Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pagrindinis agentas

Kas yra pagrindinis agentas?

Pagrindinis agentas yra darbuotojas, kurio užmokestis skaičiuojamas įprasto darbo užmokesčio skaičiavimo laikotarpiu. Pagrindiniai darbuotojai skiriasi nuo laikinų darbuotojų.

Pagrindinis agentas
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra pagrindinis agentas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pagrindinis agentas yra darbuotojas, kurio užmokestis skaičiuojamas įprasto darbo užmokesčio skaičiavimo laikotarpiu. Pagrindiniai darbuotojai skiriasi nuo laikinų darbuotojų.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kodėl pagrindinis agentas yra svarbus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pagrindiniai agentai yra svarbūs, nes jie dirba su klientais reguliariai, o ne tik retkarčiais. Jų patirties dėka klientų aptarnavimas gali būti pakeltas į aukštesnį lygį, o klientų pasitenkinimas gali padidėti.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip gauti informaciją apie pagrindinį agentą „LiveAgent“ programoje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei norite gauti informacijos apie pagrindinį agentą „LiveAgent“ programoje, turite eiti į skirtuką „Agentai“. Ten rasite išsamią informaciją apie agentus.” } }] }

DUK

Kas yra pagrindinis agentas?

Pagrindinis agentas yra darbuotojas, kurio užmokestis skaičiuojamas įprasto darbo užmokesčio skaičiavimo laikotarpiu. Pagrindiniai darbuotojai skiriasi nuo laikinų darbuotojų.

Kodėl pagrindinis agentas yra svarbus?

Pagrindiniai agentai yra svarbūs, nes jie dirba su klientais reguliariai, o ne tik retkarčiais. Jų patirties dėka klientų aptarnavimas gali būti pakeltas į aukštesnį lygį, o klientų pasitenkinimas gali padidėti.

Kaip gauti informaciją apie pagrindinį agentą „LiveAgent“ programoje?

Jei norite gauti informacijos apie pagrindinį agentą „LiveAgent“ programoje, turite eiti į skirtuką „Agentai“. Ten rasite išsamią informaciją apie agentus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai