Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pasirinktiniai laukai

Kas yra pasirinktiniai laukai?

Rūšiuokite pagal tipą, klasifikuokite arba suteikite pirmenybę pokalbiams, el. laiškams, žinutėms pagal skirtingus aptarnavimo poreikius. Kurkite ir naudokite pasirinktinius laukus „LiveAgent“ pagalbos centro programinėje įrangoje. Šie pasirinktiniai laukai gali būti naudojami kartu su ataskaitomis ir kituose procesuose. Administratoriai gali pridėti naują arba redaguoti esamą lauką. Pasirinktiniai laukai yra tikrai naudingi ir taupo laiką.

DUK

Kas yra pasirinktiniai laukai?

Pasirinktiniai laukai yra naudojami kontaktinei informacijai saugoti. Pasirinktiniuose laukuose paprastai yra visa kontaktų istorija ir žymos. Jie naudingi rengiant ataskaitas ir atliekant konkrečius veiksmus.

Kokie yra pasirinktinių laukų tipai „LiveAgent“?

„LiveAgent“ programoje galite sukurti savo pasirinktinius laukus, pvz., rūšiuoti pagal tipą, suskirstyti į kategorijas ir teikti pirmenybę pokalbiams, susirašinėjimams, žinutėms ir el. laiškams. Administratorius gali pridėti naujų arba pakeisti esamus pasirinktinius laukus.

Kur redaguoti pasirinktinius laukus „LiveAgent“?

Galite redaguoti tinkintus pasirinktinius, jei turite administratoriaus arba savininko teises. Tai galite padaryti nuėję į „Konfigūracija“, tada pasirinkę „Sistema“ pamatysite skirtuką „Kontaktų laukai“. Čia galite redaguoti, kurti ir ištrinti „LiveAgent“ laukus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai