#1 nemokama bilietavimo programinė įranga

Mėgaukitės nemokamais internetiniais pokalbiais, skambučiais ir žinių valdymu.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
  • ✓ Atšaukite bet kuriuo metu
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
ticketing software animation
Ticketing software

Nemokama bilietavimo programinė įranga

Nemokama bilietavimo programinė įranga leidžia jums nukreipti jūsų klientų bendravimą skirtinguose bendravimo kanaluose. Visos klientų užklausos yra gaunamos į vieną universalią pašto dėžutę ir yra vienodai atvaizduojamos. 

Nemokama bilietavimo programinė įranga yra nepaprastai naudinga visų dydžių įmonėms. Ji suteikia agentams aiškumo, pagerina atsakymo laiką ir padidina klientų pasitenkinimą.

Klientų pasitenkinimo rodiklių pagerinimas yra geriausia nemokama iniciatyva, kurią galite padaryti savo verslui. Remiantis Forbes, 84% įmonių, kurios stengiasi pagerinti savo klientų patirtį, gauna daugiau pajamų.

Nemokamo bilietavimo sprendimo privalumai

Taikydami nemokamą bilietavimo programinę įrangą savo įmonėje, jūs gausite šias naudas:

Greitesnis Atsakymo Laikas

Nemokamos bilietavimo funkcijos jums padės sumažinti bendrą jūsų laiką, kurį praleidžiate spręsdami klientų problemas.

Vienas Bendravimo Taškas

Jūsų pagalbos komanda gali vienoje vietoje išspręsti visas klientų užklausas iš kelių kanalų.

Pagerėjęs Jūsų Agentų Produktyvumas

Vienoje vietoje valdydami visus pagalbos kanalus, jūsų agentai praleis mažiau laiko spręsdami problemas.

emails on tablet - illustration

Nemokamos bilietavimo programinės įrangos funkcijos

Mūsų nemokama bilietavimo programinė įranga gauna bilietus iš keturių skirtingų kanalų – internetinių pokalbių, el. pašto, skambučių centro ir žinių bazės.

Internetiniai pokalbiai: Bendraukite su savo svetainės lankytojais, iki jiemas paliekant jūsų svetainę. Padėkite jiems pirkimo procese ir atraskite jų jautriuosius taškus.

Skambučių centras: Pridėkite savo telefono numerį į LiveAgent ir savo naršyklėje, telefono aparate ar mobiliojoje aplikacijoje, gaukite ir atlikite skambučius. LiveAgent talpinkite neribotus skambučių įrašus .

El. paštas: Gaukite visas savo klientų užklausas iš skirtingų kanalų ir tvarkykite jas vienoje bendroje pašto dėžutėje.

Žinių Bazė: Gaukite pranešimą, kai jūs sulauksite komentaro savo klientų portalo forume. Gaukite svarbius atsiliepimus ir naujas klientų idėjas.

Mūsų nemokamos bilietavimo programinės įrangos apribojimai

Mes norime, kad jūs naudotumėte mūsų nemokama bilietavimo sistema, tačiau siekdami sumažinti neteisėtą naudojimą, turime taikyti apribojimus. Yra taikomi šie apribojimai:

7 dienų bilieto istorija: Negalėsite matyti visų Jūs negalėsite peržiūrėti visų, senesnių nei 7 dienų.

Viena Integracija: Ne daugiau nei vienas el. pašto adresas, internetinių pokalbių mygtukas, telefono numeris, kontaktų forma.

Socialinės Paskyros: Nėra “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” integracijų.

Trūkstamos Funkcijos: Šiame plane apribotos keletas funkcijų, automatizacijų ir taisyklių.

developer support illustration

Nemokama bilietavimo programinė įranga pašalina klientų aptarnavimo kliūtis

Lėtas Atsakymo Laikas

12% Amerikiečių, klientų aptarnavime didžiausią nusivylimą kelia “greičio trūkumas”.Statista

Aiškumo Trūkumas Žiniasklaidoje

72% vartotojų, reikalavimą, savo problemą išdėstyti keliems žmonėms vertina, kaip prastą aptarnavimą. Dimensional Research

Skaidrumo Trūkumas

72% vartotojų teigia, kad bendraudami su klientų aptarnavimu, jie tikisi, kad agentas “žinos kas jie yra, ką jie įsigijo ir turės informaciją apie jų bendravimą praeityje.” Microsoft

Ticketing feature in Help desk software - LiveAgent

Išbandykite LiveAgent jau šiandien

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnyba smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2020 metais. Pradėkite su mūsų nemokamu bilietavimo sprendimu ir bet kuriuo metu užsisakykite mokamą versiją, kad galėtumėte gauti neribotą bilietų istoriją, daugiau funkcijų, neribotus internetinių pokalbių mygtukus, el. pašto adresus, telefono numerius ir kontaktų formas.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suNemokama bilietavimo programinė įranga
Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijomis, užtikrinanti aukštą aptarnavimą ir efektyvumą."

Norite perkelti savo duomenis iš „Helpcrunch“? Pažvelkite į „LiveAgent“ ir pamatykite jo teikiamą naudą. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.

Pereinate iš „ HelpCrunch“ į „LiveAgent“?

„LiveAgent“ siūlo 3 mokamus planus, kuriuos galite pasirinkti iš 43 skirtingų vertimų ir palaiko kalbai pritaikomus valdiklius. Investuokite į LiveAgent ir padidinkite savo ROI.

Ar šiuo metu naudojate nemokamą „LiveAgent“ bandomąją versiją ir norite pereiti prie „Supportbee“? Siūlome nemokamą duomenų perkėlimą. Paskambinkite mums ir pradėsime perkelti duomenis jau šiandien.

Norite pereiti iš „SupportBee“ į „LiveAgent“?

"LiveAgent" yra daugiakanalio aptarnavimo sprendimas, kuris padeda pagerinti klientų aptarnavimą ir suteikia daug naudingų funkcijų bei integracijų su kitomis programomis.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai