Vartotojui patogi
nuotolinės pagalbos tarnybos programinė įranga.

Sužinokite, kaip paprasta gali būti bendradarbiauti nuotoliniu būdu.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio   
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikia kreditinės kortelės    
  • ✓ Galima bet kada atšaukti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation
Naudoja

Ieškote nuotolinės pagalbos tarnybos programos?

Darbas nuotoliniu būdu naudojant nuotolinės pagalbos programinę įrangą tampa nauja norma daugumai žmonių visame pasaulyje. Dar prieš COVID-19 proveržį nuotolinis darbas buvo vis labiau plintantis. Darbdaviai tampa lankstesni ir supranta, kad darbštūs, kvalifikuoti darbuotojai yra jų įmonės stiprybė nepriklausomai nuo to, iš kurios vietos jie dirba. Tiesą sakant, „PRNewswire“ duomenimis, 83 % įmonių įdiegė lanksčių darbo vietų politiką arba planuoja ją priimti. Kodėl? Skaitykite toliau ir sužinokite.
  • Ieškote nuotolinės pagalbos tarnybos programos? - Small businesses require a lot of resources to run efficiently and profitably. To help small business owners wade through all of the many platforms, services, and products available in 2020, we conducted in-depth reviews of the most commonly used software, agencies, and technologies. We reviewed hundreds of companies and agencies to help you find the best choice possible for your small business.
  • Leader in knowledge management software
  • Leader in issue tracking software badge
  • Ieškote nuotolinės pagalbos tarnybos programos? - LiveAgent is a fully-featured web-based live chat and helpdesk software. LiveAgent harnesses the power of a universal inbox, real-time live chat, built-in call center, and a robust customer service portal. Join companies like BMW, Yamaha, Huawei and Oxford University in providing world-class customer service.
real time collaboration - illustration

Kas yra nuotolinės pagalbos tarnybos programinė įranga?

Nuotoliniam darbui skirta platforma leidžia bendradarbiauti su komanda ir tuo pačiu metu aptarnauti klientus.

Tinkama nuotolinio aptarnavimo programinė įranga turėtų turėti funkcijas, kurios padeda bendrauti su bendradarbiais ir klientais įvairiais kanalais, automatizuoti darbo eigą, stebėti atlikto darbo kiekį ir kurti išsamias ataskaitas.

Kuo naudinga nuotolinio darbo programinė įranga?

activity - gif

Didina darbuotojų produktyvumą

„FlexJob“ metinės apklausos duomenimis, 65 % respondentų namų biure dirba produktyviau nei tradicinėje darbo vietoje, nes juos supa mažiau dėmesį blaškančių dalykų bei mažiau kas trukdo.
heart turning black and white - gif

Didina pasitenkinimą darbu

„Amerisleep“ tyrimo duomenimis, 57 % nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų yra labiau patenkinti savo darbu nei vidutinis amerikietis.
tune - gif

Mažina darbuotojų patiriamą stresą

„Amerisleep“ tyrimas taip pat parodė, kad beveik 80 % nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų savo tipinį streso lygį per darbo savaitę apibūdino kaip „nekeliantį streso“ arba tik „vidutiniškai keliantį stresą“.
temperature weather - gif

Tai sveikesnis sprendimas

Nuotoliniu būdu dirbantys darbuotojai linkę rečiau praleisti darbą dėl nedarbingumo. „Indeed“ nuotolinio darbo apklausos duomenimis, 50 % nuotolinių darbuotojų teigė, kad dirbdami namuose jie mažiau serga, o 56 % – kad rečiau neatvyksta į darbą.
Savings illustration

Ar jūsų verslui daro įtaką COVID-19?

Jei dėl koronaviruso susidūrėte su sunkumais, mes jums padėsime. Siūlome kreditavimo galimybes klientams, kurie negali sau leisti mokėti už mėnesinę „LiveAgent“ prenumeratą. Susisiekite su mumis per susirašinėjimo valdiklį naršyklėje arba atsiųskite mums el. laišką su aprašyta savo situacija ir mes su jumis viską susitarsime.

Pagrindinės nuotolinės pagalbos tarnybos platformos savybės

Naudodami tinkamą nuotolinio darbo stebėjimo platformą galėsite stebėti viską – nuo naudojimo statistikos ir agentų darbo rezultatų iki klientų pasitenkinimo reitingų. Kurkite išsamias ataskaitas pagal laiką, skyrių, agentą, žymą ar kanalą. Skaitykite daugiau…
Darbo valdymo platforma turėtų padėti valdyti užduotis, darbo krūvį ir agentus pasitelkiant automatizavimo funkcijas, kurios paskirsto atsakomybes ir užduotis, optimizuoja darbo krūvį, atpažįsta agentų susidūrimus ir kt. Skaitykite daugiau…
Nuotolinio bendradarbiavimo platforma turėtų palaikyti tiek vidinius, tiek išorinius balso ir vaizdo skambučius. Vidiniai skambučiai leidžia bendrauti su kolegomis nenaudojant jokių trečiųjų šalių programų, o išoriniai skambučiai leidžia aptarnauti klientus tiesiai iš namų. Skaitykite daugiau…
Nuotolinio aptarnavimo platforma turėtų leisti bendrauti su klientais ir kolegomis iš vieno prietaisų skydelio. Naudokite tiesioginius pokalbius, kad galėtumėte padėti klientams realiuoju laiku, o bendravimui su kolegomis naudokite vidinius pokalbius, kad nuotolinės platformos komandos galėtų dirbti. Skaitykite daugiau…

Kaip galite naudoti „LiveAgent“ nuotoliniam darbui?

„LiveAgent“ yra viską viename turinti nuotolinio klientų aptarnavimo komanda.

Išbandykite „LiveAgent“ jau šiandien

Nuo 2004 m. padedame įmonėms augti ir rūpintis klientais. Turime viską, ko reikia, kad jūsų nuotolinis klientų aptarnavimas pasiektų aukštesnį lygį.
Web icon

Daugiau nei nuotolinio darbo programinė įranga

Tai viską viename turinti visų jūsų klientų aptarnavimo paslaugų tarnyba, kurioje rasite bilietų tvarkymo, tiesioginių pokalbių, skambučių centro ir aptarnavimo socialiniais tinklais paslaugas.
Daugiau nei nuotolinio darbo programinė įranga

Daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta

„LiveAgent“ buvo daugiausiai peržiūrų sulaukęs ir geriausiai įvertintas pagalbos tarnybos programinės įrangos sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms 2019 ir 2020 metais.
Daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta

Daugybė funkcijų ir lankstumas

Čia rasite daugiau nei 180 funkcijų, daugiau nei 40 integracijų ir begalę tinkinimo parinkčių, kurios padės prisitaikyti prie savo poreikių.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kokia yra geriausia nuotolinio aptarnavimo programinė įranga?

Norėdami nustatyti geriausią įmonėms skirtą nuotolinio aptarnavimo programinę įrangą peržiūrėkite tokias peržiūros platformas kaip „Capterra“. Taip pat palyginkite funkcijas, kainas ir pritaikymą. Išsirinkite tris geriausias ir išbandykite jų bandomąsias versijas. Kiekviena gerą reputaciją turinti įmonė, siūlanti pagalbos tarnybos sprendimą, turi tokią versiją.

Kas yra nuotolinės pagalbos programinė įranga?

Nuotolinės pagalbos programinė įranga leidžia jūsų agentams teikti klientų aptarnavimo paslaugas beveik iš bet kurios vietos, kurioje yra paprastas interneto ryšys. Be to, tai centralizuota klientų aptarnavimo programinė įranga, kurioje galite automatizuoti agentų užduotis, analizuoti ataskaitas ir veiksmingai atsakyti klientams iš vienos vietos.

Kaip užtikrinti, kad nuotolinio klientų aptarnavimo agentai dirbtų?

Tinkama nuotolinio pagalbos centro programinė įranga rodo ataskaitų teikimo įrankius, kurie prireikus leidžia kasdien peržiūrėti ir stebėti agentų darbą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai