Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Priskirtasis

Kas yra priskirtasis?

Kai priskiriate bilietą klientų atstovui, šis klientų atstovas taip pat vadinamas priskirtuoju. Taigi šis agentas yra priskirtas bilietui ir yra už jį atsakingas. Priskirtaisiais agentais taip pat vadinami klientų atstovai, atsakingi už automatizavimą, ataskaitas ir kt. Taip pat lengviau rasti informaciją filtruojant pokalbius pagal priskirtą asmenį. Galite peržiūrėti tik konkrečiam agentui priskirtus bilietus.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia priskirtasis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Sąvoka priskirtasis reiškia asmenį, kuriam kažkas yra priskirta pagal sutartį. „LiveAgent“ agentas yra priskirtas konkrečiam klientui ir yra atsakingas už konkretų bilietą. Tai taip pat aiškiai parodo automatizavimo ir ataskaitų teikimo pareigas ir palengvina asmens paiešką filtruojant.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokius leidimus turi priskirtasis asmuo?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Priskirtasis yra visiškai atsakingas už bilietą, kurs yra jam priskirtas, todėl galima susisiekti su klientu, taip pat kurti ataskaitas ir atsakyti į bilietą, už kurį jis yra atsakingas.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip rasti „LiveAgent“ priskirtųjų agentų sąrašą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Administratorius ir savininkas turi prieigą prie „LiveAgent“ priskyrimų sąrašo. Jie gali filtruoti pagal konkrečius priskirtus asmenis ir gauti tikslią informaciją apie jų bilietus.” } }] }

DUK

Ką reiškia priskirtasis?

Ši sąvoka reiškia asmenį, kuriam kažkas yra priskirta pagal sutartį. „LiveAgent“ agentas yra priskirtas konkrečiam klientui ir yra atsakingas už konkretų bilietą. Tai taip pat aiškiai parodo automatizavimo ir ataskaitų teikimo pareigas ir palengvina asmens paiešką filtruojant.

Kokius leidimus turi priskirtasis asmuo?

Priskirtasis yra visiškai atsakingas už bilietą, kurs yra jam priskirtas, todėl galima susisiekti su klientu, taip pat kurti ataskaitas ir atsakyti į bilietą, už kurį jis yra atsakingas.

Kaip rasti „LiveAgent“ priskirtųjų agentų sąrašą?

Administratorius ir savininkas turi prieigą prie „LiveAgent“ priskyrimų sąrašo. Jie gali filtruoti pagal konkrečius priskirtus asmenis ir gauti tikslią informaciją apie jų bilietus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai