Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pokalbių bilietai

Kas yra pokalbių bilietai?

Susisiekite su klientu per pokalbį internetu. Tai paprastas būdas padėti klientams išspręsti jų užklausas ir problemas. Pokalbiai ir susirašinėjimai paverčiami bilietais. Jie įrašo ir archyvuoja bendravimą tarp klientų ir įmonės ir viskas pasiekiama vienoje vietoje. Tada savo „LiveAgent“ programoje galite greitai rasti visą komunikacijosistoriją. Ji saugomas be jokių apribojimų. Bilietą galima rasti pagal jo ID – bilieto nuorodos numerį.

Sužinokite daugiau apie bilietus „LiveAgent“ programoje.

Pokalbių bilietai

DUK

Kas yra pokalbio bilietas?

Pokalbiai, susirašinėjimai, elektroniniai laiškai ir kiti komunikacijos kanalai paverčiami bilietais. Taip jie yra įrašomi ir galima archyvuoti kliento ir įmonės bendravimą. Bilietas yra komunikacijos gija tarp kliento ir klientų aptarnavimo tarnybos.

Kaip galima sukurti pokalbių bilietus „LiveAgent“ programoje?

„LiveAgent“ automatiškai paverčia įmonės komunikaciją bilietais. Kiekvienas bilietas turi savo unikalų numerį, kurio dėka jį galima greitai rasti. Jei jis pateikiamas pirmą kartą, sistema jį pažymi kaip naują.

Kur galima rasti esamus „LiveAgent“ bilietus?

„LiveAgent“ bilietus rasite skiltyje „Bilietų filtrai“. Taip pat galite juos surūšiuoti pagal atitinkamus filtrus, kad būtų patogiau.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai