Pokalbių internetu programa

Kas yra internetinių pokalbių programa?

Pokalbių internetu programa – tai programinė įranga, leidžianti naudotojams siųsti ir gauti pranešimus internetu. Šiandien tokia programa integruota į kiekvieną išmanųjį telefoną, ja gali naudotis visi ir ji yra labai populiari bei mėgstama. Naudotojai gali bendrauti su kitais naudotojais internetu ir realiuoju laiku perduoti teksto, garso ar vaizdo žinutes. Kiekviena internetinių pokalbių programa siūlo daug skirtingų funkcijų ir ypatybių.

Frequently asked questions

Koks yra internetinės pokalbių programos apibrėžimas?

Internetinių pokalbių programa – tai programa, leidžianti kalbėtis ne naršyklėje. Joje galima kalbėtis realiuoju laiku, ji taip pat gali turėti failų dalijimosi parinktį ir vaizdo pokalbių parinktį.

 

Kokios yra internetinių pokalbių programos rūšys?

Internetinių pokalbių programa gali būti tekstinė, vaizdo pokalbių arba balso skambučių programa. Programa taip pat gali derinti visus tris bendravimo būdus. Populiarių programų pavyzdžiai: „Messenger“, „WhatsApp“ ir „Telegram“.

 

Ar „LiveAgent“ sistemoje galima naudoti internetinių pokalbių programą?

„LiveAgent“ turi internetinių pokalbių programą. Programą galima naudoti „Android“ ir „iOS“ sistemose. Tokiu būdu klientų aptarnavimo komanda taip pat gali būti pasiekiama ne biure. Dėl to įmonė gali įgyti pranašumą prieš konkurentus.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai