Per sesiją peržiūrėti puslapiai

Kas yra per sesiją peržiūrėti puslapiai?

Straipsnyje yra daugybė puslapių. Jei kažkas apsilanko jūsų straipsnyje, yra galimybė, kad jie neperžiūrės visų puslapių. Kai kuriuose puslapiuose gali būti pateikiama asmens ieškoma informacija, tačiau likę puslapiai gali būti nenaudingi ir jie bus praleidžiami.

Asmens peržiūrėti puslapiai gali būti naudingi siekiant pagerinti savo straipsnius, nes juose nurodoma asmens ieškoma informacija. Todėl sekantį kartą, prieš publikuodami straipsnį, jūs galite pasitikrinti turinį ir jei manote, kad jūsų klientams nereikalinga tam tikra informacija, galite ją pašalinti.

Frequently asked questions

Ką reiškia terminas per sesiją peržiūrėti puslapiai?

Per sesiją peržiūrėti puslapiai yra rodiklis, kuris parodo vidutinį puslapių peržiūros skaičių jūsų svetainėje, sesijos metu. Kuo daugiau puslapių peržiūrima sesijos metu, tuo didesnis yra vartotojo įsitraukimo rodiklis, kuris suteikia galimybę dažniau atrasti jūsų svetainę.

 

Kodėl turėtumėte stebėti per sesiją peržiūrėtų puslapių rodiklius?

Jei norite stebėti sesijos metu rodomų puslapių duomenis, jūs turėtumėte peržiūrėti labiausiai įtraukiančius puslapius ir įvertinti, koks turinys labiausiai veikia jūsų auditoriją. Be to, galėsite įvertinti kampanijų, rinkodaros ir investuotų lėšų daromą įtaką puslapių peržiūrai.

 

Ar naudojant LiveAgent galite išmatuoti per sesiją peržiūrėtus puslapius?

Naudodami LiveAgent, jūs galite įvertinti per sesiją peržiūrėtus puslapius. Dėl to jūs galėsite išanalizuoti vietas, kuriose klientai lieka ilgiausiai ir kas juos labiausiai įtraukia.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai