Scenarijų automatizavimas

Kas yra scenarijų automatizavimas?

Scenarijų automatizavimas yra procesas, griežtai susijęs su tam tikromis sąlygomis pagrįstomis Taisyklėmis. Aktyvuodami taisyklę, jūs galite automatizuoti tam tikrus scenarijus, pavyzdžiui, kai biliete yra raktažodis “sąskaita”, remiantis scenarijaus taisykle, jūs galite automatiškai jį pažymėti “sąskaita” žyma ir persiųsti jį atsiskaitymų skyriui. (Yra šimtai tūkstančių galimų variantų.)

Frequently asked questions

Kas yra scenarijaus automatizavimas?

Scenarijų automatizavimas jums leidžia vienu paspaudimu atlikti keletos bilietų atnaujinimus. Palaiko veiklą, susijusią su pasikartojančių scenarijų vykdymu.

 

Kaip galite panaudoti scenarijų automatizavimą?

Scenarijų automatizavimas leidžia lengviau atlikti pasikartojančias užduotis. Tai ženkliai automatizuoja agentų darbą. Agentas gali pasirinkti visus bilietus, kurie turėtų būti priskirti konkrečiam scenarijui ir juos įvykdyti atliekant masinius veiksmus.

 

Ar LiveAgent yra prieinama scenarijų automatizavimo funkcija?

LiveAgent yra prieinama scenarijaus automatizavimo funkcija, kuri jums leidžia ženkliai automatizuoti klientų aptarnavimo komandos darbą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą
Automatika yra „LiveAgent“ įrankis, pagreitinantis darbą. Nustatykite kriterijus, sąlygas ir automatika juos vykdys automatiškai.

Automatika

Teksto tema yra LiveAgent ir jo galimybės. Čia gausu informacijos apie šią programinę įrangą, jos funkcijas, kainas ir integracijas. Taip pat rasite informaciją apie įvairias paslaugas, kurias siūlo įmonė. Tekste galima rasti pagalbos portalą, mokymosi programas ir šablonus, kaip padaryti klientų aptarnavimą patogesniu. Galite susisiekti su LiveAgent per jų socialinius kanalus arba prisiregistruoti demonstracijai.

Automatizuokite ir tvarkykite darbo eigą naudodami taisykles. Taisyklės leidžia tvarkyti bilietus, siųsti automatinius atsakymus ir dar daugiau.

Taisyklės

Klientų pasitenkinimas ir pardavimų padidinimas yra svarbiausi tikslai, o LiveAgent yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas, įrodytas įvairių įmonių atsiliepimuose. Paslauga suteikia galimybę tvarkyti el. laiškus, naudoti socialinę žiniasklaidą ir skambučių integraciją. Tai ne tik padeda padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus, bet ir pagerina agentų gebėjimą teikti tikslesnę pagalbą ir padidina perkančių klientų konversijų rodiklius.

Sužinokite apie pardavimų automatizavimą ir kaip jūsų įmonė gali automatizuoti neesminius pardavimo procesus ir taip padidinti pajamas bei našumą.

Pardavimų automatizavimas

Šiame tekste nagrinėjama klientų aptarnavimo automatizacija ir jos reikšmė įmonėms. Pateikiamos rekomendacijos dėl efektyvaus klientų aptarnavimo automatizavimo naudojant programinę įrangą, tokia kaip LiveAgent, siekiant sumažinti pasikartojančias ir nereikalingas užduotis, taip pat sutaupyti laiko ir pinigų. Tačiau reikia atsižvelgti, kad pernelyg daug automatizacijos gali turėti neigiamų padarinių ir tam tikriems procesams reikalingas žmogaus įsikišimas.

Pašto kilpa yra nepageidaujama grandininė reakcija, kuri nutinka bendraujant paštu. Pašto kilpa yra automatinis laišku pripažinimas.

Pašto kilpa

Šiame tekste aptariama klientų aptarnavimo programinė įranga LiveAgent ir jos privalumai, tokiuose aspektuose kaip pranešimų šablonų panaudojimas, nuspėjantis rinkiklis, paruošti pranešimai ir kelionės žemėlapio sudarymas. Įranga padeda sumažinti laukimo laiką, didinti agentų produktyvumą, supaprastinti klientų kelionę ir pagerinti bendravimo procesus. Dienoraščio pabaigoje pateiktas sąrašas su „LiveAgent“ žinių baze, kuriame gausu naudingos informacijos apie šią programą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai