Smėlio Dėžė

Kas yra smėlio dėžė?

Smėlio dėžė yra tik vidiniam naudojimui skirta LiveAgent paskyra, dažniausiai įdiegiama 14-os dienų bandomajam laikotarpiui. Kai kurie klientai gali pageidauti laikotarpio pratęsimo, jei jiems reikalinga atlikti papildomus bandymus. Tačiau daugeliu atvejų, 14-os dienų bandymas yra pakankamas.

Frequently asked questions

Koks yra smėlio dėžės apibrėžimas?

Smėlio dėžė yra vidiniam naudojimui skirta paskyra. Ji jums leidžia atlikti veiklos bandymus ir prieš pradedant viešą taikymą, patikrinti naujas funkcijas. Šis sprendimas padeda nustatyti potencialias problemas bei parodyti veikimą kitiems komandoje esantiems žmonėms.

 

Ar LiveAgent siūlo smėlio dėžę?

LiveAgent siūlo smėlio dėžę. Dažniausiai, ji įdiegiama kaip 14-os dienų bandomoji versija. Ji jums leidžia patikrinti, ar viskas veikia taip, kaip ir turėtų veikti.

 

Ar galite pratęsti LiveAgent smėlio dėžę?

Jei 14-os dienų bandomosios versijos jums nepakanka, jūs galite paprašyti pratęsimo ir pratęsti reikiamus bandymus. Tačiau, daugeliu atveju, 14-os dienų laikotarpis būna pakankamas.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai