Privatūs užrašai

Kas yra privatūs užrašai?

Internetinių pokalbių programinės įrangos užrašai pokalbyje

Privatūs užrašai, dar vadinami LiveAgent Vidiniais bilietais yra puikus informacijos pasikeitimo būdas, nedalyvaujant pašaliniams asmenims. Jūs galite sukurti privatų užrašą ir nusiųsti jį konkrečiai auditorijai. Privatūs užrašai suteikia jums galimybę keistis svarbia informacija tarp savo komandos narių, kol kiti agentai ir klientai apie tai nieko nežino.

Frequently asked questions

Ką reiškia privatūs užrašai?

Privatūs užrašai yra užrašai, kuriuos agentas gali palikti konkrečiame biliete. Kontaktuojantis klientas negali jo matyti. Jie yra prieinami tik tiems agentam, kurie turi prieigą prie konkretaus bilieto.

 

Kaip galite panaudoti privačius užrašus, kad suteiktumėte geresnį klientų aptarnavimą?

Privatūs užrašai leidžia jums užsirašyti svarbiausius klausimus, susijusius su konkrečia problema. Tokių užrašų pridėjimas leidžia kitiems agentams lengviau perimti specifinę situaciją ir ją išspręsti. Be to, jūs galite pridėti tokią informaciją, kurios agentas nesuras niekur kitur. 

 

Ar LiveAgent galite naudoti privačių užrašų funkciją?

LiveAgent jūs galite naudotis privačiais užrašais. Dėl to, agentų darbas tampa lengvesniu ir suteikia jiems galimybę pasiekti geresnį aptarnavimo lygį.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai