Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Sąlyga

Kas yra sąlyga?

Sąlyga yra esminė „LiveAgent“ taisyklės dalis. Tam, kad taisyklės būtų suaktyvintos, turi būti įvykdytos tam tikros sąlygos. Taisykles gana lengva nustatyti, tačiau jų galimybės praktiškai neribotos. Derindami įvairias sąlygas ir naudodami „ir“, „arba“ funkcijas, tikrai galite tiksliai sureguliuoti savo automatizavimo darbo eigą.

DUK

Kas yra sąlyga?

Sąlyga yra svarbus „LiveAgent“ taisyklės elementas, turintis įtakos taisyklių veikimui. Kad taisyklės būtų taikomos, turi būti įvykdytos tam tikros sąlygos. Pasirinkę atitinkamas sąlygas, galite keisti taisykles, kad tiksliai sureguliuotumėte automatizavimą.

Kas jungia taisykles ir sąlygas?

Taisyklėms ir sąlygoms būdinga tai, kad sąlygos yra „LiveAgent“ politikos dalis. Įvairios sąlygos turi įtakos tinkamam taisyklių veikimui.

Kaip galima nustatyti sąlygas „LiveAgent“ programoje?

Norėdami nustatyti sąlygas „LiveAgent“ programoje, eikite į „Konfigūracija“, pasirinkite „Automatizacija“, tada „Taisyklės“. Spustelėję „Sukurti“, galite pavadinti taisyklę. Tam galite sukonfigūruoti parametrą „Taikyti kai“. Po to galėsite įtraukti sąlygų ir nustatyti veiksmus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai