SAML

Kas yra SAML?

SAML (Saugumo Patvirtinimo Žymėjimo Kalba) yra atvirojo XML standartas, skirtas keistis patvirtinimo duomenimis tarp paslaugos tiekėjo ir tapatybės teikėjo (IdP). Jūs galite naudoti trečiųjų šalių IdP, kad autentifikuotumėte vartotojus ir skaitmeniniu būdu pasirašyto XML dokumento forma, perduotumėte tapatybės informaciją paslaugų tiekėjui.

Frequently asked questions

Kas yra SAML?

SAML arba Saugumo Patvirtinimo Žymėjimo Kalba (ang. Security Assertion Markup Language) yra atvirojo XML standartas. Ji naudojama keičiantis patvirtinimo duomenimis tarp paslaugos tiekėjo ir tapatybės teikėjo (IdP). Išorinis tapatybės teikėjas leidžia autentifikuoti vartotojus ir paslaugos teikėjui perkelti informaciją apie tapatybę.

 

Kodėl turėtumėte taikyti SAML?

SAML taikymas yra naudingas, nes ji supaprastina tapatybės nustatymo ir patvirtinimo procesus vartotojams, tapatybės teikėjams ir paslaugų tiekėjams. Šis sprendimas suteikia galimybę tapatybės teikėjui ir paslaugų tiekėjui veikti nepriklausomai vienas nuo kito. Tai centralizuoja vartotojų valdymą ir teikia prieigą prie SaaS sprendimų.

 

Ar LiveAgent siūlo SAML?

LiveAgent kol kas dar neteikia SAML. Tačiau mes planuojame šią galimybę siūlyti ateityje. Tai suteiks galimybę nepriklausomai veikti tapatybės teikėjui ir paslaugų tiekėjui. Vartotojų valdymas yra centralizuotas ir galima prieiga prie SaaS sprendimų.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai