Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pokalbių agentas

Kas yra tik pokalbiams skirtas agentas?

Yra daugybė agentų pozicijų. Viena iš tokių yra vadinama tik pokalbiams skirti agentai. Tokio pobūdžio agentas teikia įprastinį klientų aptarnavimą LiveAgent pagalbos tarnybos programinėje įrangoje. Tačiau yra vienas skirtumas. Tik pokalbiams skirti agentai neturi įprastinių leidimų ir turi iš anksto nustatyą požiūrį. Tokio tipo agentai negali redaguoti bilietų ar peržiūrėti ataskaitų. Jie gali peržiūrėti ir sukurti bilietus. Jo poziciją galima nustatyti LiveAgent agento profilyje.

DUK

Kas yra tik pokalbiams skirtas agentas?

Tik pokalbiams skirti agentai yra agentai, dirbantys tik su pokalbiais. Agento atsakomybė apima klientų pagalbos teikimą pagalbos programinėje įrangoje. Tačiau tokiems agentams nėra suteikti visi įgaliojimai. Šiuos nustatymus galite pasirinkti LiveAgent profilyje.

Kokius leidimus turi tik pokalbiams skirti agentai?

Palyginus su įprastiniu agentu, tik pokalbiams skirtas agentas turi ribotas teises. Toks agentas negali redaguoti bilietų. Taip pat jam nėra suteikta prieiga prie bet kokių ataskaitų. Jo atsakomybė apima bilietų peržiūrą ir jų sprendimą.

Kaip LiveAgent nustatyti tik pokalbiams skirtą agentą?

Norėdami LiveAgent nustatyti tik pokalbiams skirtą agentą, jūs turite nueiti į agento profilį. Ten, jūs atitinkamai galėsite keisti jo poziciją.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai