Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Riktas

Kas yra riktas?

Tai yra kompiuterinės programos klaida ar nesėkmė, kuri lemia atsitiktinius rezultatus ir kitaip yra vadinama programinės įrangos riktu. Jis kelias problemų vartotojams ir klientams. Riktus sukelia programos kode ar dizaine esančios klaidos, arba neteisingo kodo naudojimas. Dėl rikto, sistema gali griūti arba užstrigti. Kai kurie riktai gali būti netikri, todėl apie juos reikėtų surinkti daugiau informacijos.

DUK

Kas yra riktas?

Riktas IT reiškia programinės ar techninės įrangos gedimą, ar klaidą. Dėl rikto gali įvykti nenuspėjamas sistemos elgesys. Tai yra bet koks elgesys ar rezultatas, priešingas tam, kaip buvo sukurta programa ar sistema.

Kodėl turėtume vengti riktų?

Ne visų klaidų yra įmanoma išvengti. Dažnai, jos nepriklauso nuo mūsų veiksmų, tačiau daugybės klaidų galima išvengti. Kodėl tai svarbu? Jūsų sistemoje ar tinklapyje atsirandančios klaidos gali pridaryti nuostolių. Trumpalaikės klaidos neturėtų smarkiai sutrikdyti jūsų įmonės, tačiau didelės ir plataus mąsto klaidos, trunkančios ilgesnį laikotarpį, gali sukelti didelių finansinių nuostolių ir klientų praradimą.

Kaip pasiekti LiveAgent riktų sąrašą?

Naujų funkcijų ir pataisymų sąrašą galima rasti pakeitimų žurnale adresu: https://dev.ladesk.com/all/. Svarbu stebėti ir patikrinti, ar atsiranda kokių nors klaidų.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai