Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Nukreipta į klientus

Ką reiškia nukreipta į klientą?

Palaikykite savo klientų pasitenkinimą ir lojalumą, gaukite teigiamą klientų patirtį bei padidinkite pardavimus. Toks verslo darymo modelis vadinamas i klientą nukreiptų aptarnavimu. Tai yra kur kas daugiau, nei tik gero produkto ar aptarnavimo teikimas. Tokia strategija siekiama padaryti taip, kad klientas atsidurtų verslo centre.

Į klientus nukreiptas dėmesys teikia daug privalumų ir naudų. Jis sustiprina klientų ištikimybę, pasitikėjimą ir pasitenkinimą. Laimingi klientai rekomenduoja jūsų paslaugas kitiems, o jūs gaunate vis daugiau ir daugiau klientų.

DUK

Ką reiškia į klientus nukreiptas požiūris?

Į Klientus nukreiptas požiūris yra verslo strategija, pagal kurią klientas yra centre, pirmiau už prekės ženklo interesus. Klientas yra pagrindinis įmonės branduolys ir dėmesio objektas. Tai skirta sukurti teigiamai patirčiai ir ilgalaikiems santykiams.

Kokie yra į klientus nukreipto požiūrio pagrindai?

Į klientus nukreipto dėmesio pagrindiniai aspektai pirmiausiai turėtų būti visapusiškas klientų aptarnavimas. Dėl to, klientas gali gauti reikalingą pagalbą kiekvieno apsipirkimo metu. Papildomai, visi procesai, kuriuos praeina klientas, turėtų būti tinkamai pritaikyti, kad jie galėtų viską atlikti lengvai ir be problemų.

 

Ar kiekviena įmonė turėtų būti nukreipta į klientus?

Be jokių abejinių, kiekviena įmonė turėtų būti nukreipta į klientą. Nepriklausomai nuo pramonės šakos, jei klientas bus patenkintas, įmonės generuos daugiau pelno ir išlaikys ilgalaikius, santykiusi, kurie bendrauja t su klientu sukurs lojalumą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai