Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Priskirtų asmenų grupė

Kas yra priskirtų asmenų grupė?

Priskirtas asmuo yra agentas, kuriam buvo priskirtas tam tikras bilietas. Kai tam pačiam bilietui priskirtas daugiau nei vienas darbuotojas, tai vadinama priskirtų asmenų grupe.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia sąvoka priskirtų asmenų grupė?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Priskirtų asmenų grupė reiškia agentus, priskirtus tam tikram bilietui. Pati grupė taip pat gali spręsti pagrindines užduotis.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip rasti priskirtų asmenų grupę „LiveAgent“ programoje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei „LiveAgent“ priskyrėte asmenų grupę, tai reiškia, kad jau turite prieigą prie jos. Ją galima valdyti iš agento skydelio.” } }] }

DUK

Ką reiškia sąvoka priskirtų asmenų grupė?

Priskirtų asmenų grupė reiškia agentus, priskirtus tam tikram bilietui. Pati grupė taip pat gali spręsti pagrindines užduotis.

Kaip rasti priskirtų asmenų grupę „LiveAgent“ programoje?

Jei „LiveAgent“ priskyrėte asmenų grupę, tai reiškia, kad jau turite prieigą prie jos. Ją galima valdyti iš agento skydelio.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai