Programinės įrangos agentas

Kas yra programinės įrangos agentas?

Agentų ar agento architektūros yra dirbtinio intelekto dariniai, tokie kaip programuojami robotai, kurie programuojami ir gali būti naudojami simuliacijoms, modeliavimui ar kitiems reguliavimo mechanizmams. Sugeneruotas agentas ar kūnas gali būti aplinkoje patalpintas autonominis agentas, kurioje jis elgsis taip, kaip elgiasi aplinka. Kūnas ir aplinka gali būti kompiuterinės simuliacijos rezultatas, tačiau tai taip pat gali būti patikimas robotas, kontroliuojantis tinklą.

Esminė šio metodo ypatybė yra ta, kad agentas ne tik apdoroja įvesties signalus, tačiau, kaip ir kūnas – nugara taip pat gali paveikti aplinką ir nuolat aptikti savo veiklos rezultatą per jutiklius, kurie turės įtakos kitai elgsenai. Dėl to galima įgyvendinti nuolatinį grįžtamąjį ryšį, kaip ir naudojant gyvas sistemas. Taigi, agentai yra techniniai-intelektualiniai pasiekimai imituojant gyvenimo reiškinius.

Frequently asked questions

Kas yra programinės įrangos agentas?

Programinės įrangos agentas yra kompiuterio programa, veikianti vartotojo ar kitos programos vardu. Ją galima naudoti simuliacijai arba reguliavimo mechanizmuose. 

 

Kaip programinės įrangos agentas gali būti naudojamas geresniam klientų aptarnavimo teikimui?

Programinės įrangos agentą galima naudoti simuliacijoje, modeliavime ar kituose reguliavimo mechanizmuose. Sugeneruotas agentas gali tapti autonominiu agentu, dėl to mes galime nuolat testuoti savo veiklą ir efektyvumą ir vystyti klientų aptarnavimą.

 

Ar LiveAgent galima naudoti programinės įrangos agentą?

LiveAgent galite naudoti programinės įrangos agentus. Tai ypatingai svarbi funkcija, kuri daro įtaką klientų aptarnavimo lygiui.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai