Personalizuoti atsakymai el. paštu

Kas yra personalizuoti atsakymai el. paštu?

Jei pageidaujate, kad el. pašto adrese būtų rodomas jūsų vardas, jūs galite tai nustatyti naudodami personalizuotus atsakymus el. paštu. Ši funkcija jums leidžia pakeisti el. pašto adresą, kuris atitiktų jūsų poreikius. Taigi, vietoje įmonės ar departamento pavadinimo, el. laiško gavėjas matys tikrąjį jūsų vardą.

Personalizuoti atsakymai el. paštu yra naudojami bendraujant su galutiniais vartotojais, siekiant draugiškesnio bendravimo. Kai klientai gali matyti jūsų tikrąjį vardą, o ne pareigas, tai daro teigiamą įtaką jų pasitikėjimui.

Frequently asked questions

Kaip jūs apibūdinate personalizuotus atsakymus el. paštu?

Jei pageidaujate, kad el. pašto adrese būtų rodomas jūsų vardas, tai galite nustatyti naudodami personalizuotus atsakymus el. paštu. Ši funkcija jums leidžia pritaikyti el. pašto adresus prie savo poreikių. Taigi, vietoje jūsų įmonės ar departamento pavadinimo, el. laiškų gavėjai galės matyti jūsų tikrąjį vardą.

 

Kokie yra personalizuotų atsakymų el. paštu tipai?

Personalizuoti atsakymai el. paštu gali būti pagrįsti asmenine informacija (tokia kaip vardas ar pavardė), bei konkrečiomis situacijomis ar laikais, kai buvo išsiųstas el. laiškas.

 

Ar LiveAgent teikia personalizuotus atsakymus el. paštu?

LiveAgent yra prieinami personalizuoti atsakymai el. paštu. Dėl to, taikomas individualus požiūris į klientą ir gavėjai gali labiau pasitikėti įmone.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai