NGINX

Kas yra NGINX?

NGINX yra nemokamas atvirojo kodo saityno serveris, skirtas įvairiems tikslams. Jį galima naudoti kaip atvirkštinį tarpinį serverį, apkrovos balansuotoją arba HTTP talpyklą.

NGINX teikia daug HTTP tarpinio serverio ir saityno serverio funkcijų. Jis gali apdoroti daugybę vienu metu veikiančių jungčių, užtikrina atvirkštinį tarpinį serverį su spartinančiąja atmintimi, rūpinasi apkrovos balansavimu ir tvarko failus.

NGINX taip pat siūlo kelias pašto tarpininko funkcijas ir kitas patogias paslaugas.

Frequently asked questions

Ką reiškia NGINX?

NGINX yra atvirojo kodo programinė įranga, kuri palaiko saityno, spartinimo, atvirkštinio tarpinio serverio, apkrovos balansavimo ir medijos srautinio perdavimo funkcijas.

 

Kokias funkcijas teikia NGINX?

NGINX m HTTP serverio galimybės užtikrina maksimalų našumą ir stabilumą. Jis taip pat gali veikti kaip el. pašto tarpinis serveris (IMAP, POP3, SMTP), atvirkštinis tarpinis serveris ir apkrovos balansavimas HTTP, UDP ir TCP serveriams.

 

Ar „LiveAgent“ naudoja NGINX?

„LiveAgent“ naudoja NGINX. Jį rekomenduojama naudoti kaip atvirkštinį tarpinį serverį SSL ryšiams nutraukti ir naudojant „push-stream“ modulį pagreitinti bendrą programos našumą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai