Atlikite veiksmus tinkamu laiku naudodami klientų stebėjimo programinę įrangą

Stebėkite svetainės lankytojų elgesį ir užmegzkite pokalbį, kai tam ateis tinkamas laikas.
 • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
 • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Klientų stebėjimo programinė įranga

Norite sužinoti, ką jūsų klientai veikia ir kalba internete? Norite sekti visas jų užklausas su vienu įrankiu? „LiveAgent“ klientų stebėjimo programinė įranga yra įrankis, skirtas jums! Jau nuo šiandien pagerinkite klientų pasitenkinimą ir pardavimus.
 • Leader in knowledge management software
 • Leader in issue tracking software badge

Stebėkite, supaprastinkite procesus, mokykitės iš įžvalgų ir gaukite pelno naudodami klientų stebėjimo programinę įrangą

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Daugiau įžvalgų, daugiau pardavimų

Stebėkite visus savo klientus naudodami tik vieną klientų stebėjimo įrankį. Sužinokite, kuri svetainė juos nukreipė į jus, kiek laiko jie naršė jūsų svetainėje, kokie produktai juos domina, kokia jų laiko juosta arba iš kurios šalies jie yra.
LiveAgent failed payment message

Būkite pasiekiami visias kanalais

Mes siūlome „omnichannel“ klientų stebėjimo programinę įrangą, kuri jungiasi su „Twitter“, „Instagram“, „Facebook“ ir „Viber“. Ji taip pat gali būti integruota su neribotu skaičiumi el. pašto adresų ir telefono numerių, taip pat tiesioginiu pokalbiu ir klientų portalu, siekiant užtikrinti, kad visos užklausos būtų vienoje vietoje.

Prisijunkite prie pokalbio

Mūsų klientų stebėjimo programinė įranga leidžia stebėti unikalius „Twitter“ raktinius žodžius. Lengvai atsakykite į klientų klausimus ar problemas, net jei nesate aiškiai pažymėti „Twitter“ žinutėse.
Pradėkite NEMOKAMĄ bandomąją versiją šiandien Nemokamas 14 dienų bandymas    Nereikia kredito kortelės

Sužinokite viską, ką reikia žinoti

Teikite savo klientams geresnes paslaugas įrašydami visas klientų įžvalgas į savo įmontuotą CRM. Sukurkite pasirinktinius laukus, kad įrašytumėte bet kokią jūsų verslui aktualią informaciją ir padidintumėte klientų pasitenkinimo rodiklius.

Sutaupykite laiko atsakydami vienu paspaudimu

Pasinaudokite pažangiomis klientų stebėjimo programinės įrangos funkcijomis, pvz., iš anksto nustatytais atsakymais ir atsakymų šablonais, ir pateiktumėte atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus per kelias sekundes.
Canned-messages-Macros
LiveAgent CRM integrations

Laikas yra pinigai. Taupykite

Prijunkite mūsų klientų stebėjimo programinę įrangą su daugiau nei 130 integracijų, kad jūsų darbo eiga būtų efektyvesnė.

Pagerinkite savo našumą

Sužinokite, kiek laiko užtrunka atsakyti į klientų užklausas, kokie komunikacijos kanalai dažniausiai naudojami ir kurie iš jų yra efektyviausi konvertuojant klientus. Sužinokite agentų reitingus ir patobulinkite savo klientų aptarnavimą naudodami klientų stebėjimo programinę įrangą jau šiandien.
Reports feature by LiveAgent
Contact-groups-LiveAgent

Segmentuokite ir gerinkite pardavimus

Klientų stebėjimo programinė įranga padeda suskirstyti klientus į grupes pagal jų pomėgius ir kilmę. Pasinaudokite šia funkcija ir pagerinkite rinkodaros pranešimus, klientų pasitenkinimą, išlaikymą ir pajamas.

Suteikite savo klientams papildomų galimybių

Naudodamiesi klientų stebėjimo programine įranga, galite sukurti klientų portalą, per kurį jūsų klientai gali sekti savo bilietų sprendimo eigą.

Mūsų klientai viską pasako geriausiai

 • „Partly“

  Roman Bosch

  Partly

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • HostingAdvice.com

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • „covomo“

  Karl Dieterich

  Covomo

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • HEWO

  Hendrik Henze

  HEWO interneto marketingas

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • WebMaster Deals

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • „XperienceHR“

  Taras Baca

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • „TAZAR Group“

  Andrej Ftomin

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • „Workplace Depot“

  Matt Janaway

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Betconstruct

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • „AVMarket“

  Ivan Golubović

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • Antalijos konsultacinis kalbų centras

  Rustem Gimaev

  Antalijos konsultacinis kalbų centras.

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga... Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Nusibodo nuolat tikrinti telefonus, pokalbių langus, el. paštą ir kitas ryšio priemones?

Jums nebereikės to daryti! „LiveAgent“ yra unikali programinė įranga, sujungianti įvairius komunikacijos kanalus po vienu stogu už prieinamą bei skaidrią kainą. Nemokėkite papildomų mokesčių už visus klientų stebėjimo įrankius. „LiveAgent“ yra viskas, ko jums reikia.

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd reviews

Upset man-illustration
Peter Komornik

„LiveAgent“ apjungia puikius tiesioginius pokalbius internetu, bilietų sistemą ir automatizavimą, kurie leidžia mums suteikti išskirtinį aptarnavimą savo klientams.

black Slido logo

Daugiau nei tik klientų stebėjimo programinė įranga

Patenkinti klientai? Tai - neįkainojama

Ar pastebėjote, kad mūsų klientų stebėjimo programinė įranga yra pigiausia ir tuo pačiu pažangiausia rinkoje? Tai tiesa. Sužinokite apie viską, ką galime pasiūlyti mūsų kainų puslapyje.
$9 mėn.

Small business

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 mėn.

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 contact form

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kokia yra klientų stebėjimo programinės įrangos nauda?

Klientų stebėjimo programinės įrangos pranašumai apima geresnę klientų elgsenos ir klientų informacijos apžvalgą, patobulintas paslaugas/produktus ir geresnę klientų aptarnavimo skyriaus darbo eigą.

Related Articles to Klientų stebėjimo programinė įranga
Žinių bazės programinė įranga yra būtina teikiant pagalbą savo klientams. LiveAgent siūlo ne tik tai, bet ir daugiau. Sužinokite, kodėl turėtumėte rinktis LiveAgent.

Suteikite klientams žinių bazės programinę įrangą

LiveAgent siūlo žinių bazės sprendimą, kuris padeda tarptautinėms įmonėms teikti savitarnos galimybę 24/7, keliose šalyse. Tai puikus būdas užtikrinti, kad darbuotojai neatsiliktų nuo naujienų ir produktų/paslaugų atnaujinimų. Verslui reikia sukurti būtinus straipsnius tokiomis kalbomis, kurios reikalingos pagalbai. Tokią taktiką galima taikyti kuriant vidinę įmonės žinių bazę.

Jei ieškote nemokamos žinių bazės, „LiveAgent“ gali ją nemokamai pasiūlyti Sužinokite daugiau apie mūsų pagalbos centrą.

Ieškote nemokamos žinių bazės programinės įrangos?

„LiveAgent“ žinių bazės kūrimo ir valdymo įrankis suteikia galimybę pasirinkti iš trys iš anksto sukurtų dizainų, kurie gali būti koreguojami pagal spalvą ir pritaikomi pagal jūsų puslapio antraštę/poraštę. Įrankis taip pat leidžia pridėti tinkamą turinį klientams ir jūsų komandai. CEO Peter Komornik teigia, kad „LiveAgent“ suteikia puikų tiesioginių pokalbių, bilietų sistemų ir automatizavimo aptarnavimą savo klientams.

„Liveagent“ siūlo duomenų perkėlimą nemokamai. „LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2019 m. ir 2020 m. Prisijunkite prie tokių kompanijų kaip „Huawei“, „BMW“, „Yamaha“, „o2“ ir Oksfordo universitetas teikdami pasaulinės klasės aptarnavimą savo klientams.

Pereinate iš „Birdseed“ į „LiveAgent“?

Žinių centras „LiveAgent“ yra geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2019 m. ir 2020 m., kuria naudojasi pasaulinės klasės kompanijos. Programinė įranga siūlo tris abonementų planus atitinkamai pritaikytus mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Galima išbandyti nemokamai.

„LiveAgent“ siūlo nemokamą „Groove“ perkėlimą, kurį pilnai atlieka mūsų techninės pagalbos personalas. Perkelkite savo duomenis iš „Groove“ šiandien ir suteikite geresnį aptarnavimą.

Norite perkelti duomenis iš „Groove“?

Pasiūloma nemokama 7 arba 30 dienų „LigeAgent“ bandymo versija. Reikia registruotis, bet nereikia kreditinės kortelės. Siūlomos „LiveAgent“ ir „Groove“ klientų aptarnavimo platformų palyginamos, pateikiamos jų funkcijos ir kainos. Išskiriamas „LiveAgent“ pranašumas, kad siūlo nemokamai Facebook ir Twitter integracijas, o „Groove“ jas teikia tik už papildomą mokestį. Nurodoma, kad „LiveAgent“ yra Instagram integracija, o „Groove“ jos neturi.

Norėtumėte nemokamai gauti LiveAgent paskyrą? Pirmyn į registraciją, ji yra nesudėtinga it trunka vos porą minučių.

Susikurti Nemokamą Paskyrą

LiveAgent siūlo nemokamą paskyrą, kurios galima susikurti per 60 sekundžių. Galima pasirinkti LigeAgent subdomeno pavadinimą ir gauti produktų naujienų ir reklaminių pasiūlymų. Po registracijos elektroniniu paštu yra siunčiama prisijungimo informacija. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, o prisijungimo informacija yra siunčiama į pašto dėžutę. LiveAgent siūlo susitarti dėl skambučio ir išbandyti realią demonstraciją. Tinklalapyje galima naudoti internetinius pokalbius.

Įdiegus bilietų sistemą „Shopify“ parduotuvėje, padidėja konversijų skaičius. Įsigykite pagalbos centro programinę įrangą „LiveAgent“, kuri padės patenkinti jūsų klientų poreikius.

Kokybiškas internetinių „Shopify“ parduotuvių bilietų sistemos pasirinkimas

Žmonių ir mašinų duomenų perdavimas, integruota „LiveAgent“ pagalbos centro bilietų sistema su daugiau nei 200 funkcijų. Rekomenduojama integruoti šią sistemą į savo „Shopify“ parduotuvę siekiant užtikrinti veiksmingą klientų aptarnavimą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai