Saugumo politika

Kas yra saugumo politika?

Saugumo politika nustato metodologiją ir taisykles visiems asmenims, kurie turi prieigą prie įmonės IT infrastruktūros, nepriklausomai ar tai yra vyksta tinkle ar neprisijungus. Saugumo politikos tikslas yra organizacijos narių naudojamų prieigos aparatų ir informacijos konfidencialumo, vienybės ir prieinamumo išsaugojimas.

Frequently asked questions

Koks yra saugumo politikos apibrėžimas?

Saugumo politika yra organizacijos dokumentas, kuris apibrėžia kaip apsaugoti jūsų organizaciją nuo galimų grėsmių, tokių kaip kompiuterių sauguma, bei kaip elgtis iškilus pavojingoms situacijoms.

 

Kokia informacija turėtų būti kiekvienoje saugumo politikoje?

Saugumo politika turi visapusiškai apsaugoti įmonę, atsižvelgiant į visą jos turtą. Ji turi apimti visą programinę įrangą, techninius prietaisus, fizinius parametrus, žmogiškuosius išteklius, informaciją / duomenis ir prieigos taškus.

 

Kur galima rasti LiveAgent saugumo politiką?

LiveAgent saugumo taisykles galima rasti Saugumo ir Privatumo Politikos puslapyje, kurį galite rasti apatinėje puslapio paraštėje.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai