Pirmojo atsakymo laikas

Kas yra pirmojo atsakymo laikas?

Pirmojo atsakymo laikas (PAL) – tai laikas, per kurį jūsų įmonės agentai pirmą kartą atsako klientui. Pirmojo atsakymo laikas – tai jūsų įsipareigojimo teikti klientų aptarnavimą atspindys; tai suteikia klientui jausmą, kad jo nuomonė yra svarbi. Žemas PAL rodo, kad jūsų vartotojas yra patenkintas teikiama paslauga.

PAL yra svarbus dėl dviejų labai svarbių priežasčių. Pirma, tai matas, kaip efektyviai jūsų komanda reaguoja į klientų atsiliepimus. Antra, tai suteikia jums aiškų vaizdą, jei jūsų komandai reikia greito pertvarkymo ar reformos.

Frequently asked questions

Kas yra pirmojo atsakymo laikas?

Pirmojo atsakymo laikas (PAL) – tai laikas, praėjęs nuo kliento užklausos pateikimo iki pirmojo atsakymo. Daugelis organizacijų nustato bazinį pirmojo reagavimo laiką, o tai reiškia, kad jos turi atsakyti klientams per tam tikrą laiko tarpą. Tai labai reikšminga priemonė, nes ji eina koja kojon su klientų pasitenkinimu paslauga. Klientas labai tikisi greito agento atsakymo.

Kaip pamatuoti pirmojo atsako laiką?

Pirmasis atsakymo laikas apskaičiuojamas pagal šią formulę: pirmųjų atsakymo laikų suma, padalyta iš užklausų skaičiaus. Pirmasis atsakymo laikas paprastai nurodomas minutėmis, valandomis ir dienomis. Kai kurios organizacijos jį skaičiuoja remdamosi mediana, o ne vidurkiu ir tai leidžia išvengti nuokrypių ir duomenų iškraipymo. Skaičiuojant neturėtų būti atsižvelgiama į automatinius atsakymus (pokalbių robotus ir virtualius asistentus).

Kaip pagerinti pirmojo atsakymo laiką?

Pirmojo atsakymo laiką galite sutrumpinti keliais veiksmais. Visų pirma, nebijokite investuoti į savo darbuotojų instruktavimą ir mokymus. Išsiaiškinkite, kas gali sulėtinti jūsų darbuotojus, ir išmokykite juos, kaip elgtis, kad veiktų efektyviau. Pridėjus papildomų komunikacijos kanalų, taip pat galima sutrumpinti pirmojo atsakymo laiką. Tam geriausiai tinka tiesioginis pokalbis internetu, nes leidžia iš karto kalbėtis su klientu. Trečias pasiūlymas yra tiesiog planuoti. Jei matote, kad bet kuriuo metu ar konkrečiu laikotarpiu sulaukiate daugiau skambučių, galite pagalvoti apie darbo valandas, kurių metu dirbs daugiau darbuotojų.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą
Atsakymų į el. laiškus pateikimas yra svarbi kiekvieno verslo dalis. Atsakymai naudojami tam, kad susisiekti su žmonėmis, kurie su jumis susisiekė. Palaikykite ryšį su klientais.

Atsakymas

Tekstas aprašo įvairias programinės įrangos paslaugas, kurių LiveAgent klientams siūlo. Taip pat pateikiamos sąlygos ir taisyklės, privatumo politika ir kitos informacijos. Tekstas taip pat informuoja apie LiveAgent įdiegimo proceso būklę ir kviečia prisijungti prie jų naujienlaiškio, kad gautumėte naujausias informacijas apie šią įmonę.

Sužinokite, kaipsiųsti pirmąjį el. laišką savo naujiems klientams, naudodami visiškai pritaikomus el. prekybos el. laiškų šablonus.

Pirmojo el. laiško šablonai

Šiame tekste nagrinėjama el. laiškų svarba ir suteikiami šablonai padėkos, reklaminio pranešimo ir atsiliepimų prašymo laiškams. Taip pat pateikiami patarimai dėl pirmųjų el. laiškų, kurie gali padidinti lojalumą vartotojams. Nėra konkretaus sąrašo, bet rekomenduojamas pasisveikinimas ir pridėta papildoma informacija. Svarbus tonas ir galimybė išlaikyti ryšį su klientais.

Sprendimo laikas yra laikas, per kurį išsprendžiamas bilietas. Jis prasideda tą pačią sekundę, kai bilietas patenka į jūsų pagalbos tarnybą ir baigiasi, kai jis yra išsprendžiamas.

Sprendimo laikas

Šiame tekste aptariamas Sprendimo laikas, kuris yra laikas, kuris reikalingas nuo kliento prašymo iki jo pilno sprendimo. Siekiant pagerinti sprendimo laiką, reikia užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą, tinkamai pasiruošti darbui ir turėti tinkamus įrankius. Naudojant LiveAgent programinę įrangą, agentas gali valdyti visus bendravimo kanalus ir turėti prieigą prie visų ataskaitų. Tai yra svarbus būdas pasiekti klientų pasitenkinimą ir pagerinti bendravimą su jais.

Greičiausiai tradicinis padėkos laiškas bus gautas kitą dieną po jo išsiuntimo, tačiau kai reikia skubių tolesnių veiksmų, el. paštas bus patogesnis.

Padėkos laiškai

El. laiškų pateikimas yra svarbus klientams sėkmingų pirkimo procesų informavimui. Šablonai gali būti naudojami didinant laiškų kiekį ir patobulinant juos. Reikalingas ryšys su klientais. LiveAgent siūlo platų įrankių paketą klientų aptarnavimui, įskaitant VoIP telefono, skundų valdymo ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Mokymasis galimas žodyno, tinklearaščių, šablonų, internetinių seminarų ir rašymo testų pagalba.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai