Vienas prisijungimas

Kas yra vienas prisijungimas?

Naudodami Vieną Prisijungimą, jūs galite naudoti vieną prisijungimo informacijos rinkinį dvejoms ar daugiau aplikacijų. Tai veikia tarsi “Google” paskyra, kur naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis, jūs galite prisijungti prie savo el. pašto, kalendoriaus, disko ir kitų aplikacijų.

Vienas prisijungimas yra naudingas elementas, nes jis suteikia geresnę vartotojo patirtį ir didesnį patogumą. LiveAgent klientai gali naudoti vieną prisijungima su kitomis PHP paremtomis aplikacijomis, tokiomis kaip “WordPress” ir “Magento”.

Pavyzdžiui su “WordPress”, prisijungus “WordPress” administratoiui, jis/ji iš savo administratoriaus meniu, gali gauti tiesioginę prieigą prie LiveAgent Agento skydelio.

Frequently asked questions

Kas yra vienas prisijungimas?

Vienas prisijungimas yra paslauga, leidžianti atlikti sesijos ir vartotojo autentifikavimą. Prieigai prie kelių aplikacijų ji leidžia vartotojams naudotis tuo pačiu prisijungimo duomenų rinkiniu (vartotojo vardu ir slaptažodžiu). 

 

Ar vienas prisijungimas yra saugu?

Vienas prisijungimas sumažina programišių atakų galimybę. Vartotojas prisijungia tik kartą per dieną ir tam naudoja vieną prisijungimo duomenų rinkinį. Tai pagerina organizacijos saugumą. Jei kiekvienai aplikacijai yra naudojamas atskiras slaptažodis ir prisijungimo vardas, tai yra mažiau saugu.

 

Ar LiveAgent teikia vieno prisijungimo galimybę?

LiveAgent trui vieno prisijungimo parinktį su kitomis PHP paremtomis aplikacijomis, tokiomis kaip "WordPress" ar "Magento".

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai