Žiniatinklio pagalbos centras

Kas yra žiniatinklio pagalbos centras?

Žiniatinklio pagalbos centras, sutrmpintai žpc, yra technologija, teikianti pagalbos centro paslaugą – bilietų tvarkymą. Tai leidžia vartotojams palengvinti klientų aptarnavimo valdymą naudojant bilietus. Visas bendravimas saugomas tvarkomuose bilietuose. Taip pat siūlo aparatinės ir programinės įrangos turto valdymą, žinių valdymą, automatinines atsiliepimų apžvalgas vartotojams ir daug daugiau. Visa konfigūracija yra prieinama vartotojams tiesiai iš žiniatinklio naršyklės. Vartotojams reikia tik interneto naršyklės, kad galėtų paleisti žiniatinklio pagalbos centrą.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kuo skiriasi žiniatinklio pagalbos centro ir pagalbos centro programos?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Žiniatinklio pagalbos centras yra orientuotas į vartotoją, o paslaugų centras – į verslą. Be to, pagalbos centras labiau orientuotas į konkrečius sprendimus ir yra skirtos galutinių vartotojų patogumui. Kita vertus, paslaugų centras siūlo aktyvias paslaugas, paslaugos staliniai kompiuteriai yra integruoti ir taip pat skirti technikams.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Koks yra internetinio žiniatinklio pagalbos centro naudojimo pranašumas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Internetinis klientų aptarnavimas leidžia jums naudoti įvairius susisiekimo su klientu būdus. Internetinis žiniatinklio pagalbos centras padeda panaikinti atotrūkį tarp kliento ir jo problemos. Visa pagalba yra vienoje vietoje, o klientų aptarnavimo skyrius gali automatizuoti šį procesą. Interneto žiniatinklio pagalbos centras taip pat palaiko komandos veiklą. Galima lengvai susisiekti su kitu komandos nariu, vesti užrašus ir rinkti informaciją apie klientus. Vienas iš svarbiausių privalumų yra prieinamumas. Klientas ne visada gali skambinti telefonu, todėl interneto paslauga jam viską palengvina.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip gauti prieigą prie žiniatinklio pagalbos centro programinės įrangos?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei norite gauti prieigą prie žiniatinklio pagalbos centro, galite ją prijungti savo skydelyje. Vartotojai gali konfigūruoti žiniatinklio naršyklę, todėl jums reikia tik interneto prieigos.” } }] }

DUK

Kuo skiriasi žiniatinklio pagalbos centro ir pagalbos centro programos?

Žiniatinklio pagalbos centras yra orientuotas į vartotoją, o paslaugų centras – į verslą. Be to, pagalbos centras labiau orientuotas į konkrečius sprendimus ir yra skirtos galutinių vartotojų patogumui. Kita vertus, paslaugų centras siūlo aktyvias paslaugas, paslaugos staliniai kompiuteriai yra integruoti ir taip pat skirti technikams.

Koks yra internetinio žiniatinklio pagalbos centro naudojimo pranašumas?

Internetinis klientų aptarnavimas leidžia jums naudoti įvairius susisiekimo su klientu būdus. Internetinis žiniatinklio pagalbos centras padeda panaikinti atotrūkį tarp kliento ir jo problemos. Visa pagalba yra vienoje vietoje, o klientų aptarnavimo skyrius gali automatizuoti šį procesą. Interneto žiniatinklio pagalbos centras taip pat palaiko komandos veiklą. Galima lengvai susisiekti su kitu komandos nariu, vesti užrašus ir rinkti informaciją apie klientus. Vienas iš svarbiausių privalumų yra prieinamumas. Klientas ne visada gali skambinti telefonu, todėl interneto paslauga jam viską palengvina.

Kaip gauti prieigą prie žiniatinklio pagalbos centro programinės įrangos?

Jei norite gauti prieigą prie žiniatinklio pagalbos centro, galite ją prijungti savo skydelyje. Vartotojai gali konfigūruoti žiniatinklio naršyklę, todėl jums reikia tik interneto prieigos.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai