Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Priedas

Kas yra priedas?

Priedas, dar vadinamas įskiepiu, yra papildomas programinės įrangos komponentas, kuris prideda jūsų programinei įrangai funkcijų. Naudodami priedus galite pritaikyti pagalbos tarnybos programinę įrangą savo poreikiams, kad įvykdytumėte savo planus ir pasiektumėte tikslus. Nustatykite juos taip, kad atitiktų klientų aptarnavimo komandos reikalavimus.

Pažiūrėkite, kokius priedus (įskiepius) siūlo „LiveAgent“ pagalbos tarnybos programinė įranga. Priedai turi įvairias funkcijas ir kainas. Įtraukite keletą priedų į standartinį pagalbos tarnybos programinės įrangos modelį ir išnaudokite visas galimybes.

Priedas

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kas tai yra priedas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Priedas (įskiepis) yra programinė įranga (paprastai mažos apimties), kuri praplečia programinės įrangos funkcionalumą. Tai leidžia vartotojui pasirinkti ir naudoti tik jam reikalingus modulius. Kad būtų sukurti įskiepiai, programinės įrangos kūrėjas turi pateikti ir dokumentuoti API, skirtą programai, pvz., programavimo sąsajai.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra „LiveAgent“ priedai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Priedai yra naudojami „LiveAgent“ pagalbos tarnyboje. Priedai turi skirtingas funkcijas, kurias pridėjus prie standartinės programinės įrangos galima atlikti daugiau veiksmų ir tai suteikia daugiau galimybių.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip prijungti priedą prie „LiveAgent“ paskyros?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Prijungti priedų prie savo programinės įrangos per „LiveAgent“ yra paprasta. Skydelyje rasite visą galimų jūsų programinės įrangos įskiepių sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti „aktyvinimas“, tada „konfigūracija“ ir priedas jau įdiegtas. Taip pat greitai galite atjungti tam tikrą įskiepį spustelėdami „išjungimai“. Veiklos žurnalą galite rasti „LiveAgent“ paskyroje. 1. Pirmiausia prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros.; 2. Raskite skiltį Konfigūracija; 3. Spustelėkite Įrankiai; 4. Galiausiai raskite audito žurnalą (t.y. veiklos žurnalą).” } } ] }

DUK

Kas tai yra priedas?

Priedas (įskiepis) yra programinė įranga (paprastai mažos apimties), kuri praplečia programinės įrangos funkcionalumą. Tai leidžia vartotojui pasirinkti ir naudoti tik jam reikalingus modulius. Kad būtų sukurti įskiepiai, programinės įrangos kūrėjas turi pateikti ir dokumentuoti API, skirtą programai, pvz., programavimo sąsajai.

Kas yra „LiveAgent“ priedai?

Priedai yra naudojami „LiveAgent“ pagalbos tarnyboje. Priedai turi skirtingas funkcijas, kurias pridėjus prie standartinės programinės įrangos galima atlikti daugiau veiksmų ir tai suteikia daugiau galimybių.

Kaip prijungti priedą prie „LiveAgent“ paskyros?

Prijungti priedų prie savo programinės įrangos per „LiveAgent“ yra paprasta. Skydelyje rasite visą galimų jūsų programinės įrangos įskiepių sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti „aktyvinimas“, tada „konfigūracija“ ir priedas jau įdiegtas. Taip pat greitai galite atjungti tam tikrą įskiepį spustelėdami „išjungimai“.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai