automatizuoja daugelį užduočių, todėl jūsų agentams lieka daugiau laiko problemų sprendimui.

Kokią naudą jūsų rinkodaros bendrovė gali gauti iš LiveAgent?

Pagalbos tarnybos programinė įranga jūsų įmonei gali suteikti keletą naudų, kurios leis efektyviau veikti jūsų įmonei. Pavyzdžiui, teisinga pagalbos tarnybos programinė įranga gali padidinti jūsų įmonės klientų pasitenkinimą, jūsų klientų aptarnavimą padaryti efektyvesniu ir padidinti jūsų agentų produktyvumą.

Related Articles to Rinkodara ir Telekomunikacijos
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

80% vartotojų yra linkę įsigyti iš prekės ženklo, kuris suteikia suasmenintą patirtį, o 48% išmaniųjų telefonų naudotojų yra linkę įsigyti iš įmonių, kurių mobiliosiose svetainėse yra mokomoji medžiaga. Taip pat siūlome migracijos paslaugas iš populiariausių pagalbos tarnybų sprendimų, kad klientai būtų laimingi.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra galinga pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda efektyviai išspręsti klientų užklausas iš skirtingų kanalų ir padidina klientų triukšmo lygį, lojalumą ir sumažina nutrauktų sutarčių kiekį. Ją galima integruoti į jūsų svetainę ir socialinius tinklus, taigi tai gali padėti pritraukti naujų klientų ir pagerinti prekės ženklo žinomumą.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

Svarbu tvarka ir gražūs kūrimi kanalai, kad klientai galėtų susisiekti. LiveAgent yra sprendimas, kuris gali padėti geriausiai pasirinkti jūsų verslo reikmėms.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent yra pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda nekilnojamojo turto agentams atsakyti į klientų užklausas greitai ir efektyviai. Tai leidžia agentams sutelkti dėmesį į klientus ir pagerinti visų užklausų valdymą, kad būtų suteikta puiki klientų aptarnavimo patirtis ir padidintos pajamos.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

LiveAgent klientų aptarnavimo programinė įranga padeda bendrovėms padidinti pardavimus teikiant puikų klientų aptarnavimą. Taip pat LiveAgent sprendimas padidina klientų pasitenkinimą, klientų išlaikymą, taupo laiką ir sumažina su klientų aptarnavimu susijusias išlaidas. Geras pardavimų padidėjimas nuo 5% iki 10% gali būti laikomas geru. LiveAgent siūlo nemokamą 7 arba 30 dienų bandymą, prieiga prie klientų aptarnavimo yra prieinama 24/7, ir paslaugos atsisakyti galima bet kuriuo metu.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

Įmonės ir vartotojai dalijosi teigiamais atsiliepimais apie „LiveAgent“ klientų aptarnavimo sistemą, palyginti su konkurentu „Zendesk“. Jie patenkinti funkcionalumu, integracija su socialiniais tinklais, stabilumu ir galimybe naudoti skaičiuokles el. laiškuose. Kainos yra prieinamos, o klientų aptarnavimo komanda padeda 24/7.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai